Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

59 minutes ago, Perkos2 said:

Znači kad god neko na Kosovu bude neposlušan prema diktatoru Kurtiju on će zabraniti ulaz nekom svešteniku? Baš primer demokratije, tolerancije i verske slobode. Ne uopšte nisam iznenađen što ima i onih kojima se to sviđa a nisu uopšte sa Kosova😝

Plasim se da je tako, na zalost. Njima se moze da postavljaju barikade kad I gde zele, njemu se moze da zabranjuje Vulinu I patrijarhu da ulaze na Kosovo. Suludo zvuci, znam. Jos je ludje da neko zbog toga (cega?) izgubi glavu (glave?) a sve ide u tom pravcu.

Link to comment
Share on other sites

Verovatno "međunarodnu zajednicu" to zanima da se udubljuje u "problem" isto koliko ih (ili bilo koga ovde) zanimaju warlordovi u podsaharskoj Africi i teritorije koje oni drže, a sve je to ista bagra. Šta očekuju posle 35 godina tih sranja? Pa nisu oni centar sveta, ma sta narcisoidni sociopate mislili o sebi.

 

Vazno da oni ne sire svoje ludaštvo i zlo unaokolo dalje nego sto je to prihvatljivo, pa neka smrde po tim rupama, za sada. A ako se dođe do situacije da su normalnom svetu baš potrebni neki resursi iz takvih rupa, kojih nema na drugim mestima, takvi će jednostavno i brzo biti umlaćeni, i to je to.

 

Pa oni ako umeju da zive kao ljudi, umeju, a niko od njih ne ocekuje skandinavski "bildung" ali valjda mogu da ne seru tu gde jedu, a ako ne umeju ni to, onda ko ih...neka se pokolju međusobno, wgaf. Određena količina takvih manje na svetu, malo li je.

Edited by Milenko Puzigaca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, djura.net said:

Plasim se da je tako, na zalost. Njima se moze da postavljaju barikade kad I gde zele, njemu se moze da zabranjuje Vulinu I patrijarhu da ulaze na Kosovo. Suludo zvuci, znam. Jos je ludje da neko zbog toga (cega?) izgubi glavu (glave?) a sve ide u tom pravcu.

Ja sam uveren da neće biti većih sukoba, korak po korak AV instalira kosovske institucije na severu Kosova a čim se pojavi neki glas koji bi da se suprostavi toj akciji krene lavina napada iz BG. Neke proglase ruskim, neke zapadnim igračima a neke da rade za kurtija.  A kurti nestrpljiv da pokaže da je veći heroj od uqk veterana srlja u totalno ukidanje prava Srba i to uglavnom južno od Ibra, tako je i sa ovom posetom Porfirija koju je lično on zabranio iako nije ni bio plan da se ide na sever kosova. Sprdaju se političari sa njim ali on mari, valjda video od Miloševića i AV pa ide iz greške u grešku računajući samo da mu rejting na pada.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, deez nuts. said:

Info od zene juce cija se cerka udala ovde kod nas: Zaposleni na severu imaju radnu obavezu da 5 sati provedu na barikadama, inace otkaz. 

nema džabe ni kod babe

hoćeš na državnu kasu, onda mora da slušaš državu, i u ostatku srbije kad lokalni šerif iz neke opšđtine naredi zaposlenima da idu na miting oni to poslušaju 

od jutros barikade su i u severnoj Mitrovici 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, deez nuts. said:

KosoBo za Zvonka, lepo je Rada jutros objasnila u jutarnjem. 

Zvonko će, kao nagradu za vernost, dobiti FK iz Niša, na upravljanje izvesno vreme. Super za pranje para. Naravno, ovo je još nezvanično i u rangu spekulacija....videćemo u narednih 15-ak dana.

Link to comment
Share on other sites

Zvonko odavno nema neki veći uticaj na severu Kosova, on je prebacio sve svoje poslovanje u ostatak Srbije i spominje se bukvalno u svakom poslu u svakom gradu po Srbiji.  Onaj kuka da je u NS, po BG nema šta ne gradi, u Novom Pazaru kažu da je preuzeo svu trgovinu i da finansira i njihov FK, Šumadija je odavno pod njegovom komandom. Ili je supermen ili je idealan za skretanje pažnje sa glavnih lopova.

Ko god likuje zbog trakora tačno bih mu poželeo desetak njih sa traktora u njegovoj kući ,da oseti to zadovoljstvo, naročito ratnohuškačima

https://kossev.info/rat-uzivo-na-pinku-napad-na-pojedine-medije-pa-sukob-na-kim-pa-zadruga/

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

 

Ko god likuje zbog trakora tačno bih mu poželeo desetak njih sa traktora u njegovoj kući ,da oseti to zadovoljstvo, naročito ratnohuškačima

Ne likujem perkose ja zbog traktora, nego iznosim mišljenje šta Srbe čeka ako će ovaj da ih brani. Što više kmeče u medijima i šalju "snažne" poruke (VIDEO), znači da će biti teže Srbima koji su ostali tamo.

Ja prvi mislim da je Kurta remetilački faktor na KiM trenutno i da je potrebno da Zapad postavi nekog pragmatičnog političara spremnog na kompromise, ali izgleda da je kosovski problem toliko dogoreo zbog sranja u Ukrajini i da se svima žuri da završe priču oko toga, pa da zato i puštaju Kurtija da preti nasiljem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AgroLaki said:

Ne likujem perkose ja zbog traktora, nego iznosim mišljenje šta Srbe čeka ako će ovaj da ih brani. Što više kmeče u medijima i šalju "snažne" poruke (VIDEO), znači da će biti teže Srbima koji su ostali tamo.

Ja prvi mislim da je Kurta remetilački faktor na KiM trenutno i da je potrebno da Zapad postavi nekog pragmatičnog političara spremnog na kompromise, ali izgleda da je kosovski problem toliko dogoreo zbog sranja u Ukrajini i da se svima žuri da završe priču oko toga, pa da zato i puštaju Kurtija da preti nasiljem.

To što je AV takav kakav jeste ne daje pravo nikome da proteruje narod koji živi u svojim kućama, jeste da ima puno političara koji kažu" nema Srba panema problema" ali ako se već ovde busamo u grudi kako smo za mir i toleranciju nikako ne bi trebalo da se radujemo nesreći bilo čijoj a pogotovo ne onih koji su najmanje krivi za viševekovni problem.

Neće na "traktore" niko od lopova i političara već neki obični ljudi koji nemaju mogućnost da o bilo čemu odlučuju.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

zubin-1.png

Edited by Perkos2
ovo jew najveća opasnost za Srbe na severu koji slepo verujući vlastima iz BG prepuštaju lokalnu vlast Albancima. Zubin Potok ima preko 90% Srba ali neće imati svoju vlast na lokalu. Pored živog AV nema potrebe Kurti ništa da radi, sve će mu AV servirati
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, AgroLaki said:

 

Nek se spreme traktori polako. 

To na kraju ne gine svima koje su petrijote srbske branili. I to cak i oni iskreni, ne samo ovi lopovski. To je zato sto svi komplet za nesto vece od lopovluka nisu ni sposobni, plus ovi iskreni otadžbinoljubi su pa zaglavljeni u nekim proslim vekovima i potpuno nesposobni za prihvatanje stvarnog sveta. Plus vecina njih uopste nisu nacionalisti, vec mnogo gore, oni su šovinisti, a takvi za bolje od potpune propasti i nisu.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Perkos2 said:

zubin-1.png

Pa da, poklonio drugima vlast iz protesta.  Oduvek je ta Kalimero politika bila uspesna - dobije glasove mentola kod kuce, a van kuce izgubi ono malo sto je imao.  Uvek je to krajnji rezultat. Evo danas poceo da vredja i van naseg malog mista.  

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Newcastle said:

Pa da, poklonio drugima vlast iz protesta.  Oduvek je ta Kalimero politika bila uspesna - dobije glasove mentola kod kuce, a van kuce izgubi ono malo sto je imao.  Uvek je to krajnji rezultat. Evo danas poceo da vredja i van naseg malog mista.  

Totalni promasaj

Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...