Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

Just now, RatzenStadt said:

Povremeno sam preleteo okom preko programske seme na RTS-u.
U toku poslepodneva film "Enklava", sad pre dogadjaja dana dokumentarac "Dosije Kosovo".
Nisu cak ni losa ta dva ostvarenja (a mozda je i vise slicnih bilo danas), nego mi zvoni alarm zbog termina njihovog prikazivanja, da se oba filma uguraju isti dan, izguraju redovne emisije, i to eto tako, sredom. Izgleda da Vucic priprema teren da vecerasnji govor pretvori u platformu za jedan jak propagandni govor. Verovatno ce oplesti po EU najvise.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, RatzenStadt said:

Povremeno sam preleteo okom preko programske seme na RTS-u.
U toku poslepodneva film "Enklava", sad pre dogadjaja dana dokumentarac "Dosije Kosovo".
Nisu cak ni losa ta dva ostvarenja (a mozda je i vise slicnih bilo danas), nego mi zvoni alarm zbog termina njihovog prikazivanja, da se oba filma uguraju isti dan, izguraju redovne emisije, i to eto tako, sredom. Izgleda da Vucic priprema teren da vecerasnji govor pretvori u platformu za jedan jak propagandni govor. Verovatno ce oplesti po EU najvise.

Није то случајно али то је већ годинама тако. Нон стоп иду и ти такви филмови где смо имали сукобе са свим и сваким. Али да наравно да је то угођено због ових дешавања. Нема ту случајности.

 

Ко зна. Можда Вучко коначно покаже муда и објави да смо врло близу ратног стања :classic_biggrin: Верујем да ће се већи део Србије обрадовати због таквог оштрог става. И још да им објасни да у случају тог епилога непријатељ неће користити бомбоне већ оружје, па чак и са осирумашеним уранијумом 😮

Edited by dzoneee
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Terry said:

 

 

 

Blast from the past!
Pevalo se, priznajem...

 

Veceras ocekujem da cicVu baci Radoicica pod avtobus, i proglasi Bocan-Harcenka za PNG i zatrazi napustanje Srbije.

.

.

.

Zezam se ofc. Odoh da gledam Seriju A, ima dobrih tekmi. Faraon svakako nista bitno nece reci osim sopstvene promocije, al' opet ocekujem da s ove teme izvucem neki rezime.

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

И излога ако треба. :classic_biggrin:

 

И ја нећу да га гледам. Солидаришем се са @RatzenStadt :classic_biggrin: 

 

Свакако да ћу тему пратити и видећу шта јепо среди. Само да буде оштар и немилосрдан.... ајмо председниче :smiley58:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Значи ајде да се ставим са њихове тачке гледишта.

 

Дан жалости у Србији је и због српских терориста и због албанског полицајца. Па да сад је много боље. :lol_2:

 

Мада ово је излагање за српско тржиште, реално и не мора превише да се труди. :classic_biggrin:

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Iz ovoga do sada sam zakljucio da nije znao, da je Radoicic bio dole ali nece da kaze, da su bile predvidjene barikade koje su krenule po zlu najverovatnije po dojavi.

Njih bilo 460, nasih ne zna tacno.

Kaze da je jedan Srbin ubijen nakon sto se predao.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dzoneee said:

Цениш да би ово било могуће да смо се ставили под заштитом запада?

 

Да смо нпр. отишли овако и рекли. Ок признајемо Косово али заузврат тражимо гаранције да ће Срби на Косову имати иста права као и остали народи, да ће Срби тамо имати образовање на свом језику итд. итд. шта све спада у то... И још желимо чланство у НАТО и ЕУ временом. 

Мислиш да се запад не би заузео за нас у том случају када би недвосмислено пристали да будемо део њихове алијансе?  

Mislim da je to jedna šarena laža, najbolji primer za to ti je Makedonija.

Link to comment
Share on other sites

Sere i drami po običaju,sve je znao samo je pitanje da li je mogao da ih spreči, po nekim mojim saznanjima Radojičić ima jaču saradnju sa našim regularnim jedinicama od gašića i vulina. Kao i svaki dramoser tražiće hiljadu izgovora za poraz umesto da sednu i dobro razmotre šta i kako dalje.

3 minutes ago, Constantin said:

 

@Perkos2 mu poslao "puškice"....:writing:

Ne ssrađujem s'izdajnici

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...