Jump to content

UEFA Europa League 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

Au,kakva neodgovorna partija Arsenala. :ajme:
Prime prvi gol i krenu va bank,na sve ili nista u 50-om minutu utakmice :ajme: 

Utisak mi je da je Celzi igrao pametnije,ali i da je presudio bolji individualni kvalitet. Finale mi je za zaborav i pored mnogo golova. Neki gradovi stadioni jednostavno nisu za velike utakmice i o tome bi UEFA trebala da razmisli takodje.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Crni Bombarder said:

Au,kakva neodgovorna partija Arsenala. :ajme:
Prime prvi gol i krenu va bank,na sve ili nista u 50-om minutu utakmice :ajme: 

Utisak mi je da je Celzi igrao pametnije,ali i da je presudio bolji individualni kvalitet. Finale mi je za zaborav i pored mnogo golova. Neki gradovi stadioni jednostavno nisu za velike utakmice i o tome bi UEFA trebala da razmisli takodje.

Najsramnije je izdrkavanje zbog jermenskog porekla Mhitarjana. Cak ni na Balkanu, gde je besneo ozbiljan rat, se niko od organizatora nikad ovako nije ponasao.Recimo da se devedesetih branilo nekom hrvatskom igracu da gostuje sa svojom ekipom na Marakani ili JNA,ili obrnuto. Sramno zmurenje na sovinizam od strane nadleznih, ovim seljacinama ne bih dao da organizuju bilo sta sto nisu utakmice njihove reprezentacije ili klubova. 

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Čuj nije se branilo igračima. Gostovali Dinamo i Rijeka u Beogradu a Partizan u Hrvatskoj i prošlo bezbednosno ok, a kasnije igrale mlade reprezentacija pa A timovi. Za vreme rata su srpski košarkaši u stranim timovima igrali u Zagrebu, pa se ništa nije desilo osim salvi uvreda. Ovo za Mhitarijana je ogromna sramota, ali novac, jbg.

Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...