Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

6 minutes ago, Laki John Terry said:

Docekali "navijaci" da likuju nakon lose igre. Bem ti ja takve navijace.

 

Ako pogledas nase meceve u evroligi u poslednjih 10 kola, mi smo dobro igrali samo protiv ekipa koje su se same od sebe raspale ili su bile nezainteresovane.

 

Nijedan mec gde je protivnik dosao sa 100% zelje i fokusa da dobije nismo odigrali kako treba. Lako je igrati protiv Barce koja zna da ce lagano da preokrene i svejedno im je da li je +5, + 15 ili +25, kad dodje Alba ili Zalgiris nemamo pojma.

 

Sramota je da imamo ovoliko poraza na domacem terenu. Hocu da dobijamo meceve gde ce protivnicki trener biti van sebe od besa jer su izgubili (kao Obradovic kad je Kuzmic blokirao Udoha), ne da dobijamo jer "svaka corava koka kljucne zrno".

 

Inace, stepen borbenosti nasih igraca se nekako povecava kako se povecava razlika, kada nas sabijaju gubimo volju za odbranom, ali smo se naglo probudili na +20 jer su ovi popustili.

 

Ocekuje nas dosadno drugo poluvreme koje cemo da dobijemo nekom minimalnom razlikom, zadovoljni i mi i oni.

Edited by goldberg
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Martin Mystere said:
11 minutes ago, Green23 said:
Ma jok emoji23.png Svakako, ne mogu to gledati 

Kako ne mogu gledati ko je poslednji dirao loptu koja je otišla u aut - a to je bio Simon, ne naša štetočina.

Zato što je sudija bio siguran u svoju odluku. Može da se gleda vreme ili kada su nesportske u pitanju.

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

@goldberg Ok je sve i da je sve tacno sto si napisao, ja cu da ponovim. Kakvi su to navijaci koji bukvalno nikad ne podrzavaju svoj tim kada igra lose? A ovo jeste lose, niko to ne spori. Bas lose. Ali gde je podrska, gde je odanost klubu? 

 

Kao gomila mapetovaca, ona dvojica sto seru sa balkona. Pa dobro, ocajno igramo... i?

 

Gde je umerenost? Ili se sere ili se svrsava.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, mister-no said:

Ovako smo gubili u prvom mandatu.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 

 

17 minutes ago, StephenBob said:

Sto je najsmesnije mislim da cak mozemo ovo da preokrenemo. Ali opasno me nervira nase variranje u igri, cak smo super a cas smo dno.

 

Lik se predao i pre Zalgirisa i ALBE, ko nije cuo njegove intervjue moze ponovo da preslusa. To je sramota za trenera.

 

Just now, DijametralnoSuprotan said:

Jedva cekam KZS i Sakotu koji nabraja sve zive i nezive fizicare.

 

Govno od trenera bio, govno ostao. 

 

Nesposoban da spremi i motiviše ekipu. Ogromna je sramota da protivnik u sred Beograda bude duplo borbeniji od tebe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Mile1 said:

gist je sramotan bukvalno bi me bilo blam da uzimam pare za ovo sto igra.Sta reci za Borisu vecitog talenta i uvek sa njim pocinjemo u petoric i uvek nas preko njega pune.Bolju centarsku liniju smo imali kada nas je vodio Uvalin ovo je sramota

Gist je zrtva faraonove postavke igre.Gist na 4 je moglo pre 5 godina, sada ni na igrici.  Kad to spojis sa Skembetom ili neartikulisanim Odzom, dobijes hodajuci mis-mec od tima.Naravno da se faraon nece setiti da pomeri Gista na 5, i proba sa Borisom ili Dedom na 4, pa bi mozda nesto i odbranili.Ali dzabe, djed jutros nije popio ginkobilobu

Edited by Gudura
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Pa naravno oni u hali. Kakve veze imamo ti i ja za racunarom?

 

A na forumu me nervira gomila negativnosti. Jebiga, slaba nam je sezona, ali kao da smo jebem li ga 5 puta za redom bili prvaci evrope pa smo se nesto navikli na trofeje... Mislim...mi nikad nismo imali bolje rezultate nego u zadnjih 5-6 godina. Mi smo u evropskim okvirima prosecna do mala ekipa i trebamo biti znacajno zahvalniji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...