Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Sto je najsmesnije mislim da cak mozemo ovo da preokrenemo. Ali opasno me nervira nase variranje u igri, cak smo super a cas smo dno.

2 minutes ago, 12Laki said:

Ovo je sve odraz Dragana Sakote.Prvi se on predao juce.Pa ni ne cudi sto ekipa nema energiju za ovakvu utakmicu.

 

Zato nije nista bitno osvojio.

 

Lik se predao i pre Zalgirisa i ALBE, ko nije cuo njegove intervjue moze ponovo da preslusa. To je sramota za trenera.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Martin Mystere said:
13 minutes ago, Green23 said:
Pa ne mogu da gledaju. Nisu sudije krive za našu igru, i što Štimac cima vazduh

U onoj situaciji sa Simonom baš i nije cimao vazduh.

Ma jok 😂 Svakako, ne mogu to gledati 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

gist je sramotan bukvalno bi me bilo blam da uzimam pare za ovo sto igra.Sta reci za Borisu vecitog talenta i uvek sa njim pocinjemo u petoric i uvek nas preko njega pune.Bolju centarsku liniju smo imali kada nas je vodio Uvalin ovo je sramota

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sakota je potpuno sramotan veceras, i ne samo veceras. Da covek koji je 40 godina trener, bude toliki sabloner i da apsolutno bude iskljucen za desavanja na terenu, je za momentalni otkaz. Bukvalno svaki random forumas bi bolje rotirao i vodio utakmicu.Mnogo su jaki, ali Sakota je svojim rotacijama i nemanjem osecaja za igru ucinio da izgleda kao da Efes igra sa Crnokosom, a ne sa Zvezdom😤

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mile1 said:

gist je sramotan bukvalno bi me bilo blam da uzimam pare za ovo sto igra.Sta reci za Borisu vecitog talenta i uvek sa njim pocinjemo u petoric i uvek nas preko njega pune.Bolju centarsku liniju smo imali kada nas je vodio Uvalin ovo je sramota

 

Svi su sramotni, od prvog do poslednjeg. Jebeni Šakota koji je kao otvorena knjiga. Počinje mu uvek ista petorka, tačno se zna kako će da igra. Naravno da će jebeni Ataman da ga siluje sa ovakvim timom. Ali ako si slabiji bar gini i grizi u odbrani. Ovolika kurcobolja u sred Arene, ne mogu da shvatim...

 

Najbezbolnije je ni ne gledati ih ove sezone, jer sem povremenih bljeskova, sve ostalo je sramotno...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...