Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

1 minute ago, Golijat said:

Pizdim na svaki njegov kos jer ce to biti opravdanje kada nas bude kanalio a i to ce botovi koristiti

 

Ma kavo crno opravdanje... ne igra on zato sto postoje opravdanja, a realno ovo i jesu utakmice na kojoj treba da ima minutazu. 

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

Zo Braun 6 minuta na terenu a tatin sin 14 min.Tuga

I onda kada bude trebalo pa se bude najvaznije davace mu se po 35+ minuta.I ja kad vidim kako gresi i to ne mogu da budem ljut na njega jer znam ko mu je konkurencija.Zasto bih se ja trudio kad je to dzabe jer ce ovaj kako god da odigra imati minute na ustrub mene...

Link to comment
Share on other sites

Igrali smo dva meca u EL logicno da se malo rasterete nosioci igre. Bran i ne treba ovdje da igra vise od 15 min, Gist samo 3 min, ni ostali sem Covica niko preko 10. Sasvim logican potrz Gavrilovica. Protiv Reala nam treba Braun sa energijom i Gist u svom najboljem izdanju. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Potpisao bih da Filip igra do kraja danas kada bih znao da nece igrati u cetvrtak.Ali imace svojih petnaest minuta da nam ide na zivce

 

Upravo suprotno ce se desiti i desavati.Dobice veliku minutazu  jer rasturio je veliku cibonu pre samo par dana,to ste zaboravili? Hehe

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sin indeks 14 na poluvremenu. 3 skoka :18: ima i 3 asistencije, 1 Gistu elej ap i 2 Đenki na šutu za tri. Šut za 3 3/4, za 2 0/1, bacanja 1/2. Jedna izgubljena lopta. Sve u svemu da ga ne usraše ove 3 trojke bila bi njegova standardna partija ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milan33 said:

I onda kada bude trebalo pa se bude najvaznije davace mu se po 35+ minuta.I ja kad vidim kako gresi i to ne mogu da budem ljut na njega jer znam ko mu je konkurencija.Zasto bih se ja trudio kad je to dzabe jer ce ovaj kako god da odigra imati minute na ustrub mene...

O cemu ti pises? Po tebj Braun svaku treba da igra 20+? Protiv Mege je igrao 20, protiv Efesa 29, protiv Himkija 24. Igrao bi i vise protiv Himkija da nije bilo 20+ u 4/4. To su tri meca u zadnjij sedam dana. Igraci nisu roboti, treba nekada da ih odmoris a ako rezultat ne trpi a ovdje ne trpi i Covic odradjuje kako treba ovo gostovanje ne vidim sto bi Brauna ovfje forsirao sa minutama? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dekkard said:
4 minutes ago, Golijat said:
 
Jos samo da ubace u statse ono kad.nije hteo da potrci u odbrani bar ruku da podigne,umesto toga on hoda

Nisu ubacili u statistiku ni kad je ispratio Rebeca I sprečio ga da primi loptu.

 

Ali zato je taj isti Rebec 3 puta bio sam kao duh pri sutu za 3,pa kod rotiranja je svaki njegov igrac bio sam...do ujutru mogu ovako

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, drakon1 said:

gde ona dvojica redovno ejakuliraju na pobede kkp?

Na O2. Em što ne mogu da kontrolišu emocije kad igra Partizan em nemaju pojma ni o košarci ni o fudbalu. Ko je osuđen na njih bolje bez tona da gleda.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...