Jump to content

Gadost dana


Mljeveni Djetic

Recommended Posts

1 hour ago, FrediB said:

SrBska predstavnica na Evroviziji KONJstrakta , rusokolonašica koja zaslužuje ne da ne prođe u finale, već da završi na dnu polufinala:

 

spacer.png

 

Izvini ali polako pocinje lov na vestice, ne mora da znaci da je neko imao losu nameru, iako ne iskljucujem da jeste, ali na kraju niko nece smeti da napise slovo Z kako smo krenuli. Je li ona imala nekih problematicnih izjava u vezi agresije na Ukrajinu ili nesto slicno?

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Helmet said:

Je li ona imala nekih problematicnih izjava u vezi agresije na Ukrajinu ili nesto slicno?

Nije još.

 

Verovatno je u fazonu "nije lepo što rusija napada Ukrajinu, ali Bože moj, Amerikanci su to uradili Iraku, Siriji, Libiji... bla, bla, pa se niko nije bunio". 🤮

 

Dakle, latentna rusokolonašica. 

Edited by FrediB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Haklberi said:

Ja sam stvarno živeo u uverenju da su samo rusofili ostrašćeni.

Svi su ostarsceni..opsednuti nekim pricama i ideologijama, pa misle da je tako i sa ostalima..za sto, en bi me cudilo da je cista koincidencija, niti ej RTS razmisljao, ona nije ni gledala kakvi su stolovi..bas ne verujem da bi to namerno  radila, nevezano kakav je njen stav, ima li ga uopste  o svemu..ona sad ima stalne prireme, intervjue, verujem da nije ni gledala kakav je sto..ali dobro, zivimo u doba interneta, gde ti za neslaganja oko nekih trivijalnosti nalepe etiketu skotine, tako da, nista cudno..

Edited by Harmonika
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, FrediB said:

Nije još.

 

Verovatno je u fazonu "nije lepo što rusija napada Ukrajinu, ali Bože moj, Amerikanci su to uradili Iraku, Siriji, Libiji... bla, bla, pa se niko nije bunio". 🤮

 

Dakle, latentna rusokolonašica. 

 

 

:classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Pejdž i Plant mora da su rusofili jer još nisu promenili ime svog bivšeg benda u Led 'eppelin.

 

A Bili Gibons i Frenk Berd traba pod hitno da iskopaju Dasti Hila iz groba i da ispišu zajedničku zvaničnu objavu da im se bend u stvari zvao '' Top i da se omoti svih ploča obavezno ponovo preštampaju a da svi kupci odmah vrate sve njihove ploče i da dobiju nove sa promenjenim omotom, inače su fašisti.

 

A i ovdašnji @Milenko Puzigaca mi je sumnjiv, još nije promenio nick u Milenko Pu'igaca :lol_2:

 

Dajte bre, ljudi, ne tražite đavola tamo gde ga nema.

  • Like 3
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Stiletto said:

A i ovdašnji @Milenko Puzigaca mi je sumnjiv, još nije promenio nick u Milenko Pu'igaca :lol_2:

Ako se Milenko slaže (nisam napisao "slaze", moram da pa'im da ne koristim "z"), promenio bih mu nick u recimo Milenko Pušigaća. 

 

Zaista bi neki ljudi morali da povedu racuna o paranoji i o ucitavanju. 

Link to comment
Share on other sites

Ako se Milenko slaže (nisam napisao "slaze", moram da pa'im da ne koristim "z"), promenio bih mu nick u recimo Milenko Pušigaća. 
 
Zaista bi neki ljudi morali da povedu racuna o paranoji i o ucitavanju. 
Predlažem ipak, da bude Milenko Punigaća....a od početka mi je bio sumljiv...[emoji848]
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, FrediB said:

Jadna ona, sve joj podmetnuto... 😄

Inače, da joj je zaista to smetalo,  taj kukasti krst 21. veka, već bi prigovorila PTC-u, našla bi i način i razlog. Ovako je saučesnica u anticivilizacijskom činu. 

 

😆

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Holandija 2008. Čaviću oduzeta medalja zbog majice "Kosovo je Srbija"....

 

Holandija 2022. slika govori više od hiljadu reči...

 

Nameće mi se zaključak da su ovi nacistički simboli prihatljiviji, zašto ne znam?

 

Može neko pametniji da mi objasni?

7193ebef2eeafbe8c936adf9064eb730.jpg

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, RatzenStadt said:

Cenis da je dokolenko? emoji848.png

A šta mu vredi ako je Visimir...:classic_biggrin:

 

P.S.

Spoiler

Inače, za forumaše koji ne znaju, Visimir Dokolenko je narodni heroj Ukrajine, Rusije i Gornjeg Pridnestrovlja i Srednje Abhazije....eto, kad se hoće, može se.

 

Edited by Constantin
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Milomir Maric je gadost decenije..ovo inace vidim kao pripremu za novog dezurnog negativca u rezimskim meidjima, vise nece biti 619 miliona, vec Rokfelerov placenik Savo Manojlovic

Edited by Harmonika
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Klotzen said:

Marić sve više i više zvuči kao Vučićević

Taj nivo gadosti ipka, treba dositici..aric, kolika god da je ljiga i dzukeletina, ipak se vidi da nije neobrazovan, da zna nesto, i d aje citao,s to ag cini i opasnijim..a Vucicevic je obicno besno govedo, pacovcina kancerogena..obojica su govna, Vucicevic je ipak, odvratniji, bar meni..marica bih tukao, i ne bih mu dao da  zine, ovog bi dao da  ga  osude na smrtnu kaznu, koliko mi je odvratan....ako je to uspeo da  probudi u meni, koji se toliko zalazem za miran i ciivlizovan pristup svemu,to govori o Vucicevicu,vise nego o meni..

Edited by Harmonika
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...