Jump to content

Gadost dana


Mljeveni Djetic

Recommended Posts

14 minutes ago, Belgrade said:

 

Nije novina vec izmisljotina, kao i sve sto ta bagra radi... u filmu kazu da je insajder istrazivao taj deo price oko "gvozdjare" i te godine ( 1988), kada je navodno tamo radio, to je bila mesara. 😁

 

Imate od 17:00 na tu temu:

 

 

imas jos minut, pa pred TV i N1 bato😎

Edited by Pristevac
Link to comment
Share on other sites

 ‘Vodite računa da ne ostanete bez Vučića, zato što takvog nećete imati’. To je rekao drugima. Šta je meni rekao, to ne mogu da kažem. Izgledalo bi, bilo bi neumesno i neskromno. 
sztp.png
 
 
Ne znam dal je bilo vec, ali ozbiljno je vrisnuo covek...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Pristevac said:

Ova država je totalno otišla u q...tz.

Tako je to kad vladalac naredi.

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/roditelji-srbina-koji-je-prihvatio-igrati-za-kosovo-dobili-otkaz

 

Ko im je dao otkaz kad i ako rade na teritoriji samostalne i nezavisne države Kosovo? Ako je već nezavisno kako postoje institucije koje finansira druga nezavisna država (dakle nisu privatne firme i tome slično) i zašto ta ista država, a ne Kosovo, odlučuje o otkazima radnicima te institucije?

Edited by Azazelkg
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Azazelkg said:

A večeras na Pinku, dokumentarni film o dokumentarnom filmu 😂😂😂...

Sta mi bi pa da ga malocas pustim....osecam se otrovano...ne mogy da verujem: Tasovac, tako otvoreno sa onim prodanim dusama pa i narator, Goran Sultanovic.....koliko covek traba da je ocajan, alav na pare, moc, status pa da se onako proda? Bestidno...

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, jedibojan said:

Ako je za neku utehu, na mainstream portalima su preovladavali komentari podrske momku oko odluke da igra za Kosovo

Uteha i podrška treba ovom momku i njegovim roditeljima. Neka ga pust da ostvaruje svoje snove, da mu se roditelji. drugovi i rođaci raduju.

 Nije uopšte bitno za koga igra, već kako igra. A ova naša prljava kaljuga u kojoj se valjamo kao krmci zbog ovakvih svinjarija, sve veća i veća...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stoned Laki21 said:

a mislili ste da Vacići, Treće Srbije, Levijatani i slična naci front ekipa neće preći cenzus?  oće oće, neg šta će.
image.thumb.png.fd4bd622d072a6bc3c8139ffa7f4f1a3.png
ovo je vest:

 

"Noćas napadnut mladić i izboden nožem", zatim "migranti silovali devojku", pa onda "migranti zapalili crkvu" i sve tako. I u svakom natpisu fale: ime devojke, ime ubodenog, naziv i mesto gde je crkva? I svi koji to postavljaju služe kao korisni idioti da bi svojim natpisima stavili Jovanjicu i Krušik, na primer, u večni zaborav.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

Ima odlična grupa na insta " Nije se desilo" gde se prikupljaju ove budalštine.

 

12 minutes ago, Goga64 said:

 

"Noćas napadnut mladić i izboden nožem", zatim "migranti silovali devojku", pa onda "migranti zapalili crkvu" i sve tako. I u svakom natpisu fale: ime devojke, ime ubodenog, naziv i mesto gde je crkva? I svi koji to postavljaju služe kao korisni idioti da bi svojim natpisima stavili Jovanjicu i Krušik, na primer, u večni zaborav.

 

evo vam link ka "vesti" tj ka profilu
 







i ja se slažem s vas dvoje da je ovo Nije se desilo, al  kako doći do ovih kometatora koji su spremni da se svete?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

i ja se slažem s vas dvoje da je ovo Nije se desilo, al  kako doći do ovih kometatora koji su spremni da se svete?

 

Ma idi, dosta mi je i što ovo neubedljivo i nemaštovito lupetanje pročitah, samo mi još fali da čitam nesuvisle komentare u ove sitne sate.

Ja jesam patriJota, ali ne i ksenofobični fašista :classic_biggrin:

Edited by Goga64
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

kad sam okačio  pre 18 minuta imao je 900 deljenja,  sad ih ima 925...

 

Juče i danas se zapalio FB od ovakvih objava. Šeruje se po matematičkoj progresiji.

Kažem ti, nigde ime, nigde prezime, nigde ni neka fotka koja bi potvrdila verodostojnost.

Gledam, čitam, čudim se... i zaista su, kako i rekoh, korisni idioti...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima puno lažnih vesti, pogotovo na društvenim mrežama se šire raznorazne izmišljotine koje potpaljuju...
Što se tiče konkretnog slučaja, sad sam baš pregledao komentare, neki su objavili detalje: Navodno je u pitanju Dušan Aralica. Takođe, navodno su u Hitnoj pomoći potvrdili da je muškarac izboden nožem u Drinčićevoj ulici u Beogradu:

Quote

Dve ekipe Hitne pomoći izašle su u 1.05 na teren zbog tuče u Drinčićevoj ulici kod Bitef teatra, u kojoj je učestvovalo više osoba.

 

Zbrinut je tridesetpetogodišnji muškarac, koji je imao više ubodnih rana. Prevezen je na reanimaciju Urgentnog centra.

Druga ekipa Hitne pomoći je zbrinula dvadesetpetogodišnju ženu koja je imala lakše posekotine. I ona je prevezena u Urgentni centar.


IZVOR: http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/hronika/3862313/muskarac-ranjen-noz-beograd-bitef.html

Ne kažem da se ovo desilo (onako kako je taj lik opisao na FB) ili nije, niti želim da ispadne da opravdavam raznorazne komentare koje su pisali tamo, već jednostavno treba biti pažljiv jer ako se olako zaključi da se to nije desilo i da je u pitanju samo laž koja služi za "potpalu"... a onda se ispostavi da se ipak desilo - to onda može dodatno da pogorša stvari.


Nevezano samo za ovakve slučajeve, već uopšteno: treba biti pažljiviji i ne zaletati se... da stvari ne bi ispale još gore nego što već jesu (tj. da se ne bi "davao vetar u leđa").

Edited by Senn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Goga64 said:

 

Juče i danas se zapalio FB od ovakvih objava. Šeruje se po matematičkoj progresiji.

Kažem ti, nigde ime, nigde prezime, nigde ni neka fotka koja bi potvrdila verodostojnost.

Gledam, čitam, čudim se... i zaista su, kako i rekoh, korisni idioti...

 

Draga Goco, vratila si me u proslost.

Rat poceo, u Zagrebu svako malo uzbune. Mi vec ziveli u USA, pricam telefonom sa nasom vencanom kumom, ona mi sva uzbudjena porucuje da je upravo na radiju cula kako porucuju porucniku JNA sa stanom na toj i toj adresi da znaju da je snajperista i samo sto ga nisu uhapsili. A i novine pisale da snajperisti pucaju po gradu.

Ja je pitam zna li ko su ubijeni, a ona ne zna, samo zna da ih ima nekoliko. I ni dan-danas niko ne moze da navede ni jedno jedino ime poginulog od snajpera tih godina u tom gradu. Crna laz i ratnohuskacka propaganda. Priblizno kao sto je u to vreme javljao i Risto Djogo da Sarajlije hrane lavove srpskom decom, a niko ne zna imena ni dece ni roditelja.

 

Danas, kad vise nisu tu samo novine i drzavna TV, mozda je malo drugacije. Internetom i tim "drustvenim mrezama" je moguce siriti i informacije i DEZinformacije.

A % budala je najverovatnije isti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odlican tekst o "bildovanju antimigrantske desnice" kad nas i u svetu:

http://www.masina.rs/?p=12420&fbclid=IwAR0YKgNDm1uvJfPj52Dkb8-yKKdTNpSm71hpL6fRzOMuX6czSMu-8uviEwk

 

Za razliku od laznih objava, notorna je istina da u Srbiji , na godishnjem nivou strada, bude ubijeno 30  do 40 zena u porodicnom nasilju. Pa pitam one sto prete migrantima da l bi mogli malo da prevaspitavaju i te baje sto potezu noz na vlastite zene i majke svoje dece? 

Edited by Pletilja
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Pletilja said:

Odlican tekst o "bildovanju antimigrantske desnice" kad nas i u svetu:

http://www.masina.rs/?p=12420&fbclid=IwAR0YKgNDm1uvJfPj52Dkb8-yKKdTNpSm71hpL6fRzOMuX6czSMu-8uviEwk

 

Za razliku od laznih objava, notorna je istina da u Srbiji , na godishnjem nivou strada, bude ubijeno 30  do 40 zena u porodicnom nasilju. Pa pitam one sto prete migrantima da l bi mogli malo da prevaspitavaju i te baje sto potezu noz na vlastite zene i majke svoje dece? 

 

Proucite malo slucaj onog Nemca sto je napravio pokolj u okolini Frankfurta. Dobicete odgovor na to pitanje, ali mozda ne onaj koji se ocekuje. To je isti profil ljudi. 

Edited by Plavi Golub
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...