Jump to content

Gadost dana


Mljeveni Djetic

Recommended Posts

14 hours ago, Drug Crni said:

Bukvalno je pre neki dan Sinisa Mihajlovic preminuo od leukemije..sta prica lik i sta mu se dozvoljava da javno iznosi..
 


:puke:

Pa Stiv Džobs, Dejvid Bovi, Pol Alen, Hemfri Bogart, Volt Dizni itd, ima ih onoliko, nego, stalno se ovaj ovde postavlja, valjda zato što ljudi više gledaju TV pa ga primete, ali on je u stvari samo običan klovn u odnosu na prave zlotvore, koji i svoju paščad posle postave da i dalje šire zlo parazitirajući na društvu, kad i ona zadoktore, verovatno pola na osnovu "slave" njihovih roditelja, a to su ovi što ih zovem doktori i filozofi. Većina od njih i jesu nekakvi "doktori" (ko zna kako su i oni došli do tih doktorata) koji decenijama laju non stop i huškaju protiv civilizacije, bez ikakve odgovornosti, jer nisu  političari, nego samo društveni paraziti i psihopate koji sisaju državnu sisu, znajući da im niko ne bi dao ni da sakupljaju golubija govna po ulicama kad bi se to tu promenilo pa postalo normalno društvo. Isti su kao onaj iz onog filma Turneja što ga glumi Voja Brajović, koga valjda jedinog "skinu" iz autobusa. I ako su.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kod ovog zlog i odvratnog lika je i nesto drugo (dodatno) posredi. Naime, on pise i nekakve knjige o "alternativnoj medicini",promovisuci kroz njih navodno "prirodne i zdrave" lekove..izdaje se nekakvim borcem protiv "farmakomafije",a u pozadini su njegovi vrlo konkretni lukrativni motivi.
"Covek" zaradjuje na tudjim nesrecama (bolestima) plus ih odvraca od konvencionalne medicine. Fakticki nadrilekarstvo na delu.

No,takve ovde tzv.narod i voli i zeli. Sta ja da im radim?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 minutes ago, Kronostime said:

FlZ9Hi-XgAUYJt0?format=png&name=small

 

Jednostavnije je uraditi "cropping" slike i ostaviti samo avatar ovog lika, te napraviti "sticky" na temi gadost decenije. Ne znam da li postoji jedan stav koji je Krstic izrekao u zadnjih nekoliko godina koji nije gadost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kronostime said:

FlZ9Hi-XgAUYJt0?format=png&name=small

Nista sto nije očekivano od inferiornih balkanskih degenerika, koji se ponose time što su rupa, i koji "za Mocarta bez gusala ne bi tursku paru dali". Kao i u vezi politicara, i ostalih bizgova, kakve bi drugo "ugledne gradane" trebalo da proizvede takvo šovinističko okruženje koje je dva veka iza savremenog sveta, osim obične divljake i gad. Nisu oni više ni zanimljivi, samo su bedni. Ljudska mizerija, više kao da su iz neke epizode Monti Pajtona nego iz stvarnog sveta. Evo ovo, isto to pricaju ovi koji piju pivo ispred prodavnica. Nikakva razlika ne postoji između njih i "elite" im. Pravi bednici, i jedni i drugi.

Link to comment
Share on other sites

On 12/24/2022 at 9:42 AM, Milenko Puzigaca said:

Isti su kao onaj iz onog filma Turneja što ga glumi Voja Brajović, koga valjda jedinog "skinu" iz autobusa. I ako su.

 

Jedna od najkatarzičnijih scena u istoriji naše kinematografije, uključujući i recital Jelene Đokić i monolog Brana Popovića.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Drug Crni said:

Nego..jel Krlo oduvek bio ovaj nivo nitkovluka? Covek je prevazisao Zeksa Mitrovica, DJV..to stvarno treba uspeti

 

Ne znam - kažu da je on svojevremeno napisao :

megi.webp

 

na zidu njene zgrade,a i glumio je u 6 dana Juna.

Posle je dao dupe i dušu ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zaista..fascinantno je da neko moze da pise/tvituje onakve gadosti iz dana u dan.. Tesko mi je da poverujem da je to transformacija nastala u zrelim godinama. Verovatno je ovo u pitanju ^ sto si navela

Mozda @fancyzna nesto vise..pretpostavljam da je poznavao Idole..ustvari,za Vladu Divljana je i sam jednom napisao da ga je znao..(tako nesto)

Link to comment
Share on other sites

@Drug Crni
Upoznali se, svirao je moju gitaru na jednoj žurci ali nismo se družili... Što se Krloa tiče, ništa o njemu nisam znao, osim da je često boravio na Visu (imao kuću tamo?), Nije se bavio svojom (medicinskom) strukom a najbliži kontakt s njim je bio taj što mu je moj ortak smuvao ribu 80ih...i što je neko vreme bio pretpostavljeni mojoj gospođi u Nova, Young and Rubicam (valjda sam dobro napisao) agenciji 2003 ili 4... Posle sam kao i svi video da ga je prijateljstvo / kumstvo sa Tadićem uvelo u politiku....
Rekao bih da u njegovim slučaju nema velike misterije, sigurno je fino plaćen za svoje usluge gazdi. A glup nije. Načitan je, misli brzo i beskrupulozan je, zato nam se i tako strasno gadi.



Sent from my SM-N9860 using controlled FACT 200
 

Edited by fancy
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
49 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

7936b278679f2f0c30a4505cde21851e.jpg

 

Ovo rade namerno zbog dana zaljubljenih. One kojima se sviđa da tu ostane rupa na tepihu i samoizolovano obrnutorobinzonsko ostrvo treba ubiti.

Bolikita bila i ostala tumor novinarstva, i ne samo ona.

Edited by FrediB
Link to comment
Share on other sites

Pa sta im je to uopste nacionalno porodiliste, znaju li, ili samo lupetaju? Bice ovo drugo. Zato su mene od pocetka manje nervirali ovakvi, nego razni pisci,pesnici, "naucnici" i slicni, od kojih se ocekuje da znaju o cemu govore,  i da poboljsavaju drustvo, ne da se na "poslu" koji su im roditelji, isto doktori i kakademici, obezbedili pre nego sto su se ovi rodili, sta god da im je zanimanje, strucni savetnik, filozof, istoricar (rahitisa) itd, pola vremena bave autoerotskim aktivnostima, a drugu polovinu iskoriste da nadrljaju dva do tri teksta za patrijotske portale u kojima ponove reci kao "Kosovo" i "Srbija" nekoliko stotina puta, i za to oni "primaju platu". Takvi su pravo zlo i olos, a poslanik i slicno moze da bude svaki šinter, očigledno. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Milenko Puzigaca said:

Pa sta im je to uopste nacionalno porodiliste, znaju li, ili samo lupetaju? Bice ovo drugo. Zato su mene od pocetka manje nervirali ovakvi, nego razni pisci,pesnici, "naucnici" i slicni, od kojih se ocekuje da znaju o cemu govore,  i da poboljsavaju drustvo, ne da se na "poslu" koji su im roditelji, isto doktori i kakademici, obezbedili pre nego sto su se ovi rodili, sta god da im je zanimanje, strucni savetnik, filozof, istoricar (rahitisa) itd, pola vremena bave autoerotskim aktivnostima, a drugu polovinu iskoriste da nadrljaju dva do tri teksta za patrijotske portale u kojima ponove reci kao "Kosovo" i "Srbija" nekoliko stotina puta, i za to oni "primaju platu". Takvi su pravo zlo i olos, a poslanik i slicno moze da bude svaki šinter, očigledno. 

Cim babica presece pupcanu vrpcu srpom, odma` ceka dete pop sa krstionicom da ga uvede u pravu veru.

Nakon toga, dete i majka se pustaju kuci i majci se zakazuje novi porodjaj za 9 meseci.

To ti dodje nacionalno porodiliste.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...