Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

 

4 hours ago, Jakob Aman said:

Dobijamo wild card sa sve mašnicom. 

 

Matori, čemu ovi konstanti onelineri?..nije ovo čet jeb'o ga ti..

Daj bar neki komentar u dve tri rečenice, a ne ovo nabacivanje svega što ti padne na pamet..

Naravno da ništa nije izvesno u vezi sa EL. Ukoliko ne bude nastavka takmičena - Đordi će da odluči ko će da popuni EL i kako - da li ostavlja iste učesnike, da li menja pojedine (one iz EK), da li se menja predstavnik ABA i na osnovu čega itd. Ovakvim postovima samo daješ municiju onima koji će da se sprdaju sa tobom ako ne bude kao što zamišljaš. Aj to što će da se sprdaju sa tobom, nego što će opet da nam zaseru topik.

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasna epizoda sa McAdoom uopste. Kog mog je dovodjen uopsteo kad se znalo sta donosi, a sto je i sam potvrdio igrama u KKP. Ne moze se nikako reci da je razocarao, nije ispunio ocekivanja ili tome slicno. Bas naprotiv. Tim pre je jos manje jasno sta se htelo sa njim in d frst plejs. 

 

Sto se tice Singletona, bas me zanima ko ce to za njega da razbije kasicu-prasicu.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nije mi jasna epizoda sa McAdoom uopste. Kog mog je dovodjen uopsteo kad se znalo sta donosi, a sto je i sam potvrdio igrama u KKP. Ne moze se nikako reci da je razocarao, nije ispunio ocekivanja ili tome slicno. Bas naprotiv. Tim pre je jos manje jasno sta se htelo sa njim in d frst plejs. 

 

Sto se tice Singletona, bas me zanima ko ce to za njega da razbije kasicu-prasicu.

Sto? Sta je problm sa Makaduom? Odigrao je sasvim solidno za minutazui momenat kad je dosao. Nije lako u tom ritmu utakmica ne znam sta uraditi.Nije on sad ne znam kakav kvalitet ali vam je pojacao konkurenciju dole,  rotacija vam nikad ne bi trpela.  

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Ako dođe plata doći će i on.

 

200.gif

27 minutes ago, Cooper said:

Smeje vam se Tegi za Singltona.
Podmetačina, zna se i zbog čega...

 

zbog jordana. primao je stipendije dok je igrao bejzbol, nece to lepo da legne ekipi kada dobije VHS kasetu

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ostoja Mijailović kaže za Kurir da je ideja o dva evroligaša iz Srbije dobra.

- Nemam ništa protiv, šta više, bilo bi mi drago. Mi to zaslužujemo, a kao region, možda i više predstavnika. Uostalom, nekada je tako bilo. Meni je, pre svega, primarno da Partizan kao klub koji je imao najbolje rezultate ove sezone u Evrokupu i ABA ligi zaigra u Evroligi. Ako tu bude i Crvena zvezda, još bolje. Ako oni sa 14. pozicije u Evroligi i treće u ABA ligi, uspeju da se nađu u Evroligi, zaista nemam ništa protiv - rekao je Mijailović.

116178588dd968624c89fc7482741859.gif

  • Like 4
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...