Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

20 minutes ago, ИEsA IlIC said:

 

dobro i sta ce se desiti ako dobijemo sa njim na terenu? sta ces onda pisati? 

isto kao sto si ispljuvao lorenza posle jedne tekme, pa ti je posle druge koju je odigrao dobro jedini komentar imao je stav. 

pola primera koje si naveo kao nekakve njegove greske i ispadnja u odbrani su gluposti. kako je on molim te kriv kad tomas probije brauna 1 na 1 i daje 2+1? 

bas mi jadan klip, a inace za filipa mislim isto sto i svi. nema mesta u el ekipi i vepar je. ali ovo je vec bolesno koliko se pljuje. kako te samo nije mrzelo da napravis klip? 

 

inace uzmi lepo i iseckaj prvu tekmu po sa komsijama prosle godine i iseci svaki filipov sekund na terenu, svaki napad i svaku odbranu pa da vidimo. inace usao je na -10 kad smo se apsolutno raspadali i niko nije mogao da porodi poene. na -10 u must win tekmi, tekmi posle koje je sezona mogla otici u qrac. ajde nemoj da te mrzi. pa onda pogledaj i treci mec, odlucujuci mec. pa spremi klip i iseckaj kako je vepar odigrao. obavezno ubaci i kako je izbacio nikolica iz igre, kako je ukrao zivu loptu renfrou i naterao ga na prekrsaj u napadu, ko je imao ne znam tacno 9 ili 10 asistencija, ko je asistirao odzu za raspad pionira i ono posterizovanje vanjice, itd.

pa onda lagano predji na finale. onako uzgred da podsetim da je bio jedini plej u ekipi posle povrede reglenda i da je ceo po igrao kao jedini plej protiv ekipa koje su imale po tri pleja. 

pogledaj prvi i drugi mec i lepo iseci. pa pogledaj i peti mec pa iseci. mrzi me da trazim statistiku a i vec sam je postavljao, i dokazao da je s obzirom sta ocekujemo i s obzirom na okolnosti odigrao fenemenalan po. imao je odlicne brojke, i da bio jedan od najzasluznijih za titulu i el. jel ono bese odnos ass/to nekih 40-3. o cemu pricamo? to je apsolutno fenemenalna statistika za svakoj pleja na svetu i to jos kao jedini plej protiv ekipa sa po tri komada.

 

jebiga to su cinjenice, a ovaj klip sto si napravio je jadan. vepar jeste bio kriminalan protiv pao-a i prodao je dve zive lopte i primili smo preko njega jos poena ali ovo je preterivanje i kao sto sam rekao pola situcija koje si naveo nemaju blage veze sa zivotom. on je kriv mozda za 10 poena a primili smo 90. takav klip mozes da napravis i za recimo dobrica ili dbrauna.

ne znam, meni se bas smucilo ovoliko ne pljuvanje vec iskenjavanje po vepru. 

bas zelim da danas pokida i ima nekih 10+10. 

 

 

Sad valjda treba da se pospem pepelom što je od milion i jedne tekme bio dobar u jednoj i u još par solidan a ne kao obično igrač više za protivnika? I to jer je ostao jedini plej u ekipi? Hajde molim reci i da smo zbog povrede Reglanda proigrali i da je tek tada ĆkoFi dobio priliku da zaista pokaže koliko vredi. Taj pasus si zaboravio.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ne to nije kao u pravu ste svi vi, to je vi niste u pravu i to je dokazano cinjenicama.

cinjenice su da je pokidao po, da je bio jedini plej i da je usao u igru na -10 u must win tekmi i to posle povrede prvog igraca tima i jedinog pleja u trenutcima kad smo se raspadali na terenu. to su cinjenice. cinjenica je da je vepar imao neki brutalan odnos ass/to. cinjenica je da je povukao ekipu na -10, da je izmislio dva uzaza u produzetku, itd. 

a ovo sto je laki napravio pola situacija nemaju blage veze sa zivotom. i takav klip je mogao da napravi i za dobrica ili odza ili dbruna. 

sta ti u tome ne mozes da shvatis? jedini koji negiraju istinu i nipodistavaju njegov ucinak u po ste vi koji se konstantno, i sa razlogom i bez njega, iskenjavate po njemu. 

ja nigde nisam rekao da ce on tek sad kao nesto igrati i da je najbolji posle tea i slicne podmetacine. 

vepar nije za zvezdu i el i tu je iskljucivo zbog tetka vesne i mi svi to znamo, ali ovolika mrznja i iskenjavnje je bolesno. 

i bas zato zelim da danas odigra dobro i zapusi vam usta. kad kazem dobro, mislim u skladu sa mogucnostima. sto ce reci da ne bude stetocina, da ne trpimo zbog njegovih minuta, da se trudi u odbrani i da radi ono sto najbolje zna, a to je da vrti pnr i deli asiste. ne zasluzuje da igra el, ali po mu niko nikad nece moci osporiti i uzeti. i ne ocekujem partije iz po jer ovo je el.

opet nek on izgura tih 10ak min po tekmi bar da ne bude minus na terenu i ja ne vidim problem.

a da potajno se nadam da ce imati nekih 10+10, cisto zbog vas pljuvaca.

 

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ИEsA IlIC said:

ne to nije kao u pravu ste svi vi, to je vi niste u pravu i to je dokazano cinjenicama.

cinjenice su da je pokidao po, da je bio jedini plej i da je usao u igru na -10 u must win tekmi i to posle povrede prvog igraca tima i jedinog pleja u trenutcima kad smo se raspadali na terenu. to su cinjenice. cinjenica je da je vepar imao neki brutalan odnos ass/to. cinjenica je da je povukao ekipu na -10, da je izmislio dva uzaza u produzetku, itd. 

 

 

 

Da Sale nije Sujeta eto nas sa zlatom iz Kine.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, AgroUrban said:

 

Objektivno ocenom, pisace se da ste pobedili UPRKOS njegovom bivstvovanju na terenu, jer sada ne igra protiv Alekseja Nikolica. 

Ima jos jedna stvar. Kako god da je odigrao taj plej of, da nije Nebojsin sin, ne bi mu bio produzen ugovor da bude bekap plej u Evroligi, jer bi mu se ocenjivala cela sezona i kako je prosao protiv Evrokup momaka.

Kad je vec imao fenomenalnu statistiku, kako se niko ne ponudi da ga potpise pa da i KKCZ ostvari neku finansijsku pozitivu na njemu, dosta je žickao oca za pare. 

 

ok, ajmo dalje. nece biti uprkos vec zahvaljujuci. i nije igrao samo protiv nikolica, vac i protiv jaramaza i renfroa. i protiv gordica i kola. 

ne znam kako si ostala cetiri pleja slucajno zaboravio da napomenes? 

i aba liga je najvaznija, po aba lige je najvazniji. koga boli za reularni deo i celu sezonu. ok mogu da se slozim da je bio los u ec, ali ja sam izgleda ziveo u pogresnom uverenju da je po aba lige najbitniji u celoj sezoni i da je najbitnije tad biti na nivou, i da se tad pokazuje ko je igrac. 

niko ga nece pokupiti jer je on filip covic. igrac ogranicen fizikalijama, i sa jos dosta mana, u godinama. ali cuj finansijsku dobit, a i vi i mi smo u poslednjih 20 godina prodali mozda isto toliko igraca. i sad kao kako niko nece vepra, kako itudis i laso nisu poludeli za njim. 

za 10tak min i da ne ide dalje od opanaka ja nemam nikakav problem. tu je zbog vesne, nije za zvezdu i el, ali tako je kako je. i ne moramo da se svaki dan iskenjavamo po njemu, zagadjujemo topik i pljuemo ga za sve i svasta. on ce tu biti celu sezonu i pomirite se sa tim. 

a iz razloga sto je to pljuvanje i iskenjavanje odavno prevrsilo svaku meru od srca zelim da bude bar solidan i u el. i svaka njegova dobra partija ce mi bas biti gust.

toliko. smorio sam se braneci vepra. 

Edited by ИEsA IlIC
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Laki21 said:

 

Sad valjda treba da se pospem pepelom što je od milion i jedne tekme bio dobar u jednoj i u još par solidan a ne kao obično igrač više za protivnika? I to jer je ostao jedini plej u ekipi? Hajde molim reci i da smo zbog povrede Reglanda proigrali i da je tek tada ĆkoFi dobio priliku da zaista pokaže koliko vredi. Taj pasus si zaboravio.

 

da proigrali smo povredom reglenda. bili je dobio vise lopti i slobode, takodje dd i dobric i sto je najvaznije ostvarili smo konekciju sa centrima koji su da tad celu sezonu bili manje vise neupotrebljivi. nismo zbog filipa, mada je i on dao veliki doprinos toj konekciji sa centrima i osetno boljim izdanjima odza i cirbesa. nije bio u par tekmi solidan, vec je dobro odigrao sve domace tekme u po. sve do jedne. i imao 40-3 odnos ass/to, sto je samo po sebi dovoljno da se kaze da je itekako bio jedan od najzaslunijih i da je bio faktor na terenu.

taj po je bio najvazniji deo sezone i cela sezona je stajala u njemu. nije to par od milion i jedne tekme. to su ubeljivo najbitnije tekme u celoj seozni.

 

10 minutes ago, Laki21 said:

 

Da Sale nije Sujeta eto nas sa zlatom iz Kine.

 

tacno, bas to sam napisao u postu iznad i to sam rekao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ovo za Filipa i odbranu večeras je jebeni hit oktobra...jer to zbog njemu ravnog Dixona? Odbranu Filip ne bi prepoznao ni da se ista pretvori u zmiju ...uzvere mu se uz nogu i ujede ga za stojka koji mu inače konstantno svira i za rezultat i za kolege i za sve nas u kompletu jer dečkonja igra za raju...

 

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

 

 

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

kakva tekma, koje jebeno grotlo pionira. koliko nam je samo znacila ta pobeda. nikad jaci fener, zeljko + bogdan. bogdan koji je u drugom postigao jednu trojku i koga je lazic pojeo.

ali klinac koji ulece na teren pre kraja i vrti rukom te trci do simona koga jako grli. sta reci... i ovaj drugi u plavom sto ulece i skace djenki u zagrljaj 😆 cista emocija, obezbedjenje u soku.

ajmo!

 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Golijat said:

Zasto Filip Covic ima svoju,posebnu temu kada se i ovde pise samo o njemu? 

Zato što tu temu niko ne otvara, nije im zanimljivo ... dok nas ne rasteraju odavde.

Kontaminacija je zabrinjavajuća, ulaziš na sopstveni rizik :classic_smile:

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Imam kartu ulaz 226, a oni stavili pregradu da ne mogu da dodjem do svojih mesta. Sreca pa je redar bio ljubazan da pomeri ogradu.

 

Pola ljudi ne zna da su mesta numerisana ili im niko nije rekao pri kupovini, pa sede sa drustvom sa kojim su dosli na utakmicu, kao sto je bilo svih prethodnih godina.

 

Organizacija kao da prvi put igramo u Areni. Svaka cast.

 

Dobijamo veceras.

Edited by Wesley Sneijder
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, vepar said:

Jos jedan el mec jos jedna prilika da vidimo koliko je nesposoban Milan Tomic

 

Nadam se da Zeljko dolazi u dobrom raspolozenju

 

A sto ti sebe prijatelju mucis i gledas onda tu neznalicu? Odgledaj lepo neku romanticnu komediju, nemoj sebe maltretirati...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...