Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Evo jedne blasfemije: Faye kvalitetom i nije igrač za EL. To je tužna činjenica, iako mi je među omiljenim igračima ovog tima, međutim kvalitet mu je prilično sporan na ovom nivou. Ne treba igrače precenjivati samo zato što su borbeni i gotivni. 

 

Faye je trenutno vise EL i od Simane, i od Oja i od DBrauna kolko god ovaj bio neki mamojeb pre 4,5 godina.

 

Bas ne treba da postoji dilema oko njega. Pogotovo i jer je verovatno jeftiniji od pomenute trojice. 

 

LBraun, Uskokovic

Beron, Dzenkins, Radanov

Dobric, Davidovac

Simanic, Faje

Kuzmic, Gist, Ojo

 

 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Faye je trenutno vise EL i od Simane, i od Oja i od DBrauna kolko god ovaj bio neki mamojeb pre 4,5 godina.

 

Bas ne treba da postoji dilema oko njega. Pogotovo i jer je verovatno jeftiniji od pomenute trojice. 

 

LBraun, Uskokovic

Beron, Dzenkins, Radanov

Dobric, Davidovac

Simanic, Faje

Kuzmic, Gist, Ojo

 

 

Ovde su visak i Gist i Odzo i Braun, kojeg si doduse vec precrtao... ne znam da li je potpisao MJK, ako nije onda Djordjevic ili Rit u Zvezdu + jedan vrhunski centar

 

Ovo ostalo je isto lose, Uskok je zelen, nemamo top beka, na krilu isto presmesni sa dva igraca koji su ok izmene

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Faye je trenutno vise EL i od Simane, i od Oja i od DBrauna kolko god ovaj bio neki mamojeb pre 4,5 godina.

 

Bas ne treba da postoji dilema oko njega. Pogotovo i jer je verovatno jeftiniji od pomenute trojice. 

 

LBraun, Uskokovic

Beron, Dzenkins, Radanov

Dobric, Davidovac

Simanic, Faje

Kuzmic, Gist, Ojo

 

 

Faje trenutno nije ni blizu Simanicu u EL, koliko god da je drag

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uff. Sada jedino tablete za smirenje pomazu. Od 56-56 mi stali kao da nas nema. Nekako se pogodilo i sa izlaskom Berona iz igre. On se dosta trudio u napadu i odlicno kretao. Uvek je bio taj igrac koji kretnjom stvara sebi poziciju ili odvlaci paznju odbrane na sebe .

Za ostale nemam neke pozitivne stvari. Kolicina gluposti napravljena u odbrani zabrinjava. Kos+faul je nama standardna stvar. Onaj kos+faul Covica za 3 poena je slucaj za sebe.

Gist na silu pokusava da se vrati u formu i to ni na sta ne lici. Nezgodno je sto on i dalje misli da moze. Oni koraci se ne vide ni u pionirima.

Covic klasicno zavrsava u tribinama nakon Banane sa 2 ruke igraca koji nije puno visi od njega.

Dobric promasuje oba bacanja (nevazno za rezultat ali vazno da se vidi kolika mu je koncentracija).

Faye reaguje na fintu suta ama bas uvek i prolece pored igraca.

Itd,itd

Sudije su malo pogurale Ruse ali i da nisu mislim da bi bilo slicno.

Bas smo potonuli. Totalno promasena sezona do sada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, 12Laki said:

Jeste realni sa teranjem Gista?Pa on nas je na pocetku nosio(dok nije shvatio kako stoje stvari ovde) i sad posle one svadje sa upravom ocekujete da opet daje maksimum?

Nemojte mi govoriti o profesionalnosti dok je tu Guzonjin sin!

Kad nas je to Gist nosio. Na Superkupu protiv Primorke i u Atini. Obe utakmice smo izgubili.

Sve što je odigrao je sviranje qrcu. Još jednom hebo ga onaj što ga je doveo, da Bog da mu ugovor isplatio iz svog džepa.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kankkunen said:

Gist je kao mrtav konj u kadi ... nema tu opravdanja.

 

Nije bio takav na početku, sećamo se kako je poginuo protiv Fenera, Pao-a, čudili smo se kako smo uspeli da ga potpišemo.

Al nešto se desilo ili dešava u timu, vidno je bio frustriran pre one suspenzije, a sada već tera neki inat. Mi ne znamo o čemu se radi, očigledno postoji neki problem sa odnosima unutar tima. Pitanje je samo da li je problem u tome što mi ne umemo da ga iskoristimo, pa onda neće ni on da se cima, ili još nešto.

Edited by Haggard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Haggard

Sve je to kurcen svircen paradaiz čorba ... ti si profi igrač i plaćen si za to ... nema tu trte mrte prte,

ili jesi ili nisi. Nači, zdravo i doviđenja.

Muka mi je od svih tih opravdanja, te Filip, te ovo te ono ..´ebeš sve to.

Vučeš se po terenu kao prebijen ... i treba dovoditi Kuridže i takve likove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...