Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

@Mile1 Au prijatelju... you made my day.

 

@Chaos Is Me Lazic bi mogao da igra pod uslovom da mu se da uloga provokatora na terenu, nesto kao ovaj batica u doba bad boysa Detroita. U svakom drugom slucaju put pod noge. Znaci 5 minuta da nekom iscasi rebro, slucajno da ne sutne na kos, a ako spusti loptu u dribling onda ide mesec dana bez minutaze.

Link to comment
Share on other sites

Ali isto tako Radonjic zna da Lazic ulazi u godine i da to nije onaj igrac kakav je bio. Ne mislim na zelju i borbu vec jednostavno telo ne moze da isprati. Radanov ili Dobric su po meni bolje opcije od Lazica... Opet mislim da cemo imati roster od 14,15 igraca pa ne sumnjam da ce biti mesta za Lazica a pored njega Simonovica a zasto da ne i Mitrovica..

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi prvo trebalo da se razmišlja o pojačanjima za sledeću sezonu. Dakle, poltron od kapitena out. Drugo, ako se i desi čudo da nas preuzme Dejo, dovoljno je to što ćemo imati njega na klupi, makar i gubili. Sa njim na klupi smo potukli mnoge rekorde i igrali najlepšu košarku ikada, koja je punila hale. Želudac mi se grči od pomisli na prepotenka Alimpija, pacovka Tomića i penzosa Šakotu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ulicni basketas Laki said:

Mislim da bi prvo trebalo da se razmišlja o pojačanjima za sledeću sezonu. Dakle, poltron od kapitena out. Drugo, ako se i desi čudo da nas preuzme Dejo, dovoljno je to što ćemo imati njega na klupi, makar i gubili. Sa njim na klupi smo potukli mnoge rekorde i igrali najlepšu košarku ikada, koja je punila hale. Želudac mi se grči od pomisli na prepotenka Alimpija, pacovka Tomića i penzosa Šakotu.

Ali moras imati u obzir da ce mu trebati vreme da uspostavi sistem. A nama strpljenje. I ne, nece se on odreci Lazica tek tako. Ima finu pocetnu bazu domacih igraca, plus Gist. Djenka bi mu se najvise obradovao. Ne sumnjam da ce uz jos par igraca po zelji napraviti jaku ekipu u oba pravca... 

2 minutes ago, Mairosu said:


recimo da stvari nisu iste kao pre godinu dana, samo toliko.

Kako to mislis, nisu iste u kom smislu ako smem da pitam? 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mile1 said:

Evo ja ne razumem i ako mozes da objasnis

Ili napisi o cemu se radi ili nemoj da pises zavijeno u oblande


O izvini šefe, ali zaista mislim da ovo odozgo nije toliko kriptično. Zamisli ti raskineš sa ribom i ne možeš više da je gledaš i kenjaš svim ortacima da je kurva, pa je posle dve godine vidiš na ulici i ipak joj se javiš i pozoveš na kafu i kažeš, ma, znaš šta...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Radonjic je prvi koji bi ostavio Lazica. Zna on da iskoristi takve igrace. 

Ne znam bas. Koliko se secam pred kraj Radonjine ere doslo je do carki izmedju njih dvojice. Konkretno, secam se situacija kad su se raspravljali dok je Laza bio na klupi. Nije delovalo naivno uopste. 

Link to comment
Share on other sites

Radonja i nema mnogo izbora ako zeli da vodi EL tim. Naravno pod uslovom da igramo EL sledece sezone. Uglavnom svi klubovi koji igraju EL imaju trenera.

Sto se tice predsednika, ne sumnjam da ce jedva docekati da pojede govna uvijena u oblande koja je izasro po Radonji.

Iskoristice on priliku ako mu se ukaze da navijacima zamaze oci zbog svih sranja koje je napravio u toku ove sezone: Filip, Gavrilovic, starac Foco od stotinu leta.

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Mairosu said:


O izvini šefe, ali zaista mislim da ovo odozgo nije toliko kriptično. Zamisli ti raskineš sa ribom i ne možeš više da je gledaš i kenjaš svim ortacima da je kurva, pa je posle dve godine vidiš na ulici i ipak joj se javiš i pozoveš na kafu i kažeš, ma, znaš šta...

Ali na kraju ukapiras da se nije karala sa drugim vec samo ljubila, i zbog mira, podrske familije obe strane pomiris se sa njom i volite se vise nego pre. 😁 Jel moze tako?

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Ali na kraju ukapiras da se nije karala sa drugim vec samo ljubila, i zbog mira, podrske familije obe strane pomiris se sa njom i volite se vise nego pre. 😁 Jel moze tako?


to bi bilo idealno ali za sada smo samo razmenili nove brojeve telefona.

  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Mairosu said:


O izvini šefe, ali zaista mislim da ovo odozgo nije toliko kriptično. Zamisli ti raskineš sa ribom i ne možeš više da je gledaš i kenjaš svim ortacima da je kurva, pa je posle dve godine vidiš na ulici i ipak joj se javiš i pozoveš na kafu i kažeš, ma, znaš šta...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mairosu said:


to bi bilo idealno ali za sada smo samo razmenili nove brojeve telefona.

I tako je sve pocelo... 😁 Sledeci korak je kafa ili setnja Kalemegdanom(tu emocije rade 300 na sat) 

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mairosu said:


to bi bilo idealno ali za sada smo samo razmenili nove brojeve telefona.

 

Lepo je cuti da zaista postoji kontakt izmedju Čove i Radonje... 

Poznavajuci njegov rad do sada, bio sam apsolutno siguran da dok je Čova tu da Radonja nece vise videti klupu Zvezde...

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Mairosu said:


O izvini šefe, ali zaista mislim da ovo odozgo nije toliko kriptično. Zamisli ti raskineš sa ribom i ne možeš više da je gledaš i kenjaš svim ortacima da je kurva, pa je posle dve godine vidiš na ulici i ipak joj se javiš i pozoveš na kafu i kažeš, ma, znaš šta...

Nova normalnost.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki Six said:

 

Lepo je cuti da zaista postoji kontakt izmedju Čove i Radonje... 

Poznavajuci njegov rad do sada, bio sam apsolutno siguran da dok je Čova tu da Radonja nece vise videti klupu Zvezde...

U mojoj nekoj teori, vracanje Radonjica je izuzetno bitno za Covica, jer bi dobio podrsku ostale grupe navijaca koje mu i dalje nisu oprostile rastanak sa Radonjicem.. A realno je najbitnije da navijaci skroz stanu uz tim, trenera i upravu... 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Chaos Is Me said:

Vraćanje Radonjića bi bio znak da postoji situacija u kojoj je Nebojša Čović sposoban da savlada sopstvenu sujetu. Pošto je ovo još uvek na nivou torijske mogućnosti, treba sačekati da vidimo da li može da se desi u praksi.

 

ove tri postradonja sezone su pokazale da se mucimo sa trenerima. jednostavno, nema dobrog resenja.  da opet eksperimentise sa nekim pocetnikom tipa jovanovic iz fmp-a - jasno je i njemu kako bi to izgledalo. a sa strancima ne zeli ni da pokusava, ili ne moze da priusti neko vece ime, sta god. u takvoj situaciji ne ostaje mu nista drugo nego da izede sva govna koja je izasrao spram radonje, i da ga moli da se vrati. time bi i kod navijaca povratio ugled nakon sprdnje sa alimpijem, veprom, tomicevim begom na pocetku sezone, gavrilom, sakotom, itd.

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...