Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

5 minutes ago, Laki Six said:

Procitah sada na jednoj stranici na instagramu (koja baj d vej ima cesto dobre info) da Stratos otpada za KRK a da Panter dobija srpski pasos...

Ima li istine? Neko ko je bolje upucen, npr @Šarac

Svi mediji to vec objavili, vec ima dva sata kako je to aktuelno, samo mediji zaboravili da objave da je i Mozli dobio isto pasos.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Igor028 said:

Deli pasose, kakva smesna drzava, liga..... 

 

Dijeli qrac, predao papire u konzulatu u BL, odgulio dobrih godinu i po, tako nešto, nisam više siguran, dok nisam dobio Riješenje. Samo što ne prangijam kao Punter pa se ne pikam nigdje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, prolup said:

Dijeli qrac, predao papire u konzulatu u BL, odgulio dobrih godinu i po, tako nešto, nisam više siguran, dok nisam dobio Riješenje. Samo što ne prangijam kao Punter pa se ne pikam nigdje.

Zato i ne verujem druze, znam ljude koji imaju iste probleme kao ti. Dok ova dodje mesec dana je tu i eto ti pasos.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Dzistrou said:

 

Ako Čović nije spreman da pojede govno i vrati Radonjića po svaku cenu, vrlo brzo ga čeka ružan izlazak iz kluba, koji postaje plen ekipe sa dna kace. Prelomnih par meseci za KKCZ.

Kad bi se samo Covic pitao. Ako mislis da Radonjic nema ili nece dobiti neku drugu opciju, onda taj Radonjic i ne treba da dolazi u Zvezdu. Licno mislim da ce on imati i druge opcije i da ce izabrati neku drugu opciju, jer je to svakako bolje po njega. Kao sto mislim da je povratak u Srbiju svakog profesionalca i vrhunskog sportiste korak unazad u njegovoj karijeri.

Link to comment
Share on other sites

Apsurd smo od zemlje definitivno, sa jedne strane imamo KSS i "kosarkasko drzavljanstvo" po kome su Srbi sa nasim pasosem koji su igrali za druge reprezentacije stranci, a sa druge strane domace klubove koji preko veze sredjuju pasose pravim strancima (najlakse Amerikancima posto istih ima koliko hoces koji nisu niti ce igrati za reprezentaciju Amerike) ne bi li uspeli da se ne oslabe mnogo za Kup i KLS u odnosu na svoje timove iz ABA i Evropskih takmicenja.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kokodakalo said:

Kad bi se samo Covic pitao. Ako mislis da Radonjic nema ili nece dobiti neku drugu opciju, onda taj Radonjic i ne treba da dolazi u Zvezdu. Licno mislim da ce on imati i druge opcije i da ce izabrati neku drugu opciju, jer je to svakako bolje po njega. Kao sto mislim da je povratak u Srbiju svakog profesionalca i vrhunskog sportiste korak unazad u njegovoj karijeri.

Otkazu bayernu jeste korak nazad u karijeri, svakako. Uostalom, nije radonjic bio u realu ili cska ili feneru, nego u ekipi sa dosta manjim EL rejtingom, poput naseg kluba. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, djura.net said:

Otkazu bayernu jeste korak nazad u karijeri, svakako. Uostalom, nije radonjic bio u realu ili cska ili feneru, nego u ekipi sa dosta manjim EL rejtingom, poput naseg kluba. 

Bayern je klub maximalno organizovan, sa stabilnm budzetom, sa trogodisnjom licencom, a verovatno i dugogodisnjom. Da ne pricamo o Nemackoj i o atmosferi u nemackom sportu i onoj na ovim prostorima. Ovo ovde je mnogo blize gladijatorskoj areni i blatu, nego spotrskom terenu. Rad ovde je korak unazad u odnosu na stabilne EC timove iz uredjenih zemalja, a kamoli na bilo koji EL klub. Ubedjen sam da bi Radonjic pre prihvatio posao u stabilnom EC timu iz neke uredjene drzave nego nasu klupu. Pogotovo jer zna kakvi smo i sa kim bi imao posla.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, kokodakalo said:

Bayern je klub maximalno organizovan, sa stabilnm budzetom, sa trogodisnjom licencom, a verovatno i dugogodisnjom. Da ne pricamo o Nemackoj i o atmosferi u nemackom sportu i onoj na ovim prostorima. Ovo ovde je mnogo blize gladijatorskoj areni i blatu, nego spotrskom terenu. Rad ovde je korak unazad u odnosu na stabilne EC timove iz uredjenih zemalja, a kamoli na bilo koji EL klub. Ubedjen sam da bi Radonjic pre prihvatio posao u stabilnom EC timu iz neke uredjene drzave nego nasu klupu. Pogotovo jer zna kakvi smo i sa kim bi imao posla.

Tvoje misljenje, postujem, ali ja sam spreman da se opkladim da radonjicu ne pada na pamet da ulazi u EC ekipu, bez obzira na novac i budzet. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...