Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Nije popularno misljenje, ali Ojo nam je korisniji od Kuza. 

 

Al neverovatno je kolko se Borisa resetovao na neki FMP nivo. Uvek sam ga branio, al stvarno kao baba igra cele sezone. Bas kad je trebao da napravi korak napred nakon dobrog zavrsetka prosle, on ulazi u Vanja Marinkovic mod. Bezvezde, nadam se da cemo ga oporaviti, ali je dosta bolji bio cak i na pocetku prosle sezone u odnosu na ovo sto je do skora igrao. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Al neverovatno je kolko se Borisa resetovao na neki FMP nivo. Uvek sam ga branio, al stvarno kao baba igra cele sezone. Bas kad je trebao da napravi korak napred nakon dobrog zavrsetka prosle, on ulazi u Vanja Marinkovic mod. Bezvezde, nadam se da cemo ga oporaviti, ali je dosta bolji bio cak i na pocetku prosle sezone u odnosu na ovo sto je do skora igrao. 

Cekaj, netom nakon utakmice prozivas Borisu a on nije dvije utakmice ni igrao. Jako :lol_2:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, laki pepe said:

Onda ok. Padovi u formi su neminovni, ali on ima problem da i mentalno mora biti 100% da bi bio koristan.

 

Previse mu se titraju jajca. Mora sad da zagrize i preuzme odgovornost. Cekan je, trpljen, dobio je super ugovor, ukazano mu je poverenje. Jbg, ja znam da je kod nas ove sezone losa hijerarhija i generalno da je haos, al nek malo on pokazu licnu inicijativu, a ne da ceka da mu sve bude servirano na tacni. 

 

Jbt, trenutno na svojoj poziciji ima jednog igraca i to MJK i umesto da prepozna trenutak, nama Deda to krpi. Al ono, verovatno se posvadjao s devojkom il je u Lolu tropa il nesto trece. 

 

Nece doveka biti klinac, mora da postane muskarac. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo su izvukli panter i stratos. Sem ucinka u napadu, panter odlocan i u odbrani. Maestralan zapravo. Odlicna defanzivna igra dzenskinsa ali morM priznati da mi smeta sto cesto ni ne pomislja na kos. Nije on toliko slab napadac da bi bio toliko psivan u napadu. Dobri deda i MJK.

Da smo ovo izgubili ovo bi bio sakotin i braunov poraz, ovako je panterova i stratosova pobeda.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nasi centri su veceras bolje izgledali u odbrani prvenstveno zbog toga sto je Kalates los suter pa su mogli da ostaju u reketu i da zoniraju pik. Ojo tu vec moze da bude od neke koristi. Stimac je par puta bez potrebe preuzeo Kalatesa, on u takvim situacijama jedino moze faul da napravi sto je i cinio redovno.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Nasi centri su veceras bolje izgledali u odbrani prvenstveno zbog toga sto je Kalates los suter pa su mogli da ostaju u reketu i da zoniraju pik. Ojo tu vec moze da bude od neke koristi. Stimac je par puta bez potrebe preuzeo Kalatesa, on u takvim situacijama jedino moze faul da napravi sto je i cinio redovno.

Kod onog 2+1 sam poludeo.Jbt...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

MJK ,bio sam skeptican ali decko nam je doneo mnogo dobrih stvari.Radi mnogo 'prljavog posla' koje ovom timu mnogo znace.Stratos je mnogo iskusan igrac,jako je lepo videti ga opet u timu.Mislim da mozemo da dobijemo Himki .Napred Zvezda !!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

faul Štimca za 2+1 je bio nesto.najgluplje sto jedan profi kosarkaš moze da uradi. imaš par sekundi gde bek dribla i jos jedan mali faul i svoja dva penal i čekaš da bek napravi prednost iz koje izvuče 2+1. Srecom.Đenka je uhvatio niciju i pronasao Pantera koji pogađa trojku i.dobijamo bacanje zbog tehničke. Inače bi Štime klečao na kukuruzu

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...