Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

7 hours ago, vepar said:

Dosta je jaka liga ove sezone, nema sta

 

Sto se tice FMPa, ne slazem se da ima previse materijala za Zvezdu... mislim, ovde se spominje Pot kao neki igrac haha

 

Ali Pecarski i Djordjevic imaju potencijal pa cemo videti... Uskokovic, Momirov... bice ih interesatno pratiti

 

A nas roster jeste pretrpan ali Jovanovic i Nenadic su sami hteli da ostanu iako su znali da nece imati puno prostora za igru. Kuzma je isto out jos neko vreme (a i pitanje kakav ce biti)... znaci, 13 igraca (a jedan od njih je bucko). Duga je sezona, ABA, EL, posle Kup i domacica... 

 

Bilo koja generacija FMPa koja izbaci 2 igrača za Zvezdu (ili za ozbiljniju prodaju) je vrhunska.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Joj, ljudi, ajde da odigramo jednu utakmicu koja je bitnija od turnira u kom smo prosle godine ocekivali da Nenadic bude najprijatnije iznenadjenje sezone.

 

O tom potom. Prva takmicarska utakmica je protiv Panatenaikosa, ovo je bukvalno pripremni kup.

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali veoma je interesantno da smo mi ove sezone jedina ekipa u jadranci i uopšte na svetu rekao bih, koja ima samo jednog pleja u rosteru, koji usput prvi put igra u Evropi. Sve druge ekipe imaju po dvojicu, neke čak i trojicu igrača na toj poziciji.

Link to comment
Share on other sites

A Billy, Djenka, Laza i Lorenzo ce sa tribina da navijaju za Filipa nejakog[emoji6]
 
Kakve oni veze imaju sa Filipom i pozicijom pleja, osim što silom prilika moraju da mu dodaju loptu u klubu njegovog tate? Neće oni valjda da čuvaju po dvojicu protivničkih igrača?
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, K.Dot said:
15 minutes ago, Gudura said:
A Billy, Djenka, Laza i Lorenzo ce sa tribina da navijaju za Filipa nejakogemoji6.png
 

Kakve oni veze imaju sa Filipom i pozicijom pleja, osim što silom prilika moraju da mu dodaju loptu u klubu njegovog tate? Neće oni valjda da čuvaju po dvojicu protivničkih igrača?

Zato sto kad sam procitao tvoj komentar sam shvatio da ce Filip sam na njih dvojicu, a ostali ce da grickaju semenke.Kosarka je timska igra.

Nego da te pitam, da li bi menjao bekovske linije:

Lorenzo, Filip, Bili, Djenka +Davidovac ponekad na 1, i Dobric i Laza ponekad na 2

za 

Walden, Gordic, Paige, Jaramaz + niko drugi ni pod razno na 1 i 2?

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

Zato sto kad sam procitao tvoj komentar sam shvatio da ce Filip sam na njih dvojicu, a ostali ce da grickaju semenke.Kosarka je timska igra.
Nego da te pitam, da li bi menjao bekovske linije:
Lorenzo, Filip, Bili, Djenka +Davidovac ponekad na 1, i Dobric i Laza ponekad na 2
za 
Walden, Gordic, Paige, Jaramaz + niko drugi ni pod razno na 1 i 2?
Pa stavio sam zarez, znači da će tokom utakmice igrati verovatno protiv obojice. A što se tiče ove zamene igrača, pristao bih da menjamo bekovsku liniju sa FMP-om a ne partizanom, samo da ne gledam debelu ćuftu koja je smršala na terenu. Mala je to cena.
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, K.Dot said:
40 minutes ago, Gudura said:
Zato sto kad sam procitao tvoj komentar sam shvatio da ce Filip sam na njih dvojicu, a ostali ce da grickaju semenke.Kosarka je timska igra.
Nego da te pitam, da li bi menjao bekovske linije:
Lorenzo, Filip, Bili, Djenka +Davidovac ponekad na 1, i Dobric i Laza ponekad na 2
za 
Walden, Gordic, Paige, Jaramaz + niko drugi ni pod razno na 1 i 2?

Pa stavio sam zarez, znači da će tokom utakmice igrati verovatno protiv obojice. A što se tiče ove zamene igrača, pristao bih da menjamo bekovsku liniju sa FMP-om a ne partizanom, samo da ne gledam debelu ćuftu koja je smršala na terenu. Mala je to cena.

Ako eliminises ostrascenost i ukljucis racio, shvatio bi da bi i sa Partizanovom bekovskom linijom , a kamoli FMP-om, bili kanta za napucavanje u EL, sto ni prisustvo midzeta nejakog kod nas ne moze da ospori.

Poenta je da rezimiram:

Njegovo prisustvo u nasem timu je tezak WTF, ali je nasa bekovska linija ipak za klasu ozbiljnija u celini.

Pojedinacno gledano po pozicijima, jaci su samo na pleju, i ni na jednoj vise poziciji.

E sad, kao sto rekoh kosarka je timski sport, a ne zbir pojedinacnih pozicija, niti igraca ponaosob, i treba i timski da kliknemo, i da dokazemo ono sto se letimicnim pogledom na rostere vidi iz aviona, a to je da smo ipak jaca ekipa

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, K.Dot said:
49 minutes ago, Gudura said:
A Billy, Djenka, Laza i Lorenzo ce sa tribina da navijaju za Filipa nejakogemoji6.png
 

 Neće oni valjda da čuvaju po dvojicu protivničkih igrača?

 

...a no ko će?

 

svaki put kada Filip kroči na parket red je da se preko razglasa pusti adekvatna cirkuska muzika...🎪

da znaju i deca kada nastupaju klovnovi...i kada se Jaramaz i Pejdž transformišu u Westbrook-a i Klay Thompson-a.

Edited by Wingwalker
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Mogla bi moderacija da prebaci ovo na Filipov topik, odosmo u off. I da banuje sve vas koji spominjete Filipa, ne može se kvalitetan košarkaški post pročitati od vas. Filip je tu, ne možete mu ništa, ko hoće da gleda ekipu neka gleda, ko ne želi ne mora da komentariše Filipa.

  • Like 3
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, K.Dot said:

Mogla bi moderacija da prebaci ovo na Filipov topik, odosmo u off. I da banuje sve vas koji spominjete Filipa, ne može se kvalitetan košarkaški post pročitati od vas. Filip je tu, ne možete mu ništa, ko hoće da gleda ekipu neka gleda, ko ne želi ne mora da komentariše Filipa.

odlicna ideja

 

da se onomad lepo poslusao medov i uinijev glas razuma i lepo repka topik podelio na dva:

1. trojka hrvatima - worship topik i 

2. salo sujeta i ostala prikljucenija

 

...zamislite koliko bi manje banova bilo?!

 

edit: mc nepravedno pokraden

3. mcleod's guide to understanding internet

Edited by Swift Pancakez
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...