Jump to content

Sluša se...


Mljeveni Djetic

Recommended Posts

17 minutes ago, DameTime said:

@Baby Sameeee, okačih je baš ovamo na Kafani sinoć. Odlična pop pesma, koja sadrži funky zvuk i snažnu poruku, da nas niko ne može voleti više od nas samih. I njen glas 🥰

 

Glas... za mene u prvih top 10 svih vremena. Pesma je super, obicno mi treba vremena da se naviknem na pesmu, na ovu sam se primila vec u prvoj minuti 😄 

@DameTime ima jos jedna dobra pesma sa slicnom tematikom. Inace i Zedd mi je mmmm

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites


Озбиљна ствар.
Заразна вибра 80их,  ритам, текст, та "женска енергија" коју је Тове Ло увек имала, као Лејди Гага, са мање екстраваганције...

Није ми јасно како нема ни 100k прегледа за три месеца од како је песма објављена. Па ту бројку би Дејан Цукић остварио за недељу дана ако ли би објавио песму, а не понајбоља песма новог албума светски познате певачице, чије су песме ишле до милијарде прегледа не тако давно.

Edited by RatzenStadt
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 3/17/2023 at 6:08 PM, alberto.ascari said:

My generation :classic_smile:

 

 

 

 

Oh, jedan od mojih hitova zauvek. Obozavam spandau ballet, ali only when you leave je cista 10

Rame uz rame i odmah pored na mojoj listi koja se vrti bar jednom nedeljno je i ova. Nikada nisam saznala zasto nema studijski snimak, samo ovo jedno izvodjenje iz royal albert hall-a, pa ako neko zna... 

 

https://youtu.be/Uxv7mbuLWMM

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Baby
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...