Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

I vi preterujete, malo vise se "poradovao" :classic_laugh:  Ja sam u prvi mah mislio da je upućeno jednom od saigrača,  kad ono ... I vise nego zasluzen crveni, nadam se I minimum 3 utakmice suspenzije. 

 

  Bode oci koliko je Vosa bila loša u IIp, Napredak je mogao da im da još par komada samo da znaju da ističe kontru a da se ne sudare. I da imaju snage da je istrce i upute zavrsni udarac/pas.

 

 I uvek iznova kada gledam prenos sa ova 3 stadiona se podsetim obima korupcije i lopovluka prilikom izgradnje ovih stadiona. Jbt u sta su sprcali 20+ miliona .

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

Voša nastavlja starim dobro oprobanim receptom raspada posle prvih obećavajućih igara

sad će krenuti masovna prodaja da se popune džepovi lopova iz uprave

 

Bandović nije "preživeo" ali i ova vest o angažovanju Veselinovića još uvek nije definitivna. Još se tu nešto mulja.

Bold: zanimljivo....ne znam ni jednog iz te Uprave da je gadljiv na pare. Ne sme se tako sa ugledom "Stare dame"....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Oba Veselinovića su za trenerski standard u Srbiji odlični treneri i cudi me sto je Miloš toliko dugo ostao pomoćnik Ivica i sto Aleksandar nije imao ponudu TSC-a ili Čukaričkog na leto nego sad “mora” u Albaniji da trenira. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Milko Miller said:

Oba Veselinovića su za trenerski standard u Srbiji odlični treneri i cudi me sto je Miloš toliko dugo ostao pomoćnik Ivica i sto Aleksandar nije imao ponudu TSC-a ili Čukaričkog na leto nego sad “mora” u Albaniji da trenira. 

U Srbiji postoji trenerski klan koji međusobno sarađuje i kad se pojavi neko nov a da nije k dilu sa njiima oni ga izminiraju zajedno sa sudijam a i svojim igračima koje rasporede po klubovima i onda kombinuju rezultate. Zato na primer Sivić, Lalatović, Krunić me mogu nikad da ispadnu iz lige. Verovarno se i ovi Veselonovići ne uklapaju

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da su "ofarbali" travu u Loznici. Sutra od 18,30 idemo na noge Traktoristima. Biće čupavo, ali bilo bi lepo da maznemo tri boda....Dobro je što ne igramo "pod ratnim svetlima" u Zaječaru. Možda nam i Lagator bude srećan.

Link to comment
Share on other sites

Nisam pristalica brozog smenjivanja treanera,ali lik je zaslužio ekspresan nogobulj ...

Em te ponizi jedan mediokritetski tim iz Izraela,em u domaćem prvenstvu izgledaš kao raštimovani orkestar ...

Tek sada se vidi koliko je Lazetić značio TSCu ...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Charles De Ketelaere said:

Baš sramotan crveni karton za Gluščevića. Ali voda ispod mosta, pauza, idemo dalje.

 

Malo je crvenih kartona podeljeno, koliko je zasluženo. Generalno, govorim za celu ligu i sve utakmice. Nema razgovora sa sudijom. Dao ti je žuti karton zbog prigovora, a ti i dalje isteruješ pravdu - napolje. Sve je to u duhu propisa, ali ajde da primenjujemo propise na drugima, a mi ćemo da ti objasnimo....

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

Baš sramotan crveni karton za Gluščevića. Ali voda ispod mosta, pauza, idemo dalje.

 

Naravno. Svi žuti,  crveni kartoni, penali i faulovi Zvezdinih protivnika su sramotni.  

Mslim,  znam da bacas udicu,  ali neka granica bi trebalo da postoji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...