Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Ако је Саша Илић већ коментарисао да је био за црвени старт његовог играча, зашто то није урадио усред утакмице када се и десило? Мислим потпуно је исто, а судија би можда преиначио одлуку. Било је случајева да играч призна судијску грешку па овај промијени своју одлуку (додуше у страним лигама), сада је била прилика да то уради након интервенције тренера ипак је то ни мање ни више него супер лига.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Константин said:

Ако је Саша Илић већ коментарисао да је био за црвени старт његовог играча, зашто то није урадио усред утакмице када се и десило? Мислим потпуно је исто, а судија би можда преиначио одлуку. Било је случајева да играч призна судијску грешку па овај промијени своју одлуку (додуше у страним лигама), сада је била прилика да то уради након интервенције тренера ипак је то ни мање ни више него супер лига.

 

Zato sto radi u interesu svog kluba, neko je Sasa Ilic, a neko je Nenad Lalatovic.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fillam said:

 

Zato sto radi u interesu svog kluba, neko je Sasa Ilic, a neko je Nenad Lalatovic.

 

Тешка демагогија. Да је јурио фер плеј могао је ладно рећи исто и одмах послије фаула као и на крају утакмице. Или није требао никако. Али би он да се хебе али да му не уђе.

п.с. Узгред код мене је Ненад Лалатовић 0 бодова, прескочи ме са тим балавим ГТР поређењима

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako je Cuka stvarno dala Ilicu otkaz zbog izjave i "kombinovane" ekipe koja se nije svidela vlasniku, podrzavam ih u potpunosti, i navijam da svako sledeci ko izvede kombinovani tim protiv nas ili Partizana dobije otkaz.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Константин said:

 

Тешка демагогија. Да је јурио фер плеј могао је ладно рећи исто и одмах послије фаула као и на крају утакмице. Или није требао никако. Али би он да се хебе али да му не уђе.

п.с. Узгред код мене је Ненад Лалатовић 0 бодова, прескочи ме са тим балавим ГТР поређењима

 

Kakva bre crna demagogija, tvoj upis je sam po sebi bio komentar radi komentara, retoricko pitanje bez ikakve objektivne, logicke i realne podloge. Drugaciji odgovor od onoga nije ni zasluzio, al ajde, da ne budem govedo, biracu reci.

 

Desavalo se i moguce je da igrac prizna sudijsku gresku, ako je direktan akter te sudijske greske, pa ako se vec sapleo, a dosudjen je penal/prekrsaj/karton, onda ima prostora za fer-plej i smekerstvo. Apsolutno je nemoguce poredjenje sa ovom situacijom i koriscenje toga kao neki argument za sta god da si zeleo da postignes i dokazes svojim upisom .

 

U istoriji fudbala/sporta se nije desilo da trener uspe da ispravi sudijsku odluku, pa makar i na svoju stetu.

Oce to tako, sudija nije dosudio crveni, VAR je smatrao da ne treba da ga ispravlja, i sad mu prilazi Sasa Ilic, nekadasnji kapiten Partizana u 10-om minutu utakmice protiv svog kluba i kaze: 'E sudija, dajte nam crveni, cisto je ovo bilo.'  

Bas bih voleo da citam ovde vase epove o fer-pleju da se takav sci-fi obistinio.

 

Sa druge strane, redovne su situacije da treneri komentarisu kljucne situacije/sudijske greske nakon utakmice, nego vam ocigledno bode oci sa kojom je lakocom rekao istinu, jer se uglavnom tesko prevaljuje preko usta da je protivnik ostecen.

To da Sasa Ilic mora Partizanovoj publici ili nekome da se dodvorava ili pravda, presmesno je samo po sebi, ako se vec na to cilja.

 

Ako nista, i kod mene je Lalat 0 bodova, imamo cak i dodirnih tacaka 😄

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Igor_ said:

Ako je Cuka stvarno dala Ilicu otkaz zbog izjave i "kombinovane" ekipe koja se nije svidela vlasniku, podrzavam ih u potpunosti, i navijam da svako sledeci ko izvede kombinovani tim protiv nas ili Partizana dobije otkaz.

Kako misliš kombinovane ekipe?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sasa Ilic je sinoc dao nekoliko potpuno neprofesionalnih izjava koje bi u svakom normalnom klubu izazvalo bas ovo, momentalni otkaz. Svi znaju da Lalatovic voli Zvezdu, pa pogledajte kakve izjave daje.

 

Ovaj sinoc samo sto se nije rasplakao sto je njegov golman branio dobro. Ni trunka profesionalne casti. Jadno. 

 

Zasto si se, Sasa, prihvatao te uloge ako ne mozes protiv Partizana? Biti legenda nekog kluba se ne kosi sa profesionalnim obavezama od ljudi ciji hleb jedes.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Iskreno da ti kažem ja se samo jednom i sećam da je dobio Zvezdu a i to kad je sve već bilo gotovo.

 

5 minutes ago, Igor_ said:

Zna se sta je kombinovana ekipa, recimo da ne izvedes najjaci sastav, kao sto Radnicki nis ume protiv Zvezde ili Metalac protiv Partizana.

Aha, znači i protiv Zvezde je izveo kombinovan sastav? Pošto je igrao sa istim timom.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Haklberi said:

Iskreno da ti kažem ja se samo jednom i sećam da je dobio Zvezdu a i to kad je sve već bilo gotovo.

 

Ok, ali to nema veze sa ovim sto ja pricam.

 

Zamisli kako se tek njegovi igraci osecali, ostvarili dobar rezultat protiv Partizana, a ovaj kao da mu je cela porodica pobijena. Pa ti momci tamo, pola su Zvezdasi pola Partizanovci, pa opet raduju se svom uspehu, zar ne? Nece valjda na placu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zna se sta je kombinovana ekipa, recimo da ne izvedes najjaci sastav, kao sto Radnicki nis ume protiv Zvezde ili Metalac protiv Partizana.
Kad se to desilo? Da Radnički ne izvede najbolji sastav protiv Zvezde. Poslednje što se sećam da je Zvezda izvela rezerviste protiv Vojvodine, izgubila na Marakani, i Novosadjani otišli u Evropu, mi nismo.
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, fillam said:

 

U istoriji fudbala/sporta se nije desilo da trener uspe da ispravi sudijsku odluku, pa makar i na svoju stetu.

Oce to tako, sudija nije dosudio crveni, VAR je smatrao da ne treba da ga ispravlja, i sad mu prilazi Sasa Ilic, nekadasnji kapiten Partizana u 10-om minutu utakmice protiv svog kluba i kaze: 'E sudija, dajte nam crveni, cisto je ovo bilo.'  

Bas bih voleo da citam ovde vase epove o fer-pleju da se takav sci-fi obistinio.

 

Sa druge strane, redovne su situacije da treneri komentarisu kljucne situacije/sudijske greske nakon utakmice, nego vam ocigledno bode oci sa kojom je lakocom rekao istinu, jer se uglavnom tesko prevaljuje preko usta da je protivnik ostecen.

To da Sasa Ilic mora Partizanovoj publici ili nekome da se dodvorava ili pravda, presmesno je samo po sebi, ako se vec na to cilja.

 

Ako nista, i kod mene je Lalat 0 bodova, imamo cak i dodirnih tacaka 😄

 

 

 

 

 

 

 

Исправљање судијских одлука није исто на туђу или своју штету, тако да ти је ово "макар и на своју штету" бесмислено. Саша Илић је хтио да буде мало професионалац, мало гробар. Е јбг зато је у том једном од ријетких приватних клубова, добио како управо читам ногу.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Sasa Ilic je sinoc dao nekoliko potpuno neprofesionalnih izjava koje bi u svakom normalnom klubu izazvalo bas ovo, momentalni otkaz. Svi znaju da Lalatovic voli Zvezdu, pa pogledajte kakve izjave daje.

 

Ovaj sinoc samo sto se nije rasplakao sto je njegov golman branio dobro. Ni trunka profesionalne casti. Jadno. 

 

Zasto si se, Sasa, prihvatao te uloge ako ne mozes protiv Partizana? Biti legenda nekog kluba se ne kosi sa profesionalnim obavezama od ljudi ciji hleb jedes.

Profesionalna čast je pokazana tako što je njegov tim odigrao ravnopravno na JNA a sinoć uzeo bod. Naravno, treba da umesto njega dođe neko ko će opušteno i pomirljivo da izgubi na Mitiću, da se neki forumaši ne bi nerviralo.

 

Upoređivanje sa Lalatovim trabunjanjima je novo dno.

 

Zanimljivo je ovo. Sudije oštete ili "oštete" Partizanovog protivnika, ovde idu salve pljuvanja po svima, uključujući Mosad i Vatikan. Bude oštećen Partizan, i to ne na jednom meču, fokus prelazi na izjave Stanoja, Saleta, ovog-onog.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Profesionalna čast je pokazana tako što je njegov tim odigrao ravnopravno na JNA a sinoć uzeo bod. Naravno, treba da umesto njega dođe neko ko će opušteno i pomirljivo da izgubi na Mitiću, da se neki forumaši ne bi nerviralo.

 

Upoređivanje sa Lalatovim trabunjanjima je novo dno.

 

Zanimljivo je ovo. Sudije oštete ili "oštete" Partizanovog protivnika, ovde idu salve pljuvanja po svima, uključujući Mosad i Vatikan. Bude oštećen Partizan, i to ne na jednom meču, fokus prelazi na izjave Stanoja, Saleta, ovog-onog.

Slazem se u potpunosti, treba imati meru cak i u forumskim komentarisanjima tudjeg dvorista, a umemo mi cigani cesto da preteramo, mada je vazda tudja "kradja" veca od one tvoje...

Elem, ne bih poredio ludog Lalata i Sasu Ilica, ali bih na ovoj temi rekao da je jako neprofesionalno prema klubu u kome radi kao trener reci ono sto je on izjavio posle meca, to se prosto ne radi i verujem da je to bitan razlog sto su se rastali sa Ilicem, koga ponovicu zaista cenim kao igraca Partizana i momka koji je uvek davao korektne i pomirujuce izjave u odnosu na Zvezdu kao rivala dok je bio fudbaler i kapiten.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Zanimljivo je ovo. Sudije oštete ili "oštete" Partizanovog protivnika, ovde idu salve pljuvanja po svima, uključujući Mosad i Vatikan.

 

Nadji mi kad sam ja ovo pisao. Za pisanje drugih nisam zaduzen.

 

Nasa liga je neregularna, iz mnogo razloga, i to je ocigledno. Najociglednije je to sto se ovakva saopstenja dozvoljavaju bez kazni. Za nacin kako se podriva integritet sudija u nasoj ligi, odavno je trebalo i jedne i druge u trecu ligu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Haklberi said:

Prvo da utvrdimo zašto je Saša izvodio "kombinovani" sastav protiv nas i Zvezde

Druze masis sustinu, novinari su preneli (kazem ako je to istina) da je Ilic hteo da izvede kombinovani tim sa jos klinaca, ali Matijasevic to nije dozvolio... 

 

@Constantin ne znam tacno kad, ali pratis visr pa ces znati, mislim da je prosle sezone, dobili smo 2 ili 3:0. A na klupi Radnickog od startera : Markovic, Kojic , Petrovic, Kasalica i najbolji igrac u tom trenutku Gavric.

Igrao jedan penzioner koji nije mogao da potrci, i secam se nekog klinca, ako nije ovaj sto je i sad tu sto je veliki talenat. 

Link to comment
Share on other sites

Druze masis sustinu, novinari su preneli (kazem ako je to istina) da je Ilic hteo da izvede kombinovani tim sa jos klinaca, ali Matijasevic to nije dozvolio... 
 
[mention=223]Constantin[/mention] ne znam tacno kad, ali pratis visr pa ces znati, mislim da je prosle sezone, dobili smo 2 ili 3:0. A na klupi Radnickog od startera : Markovic, Kojic , Petrovic, Kasalica i najbolji igrac u tom trenutku Gavric.
Igrao jedan penzioner koji nije mogao da potrci, i secam se nekog klinca, ako nije ovaj sto je i sad tu sto je veliki talenat. 
Ajd da proverim...mada Kasalica na klupi....nije ni za klupu, odavno.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor_ said:

Druze masis sustinu, novinari su preneli (kazem ako je to istina) da je Ilic hteo da izvede kombinovani tim sa jos klinaca, ali Matijasevic to nije dozvolio... 

 

A jbg pa da je tako valjda bi ovaj dao ostavku onda pre utakmice ili izveo te klince... Nema potreba sada mazati čoveka govnima, dovoljna je izjava koja mu ni najmanje nije bila potrebna nakon utakmice.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Haklberi said:

A jbg pa da je tako valjda bi ovaj dao ostavku onda pre utakmice ili izveo te klince... Nema potreba sada mazati čoveka govnima, dovoljna je izjava koja mu ni najmanje nije bila potrebna nakon utakmice.

Ama daleko od toga da ga mazem govnima, jedan od retkih iz Partizana koji je uvek bio korektan.. ali ponavljam treba izbaciti svakog ko pomisli da pusti zvezdu ili partizan.

3 minutes ago, Constantin said:
4 minutes ago, Igor_ said:
Druze masis sustinu, novinari su preneli (kazem ako je to istina) da je Ilic hteo da izvede kombinovani tim sa jos klinaca, ali Matijasevic to nije dozvolio... 
 
[mention=223]Constantin[/mention] ne znam tacno kad, ali pratis visr pa ces znati, mislim da je prosle sezone, dobili smo 2 ili 3:0. A na klupi Radnickog od startera : Markovic, Kojic , Petrovic, Kasalica i najbolji igrac u tom trenutku Gavric.
Igrao jedan penzioner koji nije mogao da potrci, i secam se nekog klinca, ako nije ovaj sto je i sad tu sto je veliki talenat. 

Ajd da proverim...mada Kasalica na klupi....nije ni za klupu, odavno.

Mislim da je bio starter pre tog meca, mozda gresim, to mi ostslo nesto u glavi, da bas krece mec gledam postave i prvo vidim nema Zarka koji igrao bas dobro pre toga, reko sta je ovo kad vidim i Gavrica u trenerci..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...