Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

50 minutes ago, Fat Zadd said:

 

Kada je ovaj "kurs"? Mslim, ako je potrebno da se odrzi kratko predavanje o modernom fuZbalu :classic_biggrin:

Imaš raspored, kad je koja licenca. Možeš da se upišeš, samo treba da poznaješ nekog od ovih što se nešto pitaju u FSS. Ovde je na vezu završio i Roberto Larlos, i ako ga niko, nikad nije video na predavanjima, i daleko ga bilo, na ispitu....

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Constantin said:

Imaš raspored, kad je koja licenca. Možeš da se upišeš, samo treba da poznaješ nekog od ovih što se nešto pitaju u FSS. Ovde je na vezu završio i Roberto Larlos, i ako ga niko, nikad nije video na predavanjima, i daleko ga bilo, na ispitu....

Carlos?

Link to comment
Share on other sites

Evo gledam rezultate, mučeni Napredak,po meni igrački možda i najlošija ekipa u ligi naduvala reklo bi se rutinski Pazarce ....

Opet mi nikako nije jasno zašto su angažovali Matića, bukvalno bi Kosan posle litra vinjaka bolje vodio utakmice ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Možda se neko neće složiti sa mnom,ali stara garda trenera poput Sivića, Gaćinovića su klasa za izvikane picopevce poput Matića, Đorđevića, Bataka itd. I slažem se da je Feđa Dudić prijatno osveženje u našoj čamotinji od lige.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mare80 said:

Evo gledam rezultate, mučeni Napredak,po meni igrački možda i najlošija ekipa u ligi naduvala reklo bi se rutinski Pazarce ....

Opet mi nikako nije jasno zašto su angažovali Matića, bukvalno bi Kosan posle litra vinjaka bolje vodio utakmice ...

Ne bih se slozio da je Napredak najlosija ekipa. 

Imaju dosta igraca koji su godinama u SL i sasvim su dobri za ekipe kao sto su oni. Par veterana na klupi, plus Ljubomirac, Zlicic i Majdevac. Solidno za neku sredinu. 

Link to comment
Share on other sites

:classic_laugh:

 

Obaveštavamo navijače da na utakmici 23. kola Superlige Srbije TSC-Crvena zvezda na TSC Areni na istočnoj i južnoj tribini je nošenje rekvizita (dresovi, šalovi, zastave) FK Crvena zvezda je zabranjeno. Mole se navijači de ne nose crvenu odeću, simbol gostujuće ekipe. Takođe molimo navijače naše ekipe da je ukoliko moguće nose teget, plavu ili plavo-belu odeću, simbol TSC-a - stoji u objavi kluba iz Bačke Topole

Link to comment
Share on other sites

Još jedna pobeda u nizu 🙂... Pao je i IMT, 1:0. Poseta više nego solidna. Đavola nije bilo, pretpostavljam da je razlog to što se utakmica igrala radnog dana. Dobar tempo, aktivna igra sa dosta trčanja. Sve ono što i krasi Radnički od dolaska Dudića. Ono što mi je upalo u oči je konstatno udvajanje i po jednom i po drugom krilu. Aleksić me iznenadio, vidi se kvalitet i rutina u njegovoj igri. Pomenuo bih i Vidosavljevića kome definirivno više odgovara da igra odmah iza špica, da nije najistureniji. Sve u svemu, već imamo pobedu više od Čukaričkog i četvrti smo u ligu po efikasnosti 🙂...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Azazelkg said:

Još jedna pobeda u nizu 🙂... Pao je i IMT, 1:0. 

Uprkos bezobraznom sudjenju Minakovića....:bravo:

2 hours ago, Azazelkg said:

 Pomenuo bih i Vidosavljevića kome definirivno više odgovara da igra odmah iza špica, da nije najistureniji. 

 

Crni je suvo zlato....odavno nismo imali ovakvu "desetku"....

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Constantin said:

Uprkos bezobraznom sudjenju Minakovića....:bravo:

 

Opasno je pretilo da izgubi kontrolu utakmice.... Nekako je do kraja uspeo da se izbori... Zaboravio sam i ne fer-plej ponašanje igrača IMT-a koji nisu vratili loptu Radničkom nakon što je izbačena u aut da bi se jednom igraču ukazala pomoć... Ne da su zadržali loptu, već su i šansu napravili....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...