Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Pisao sam nakon gostovanja Radnickog u Krusevcu, Radnicki je jedan od glavnih kandidata za ispadanje. Ne nuzno direktno, jer imaju 6 poena vise od Radnika i Mladost GAT, ali preko baraza uvek postoji velika opasnost, jer Graficar i Indjija su rivali koji nisu previse slabiji od Javora i slicnih timova iz SuperLige. 

Protiv Vojvodine je bila epska blamaza, nestvaran bojkot lopte, kluba, trenera, navijaca, neopisiv zajebantatis kod 90% na terenu, Cair ono davno nije video. 

Sto je najgore, trenutno nijedan klub iz lige nema slabiju igru od Radnickog, premda Mladost GAT ima sve poraze, sem one epske pobede u gostima. 

 

Toncev je sjebao sve sto je mogao, prodao Mitrovica letos, nije doveo zamenu, prodao Stulica uoci pocetka proleca, nije doveo zamenu, Skrbica nisu vodili u Tursku, tako da je nespreman, plus je pauzirao od decembra 2021. Razni Micini i Djurisici uveseljavaju narod na Cairu, vazno je da uzimaju po 1k ili 2k evra mesecno, plate vece i od profesora na niskim fakultetima. 

Cini se da ono sto Stankovic 2021 nije uspeo, a to je da ispadne u 2.ligu, da ce ove sezone Toncev konacno uspeti. 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

On 3/2/2023 at 11:09 AM, Ljubitelj baklave said:

Pisao sam nakon gostovanja Radnickog u Krusevcu, Radnicki je jedan od glavnih kandidata za ispadanje. Ne nuzno direktno, jer imaju 6 poena vise od Radnika i Mladost GAT, ali preko baraza uvek postoji velika opasnost, jer Graficar i Indjija su rivali koji nisu previse slabiji od Javora i slicnih timova iz SuperLige.

 

Zar nisu oni bili bolji od Osijeka na pocetku sezone?

 

Kako god, izgleda da bi trebalo da nas ceka trka utroje za to 2. i 3. mesto koje vodi u grupe evropskih takmicenja. Naravno, Zurnal je vec pisao da se TSC i Cukaricki zapravo bore za 3. mesto, pa mi je strepnja ipak dublja od nade da cemo samo to i gledati do kraja sezone.

Link to comment
Share on other sites

Vojvodina nije uspela da pobedi u Vozdovcu, to je to od njih u borbi za 2. i 3. mesto ove sezone. Ostaje da se nadaju da ce izboriti to peto mesto i da ce Crvena zvezda osvojiti kup.

 

Partizan 50 uz mec manje, Cukaricki 50, TSC 49 uz mec manje, Vojvodina 43, Novi Pazar 41 uz mec manje.

Link to comment
Share on other sites

Pa koj će im to mesto za Evropu? Da ih opet LASK oduči od fudbala? 

 

Nek prvo sastave normalan fudbalski klub pa nek traže svoje mesto u Evropi. Ako ne mogu to, onda na srpske pašnjake i sedi tu gdi si jer ni za di si nisi :shake:

Link to comment
Share on other sites

Kakva bizarna utakmica juce u NS, Mladost - Radnicki Nis. Oba tima bez trenera, pomocni vodili utakmice. I ne samo to, smenili Lalatovica, ali zato njegovo verni saradnici Bratic i Sarac i dalje u klubu, cak su i vodili juce utakmicu. I ne samo to, prica se da Lalat pregovora upravo sa Mladost GAT, ako predje tamo, sta ce biti Braticem i Sarcem? Jel i oni prelaze tamo? To bi znacilo da su vodili Radnicki protiv svog buduceg tima???

 

Bizarnost na maksimumu. 

Sto se tice same utakmice, Radnicki je kvalitetnija ekipa, dobrano, ali dzaba, nemas spica, nemas znanje da zabije gol. Skrbic je dobar spic, ali nije spreman, ipak cak i 10 min na terenu mu je bilo dovoljno da udje u zicer sansu, ali je promasio 100% sansu u 89 min. 

Odbrana u ovom sastavu je najbolja, Etungu i JamKam stoperi, Andric desni bek, Stojanovic levi bek i Rosic na golu. Ova odbrana je odlicno odigrala jesenas protiv Zvezde ( sem Andrica koji tada nije bio u klubu ) i treba bar odbranu ne dirati vise, sem kartona ako bude. 

 

Za ostali deo tima, previse mekusaca u veznom redu, a spica nigde. Kao sto napisah, Radnicki ce imati muka da ostane u ligi, iako po rosteru treba da bude mozda i u play offu, ali to se na terenu ne vidi. 

Link to comment
Share on other sites

Pa i postoji to pravilo za trenere, mogu samo dva kluba da vode u sezoni. Zato recimo, Linta ne moze da radi ove sezone vise, jer je vodio Radnik i Mladost GAT. 

 

Inace, onaj Kristijan iz Mladost, je jako dobar spic/krilo. Hitar, odlicna tehnika, prekid, neuhvatljiv za stopere i bekove. Nije dzabe on igrao u Luganjsku, tim koji je realno znacajno iznad vecine nasih klubova, igrali su i Ligu Evrope i klub koji redovno muci Sahtar i Dinamo Kijev. 

 

Eto njega, mozda u Vojvodini, Cukarickom ili TSCu, ako on sam ne ode odavde iz nase lige. Mada mislim i da TSC i Cukaricki mogu da mu ponude dobre pare, posebno ako budu igrali Evropu grupe na jesen. Nekako bi mi bio perfektan fit za TSC, ali Cukaricki i Beograd i splavovi takodje imaju prednosti. 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Milko Miller said:

Šahtar na ukrajinskom, a Šahtjor na ruskom. Sad kako ko hoće😄

Ma brate, na srpskom...jasno mi je kad neko hoće da bude veći katolik od pape.  Mi smo ga oduvek zvali Šahtjor, kao što je bio I biće na dalje Rapid i Austrija iz Beča, ali iz Wiena, jel.?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Kakva bizarna utakmica juce u NS, Mladost - Radnicki Nis. Oba tima bez trenera, pomocni vodili utakmice. I ne samo to, smenili Lalatovica, ali zato njegovo verni saradnici Bratic i Sarac i dalje u klubu, cak su i vodili juce utakmicu. I ne samo to, prica se da Lalat pregovora upravo sa Mladost GAT, ako predje tamo, sta ce biti Braticem i Sarcem? Jel i oni prelaze tamo? To bi znacilo da su vodili Radnicki protiv svog buduceg tima???

 

Bizarnost na maksimumu. 

Sto se tice same utakmice, Radnicki je kvalitetnija ekipa, dobrano, ali dzaba, nemas spica, nemas znanje da zabije gol. Skrbic je dobar spic, ali nije spreman, ipak cak i 10 min na terenu mu je bilo dovoljno da udje u zicer sansu, ali je promasio 100% sansu u 89 min. 

Odbrana u ovom sastavu je najbolja, Etungu i JamKam stoperi, Andric desni bek, Stojanovic levi bek i Rosic na golu. Ova odbrana je odlicno odigrala jesenas protiv Zvezde ( sem Andrica koji tada nije bio u klubu ) i treba bar odbranu ne dirati vise, sem kartona ako bude. 

 

Za ostali deo tima, previse mekusaca u veznom redu, a spica nigde. Kao sto napisah, Radnicki ce imati muka da ostane u ligi, iako po rosteru treba da bude mozda i u play offu, ali to se na terenu ne vidi. 

Sve se slažem, kao da sam ja pisao. Što se tiče levog beka...mnogo mi je interesantan ovaj Frei, treba obratiti pažnju. Jeste sitan, al je dinamitan.

 

Valjda u nekom prethodnom postu si govorio kako je Tončev sjebao sve....najgore je što ke sjebao školu fudbala pa sad nemamo bonus igrače nego i njih dovodimo.

Link to comment
Share on other sites

Sa Radnikom i Mladost GAT si odigrao 2x 0 0 , otisla 4 poena niz NisAvu. Na obe utakmice su promaseni zicer, protiv Radnika tri dobre sanse u 2/2, juce takodje ( stativa i zicer Skrbica ). Play off je sada samo u domeu teorije, 6 poena manje od Kolubare na 5 kola pre kraja regularnog dela je tesko nadoknadivo. Verovatno ce trebati minimum 12 poena od mogucih 15, a mozda i 4 1 0 skor. Kuci igraju 3x ( Vozdovac, Cukaricki i Javor ) a gostuju dva puta ( Spartak i Kragujevac ).

 

Cilj broj 1. treba da bude da skupe sto vise poena i da budu bar 12., da bi u play outu imali jednu utakmicu vise kuci, jer sada je svaki poen vredan u borbi za opstanak, jer u play outu svako kolo je derby zacelja, ispadaju dva direktno, dva u baraz, a razlika u poenima mala, veoma stresno za sve timove. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...