Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

32 minutes ago, Azazelkg said:

Šta reče 😉?

:s_d:

Jbg..protiv nas su delovali poprilično ozbiljno. Madda mi smo ekipa koja može svakog da pobedi i od svakog da izgubi. Eto, vas je razvalio Želja, mi smo pobedili njih, a vi nas... :ajme:

Elem...rekoh, volim da IMT izgubi, kao i Železničar..zbog rukovodstva, plus ovi drugi doddatno imaju i Santrača....

Dajte im bar 5..... :classic_biggrin:

Ali, prvenstvo je dugačko......vidiš da se Lalat umuvao gore visoko, još će sa ovom svojom gerontologijom da izbori LŠ :s_w:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

I za Aleksica i za Mircetica su oni sto makar i sporadicno prate taj omladinski fudbal znali da su potencijali za prvi tim Partizana. Odskakali su, pogotovo ovaj prvi, bukvalno mi je neverovatno da su tek tako pusteni.

Link to comment
Share on other sites

Realno, liga je teska sprdnja:

 

1. Crvena zvezda koja moze da radi sta hoce, da predlaze dva bonusa, da proglasi Djigu za bonus igraca, da povecava i smanjuje broj stranaca

2. OFK Beograd koji bukvalno vode isti ljudi kao i Crvenu zvezdu i jos je taj klub sad kao u vrhu. Sinovi Terzica i Mrkele + gomila pozajmljenih igraca FKCZ. Budale su svi na kontinentu sto ne dozvole da Barcelona B, Real B, Juventus U23, Bajern 2 ne mogu da igraju u najvisem rangu takmicenja.

3. Zeleznicar kao jos jedan tim sa vrha tabele koji je SNS + ima jedno 3-4 bivsa igraca FKCZ.

4. TSC koji ima odlican stadion, igra u grupnoj fazi LE ili ECL drugu godinu zaredom, ima para od Evrope i tim sastavljen od nekih domacih igraca koji ni u Cukarickom ili Vojvodini ne bi bila neka pojacanja.

5. Cukaricki koji protiv FKCZ igra van svog stadiona i Napredak koji FKP docekuje na JNA.

6. Mladost sa u20 i over 35 igracima druga na tabeli samo zato sto ih vodi SNS narkoman

7. Sraman proglas legendi FKP u kojem se trazi da "njihov klub bude tretiran kao klub od vrhunskog znacaja za drzavu". Drugim recima, nije problem sto FKCZ ima toliki budzet, nego dajte i FKP jer tradicija i narod to zeli da gleda.

8. Klub koji nema svoj stadion i koji je optuzen da je namestao meceve (Tekstilac) opusteno igra u SLS.

9., 10., 11. Dopisite sami

 

Kako god, bukvalno najjadnija fudbalska liga u Evropi, nece taj utisak promeniti ni sto sezona sa 2 ucesnika kvalifikacija za LS.

Edited by bergkamp bcd
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Lalat i dalje gazi. Uze opet tri boda, a Napredak bio bolji. Šteta za njih, pogotovo što su im stadion i teren sad ko bombonica. 

Neshvatljivo mi da Čukarički i dalje igra na onom krtičnjaku.

Edited by pentatonik
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...