Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

50 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Moraju klubovi da se snalaze , kad FSS koci klubove. 

Bilo bi zanimljivo videti, gde bi nasi klubovi bili u Evropi da igraju sa 4 stranca u timu. 

 

 

Pobedili smo Liverpul,sa JEDNIM strancem

u celom sastavu,racunajuci i klupu

nereseno sa Napolijem,

i sve ostalo porazi,neki i teski

 

Dinamo Zagreb igrao prosle godine igrao sa 1 ili 2 stranca u LS

dobili Celzi

i onda teski porazi

 

 

Baharom Makabi pobedio Juventus

i onda teski porazi 

 

 

Igrali sa strancima ili bez,

neizbezni su teski porazi u LS

 

u LS ajde ima i neka zarada,mozda neko i uzme Eraka,Stamenica,Sljivica,Kangwu,Bukarija(jedini koji imaju neku trzisnu vrednost)

ne racunam ove nove dovedene igrace

ako ne,u teskim smo dugovima,da nisamo drzavni klub,da drzava ne vraca dugove

odavno bi se ugasili,i jos veci bi bio dug,nego sto je sad

76 miliona evra,ja bi rekao svakako vise,ali ajde.....

 

 

i da jos jedna stvar,

postoji ponuda za Irakli Azarova od 3 miliona 

mi smo ga doveli nepovoljno,

6 meseci pre isteka ugovora

za 300 000 evra i 40 posto od prodaje

 

Link to comment
Share on other sites

Ne mozemo mi sa Dinamom tu da se poredimo, jer su Hrvati za nas avion u fudbalu. Na stranu sto imaju vise vrhunskih fudbalera, imaju i daleko siri dijapazon solidnih igraca koji mogu da zavrse u Dinamu, rekao bih duplo veci nego kad su u pitanju Srbi i Zvezda. 

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Moraju klubovi da se snalaze , kad FSS koci klubove. 

Bilo bi zanimljivo videti, gde bi nasi klubovi bili u Evropi da igraju sa 4 stranca u timu. 

 

 

Pa koliko stranaca imaju TSC, Cukaricki, Vojvodina?

Link to comment
Share on other sites

@Markoss

Kakav je Matijasevic, SD Čukaričkog? Ima li on kapacitet za neku jaču priču ili je Čuka i sl. njegov maksimum? Ne izgleda mi mutav ili glup, čini mi se da razumije posao..A opet, ne mogu reci ni da je imao neke ubode. Čini mi se da mogu živjeti od transfera ali samo živjeti, ne i napredovati pa su već duže godina u mjestu. Doduše, ja pričam isključivo o rezultatima, ne znam šta rade po pitanju infrastrukture, škole itd (čini mi se da su spominjali neki novi stadion, manjeg kapaciteta ali tip top).

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Constantin said:

FSS ukinuo status stranaca igračima koji dolaze iz Evropske unije

https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3711685-saznajemo-fss-ukinuo-status-stranaca-igracima-koji-dolaze-iz-evropske-unije

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Ok da su u nekom drugom momentu ovo uradili kao nacin da probaju da pojacaju kvalitet lige recimo, ali je jasno da se odluka donosi jer odgovara Zvezdi trenutno. I to kazem kao Zvezdas. Sutra da se ne osvoji titula Terzic bi opleo po tom istom savezu koji mu uvek izlazi u susret. Sramota.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

FSS ukinuo status stranaca igračima koji dolaze iz Evropske unije

https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3711685-saznajemo-fss-ukinuo-status-stranaca-igracima-koji-dolaze-iz-evropske-unije

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

 

Hahahhaahaa

 

A Srbi stranci u Eu

 

Sad recimo Hrvati kod nas nisu stranci

 

Sad ce stub srbstva da ima 20 stranaca, bez problema. 

 

Banana drzava

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, vlaDixXx said:

ocekujem napredak kao i u kosarci

aba liga ima neogranicen broj  stranaca

danak placaju na pocetku mladje kategorije,

uskoro i seniorska reprezentacija

Unaprediće nas enorman broj anonimnih Ganjina i Kamerunaca, Nigerijaca ? Nešto kvalitetno mogu da dovedu Zvezda i Partizan, ali to je premalo za podzianje kvaliteta lige.

Link to comment
Share on other sites

Pa ti nisu ni stranci … Ali opet izuzetak koji potvrdjuje pravilo … Pisao sam vec o tome na fkcz temi da je po meni pravilo o strancima idiotsko, ukinuti ogranicenje i ubaciti da moras da imas 3 bonusa iz svoje omladinske skole u startnoj postavi i “razvijace” se igraci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nele said:

Pa ti nisu ni stranci … Ali opet izuzetak koji potvrdjuje pravilo … Pisao sam vec o tome na fkcz temi da je po meni pravilo o strancima idiotsko, ukinuti ogranicenje i ubaciti da moras da imas 3 bonusa iz svoje omladinske skole u startnoj postavi i “razvijace” se igraci.

Znam da su nam dvojica iz Gane, dvojica iz Kameruna, jedan iz Obale Slonovače i jedan koji ima FRA i državljanstvo Malija. Jedan "čist" BiH i trojica SRB i BIH, trojica(dvojica registrovanih) SRB i švajcarsko......gomila  nepotrebna.

Link to comment
Share on other sites

Pa da ali imali ste to i pre ovog novog pravila …

Zvezda ne moze da se oslanja iskljucivo na domace igrace da bi napravila nesto u evropi a vecina domaceg sto vredi je vec u inostranstvu i ne vraca se osim ako ga ne preplatis. Da mozda ovo za nijansu poveca broj stranaca u ligi ali ako to poveca i kvalitet lige ne moze da bude lose a kvalitetan klinac ce uvek da ispliva … Ne vezuju im zli stranci noge kad dodju u Srbiju 😁

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nele said:

Pa da ali imali ste to i pre ovog novog pravila …

Zvezda ne moze da se oslanja iskljucivo na domace igrace da bi napravila nesto u evropi a vecina domaceg sto vredi je vec u inostranstvu i ne vraca se osim ako ga ne preplatis. Da mozda ovo za nijansu poveca broj stranaca u ligi ali ako to poveca i kvalitet lige ne moze da bude lose a kvalitetan klinac ce uvek da ispliva … Ne vezuju im zli stranci noge kad dodju u Srbiju 😁

Ma ne može od tih da napraviš jednog, kasvetnog. Nego Tončev, zinulo mu dupe za pare, dobija igrača za dž. u nadi da ga uvali za koliko-toliko. Ovaj Yamkam nam se isplatio, dobar je, ovo ostalo.....može da diže kvalitet u neku zonsku ekipu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...