Jump to content

Automotive


Kinik

Recommended Posts

5 hours ago, Denis Jasharevic said:

Koliko treba da si bezlicna osoba da vozis jebenu Corollu .... ne Coronu :s_d: ...... i Camry :roflmao: ....... to samo Pakistanci i Indijci voze :roflmao:

 

Mislim yebote, to su likovi koji se oblace u Walmartu !!! Dangerous people! :s_w:

 

Vozio sam Toyota LandCruiser , 80 hiljada dolara, 4,600 kubika, kožna sedišta, pozadi imali svoje aircon komande i TV kao u sedištu aviona, sa sopstvenim programiranjem i DVD/Bluray rack. Od kada više ne idem u ofis ,  vozim Toyota Prius Alpha i kupujem novu, identičnu. Sa jednim rezervoarom od 42 litra, hybrid, pređeš 1,000km. Sada su mi vožnje mahom gradske, tu se vidi koliko struja ušteđuje.

Link to comment
Share on other sites

Vozio sam Toyota LandCruiser , 80 hiljada dolara, 4,600 kubika, kožna sedišta, pozadi imali svoje aircon komande i TV kao u sedištu aviona, sa sopstvenim programiranjem i DVD/Bluray rack. Od kada više ne idem u ofis ,  vozim Toyota Prius Alpha i kupujem novu, identičnu. Sa jednim rezervoarom od 42 litra, hybrid, pređeš 1,000km. Sada su mi vožnje mahom gradske, tu se vidi koliko struja ušteđuje.

Sve je to đudre. Međutim imaju i Japanci neke automobile koje je ok voziti, što bi se reklo žive su!

Jo fali BRZ, nisam mogao da nađem sliku. Eto to su japanci koje možda valja pomenuti, onaj kamion Land Cuiser, ne može da prismrdi američkim truckovima, koji su do savršenstva razvili prevoz paradajza po bespućima, za šta i služe!209129d8199e615a58414d239f67a94d.jpgb389e152926519f3a3542aae490ebbfd.jpg

 

Ovo nije auto, ali je lepotica! Greškom je ulatela, da je ne skidam, mora da postoji razlog.

 

 

1aacdd03bc04f2c3690dd907e3ba495f.jpg

 

 

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Yoyogi said:

Vozio sam Toyota LandCruiser , 80 hiljada dolara, 4,600 kubika, kožna sedišta, pozadi imali svoje aircon komande i TV kao u sedištu aviona, sa sopstvenim programiranjem i DVD/Bluray rack. Od kada više ne idem u ofis ,  vozim Toyota Prius Alpha i kupujem novu, identičnu. Sa jednim rezervoarom od 42 litra, hybrid, pređeš 1,000km. Sada su mi vožnje mahom gradske, tu se vidi koliko struja ušteđuje.

 

Ja vozim 3.6L trosi prosek 17 litara ........ litra benzina juce 73 centi CAN ......... cena ko u dinarima 60 dinara :s_d:, ne interesuje me koliko trosi, ali pise prosecna potrosnja na tabli.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Yoyogi said:

Vozio sam Toyota LandCruiser , 80 hiljada dolara, 4,600 kubika, kožna sedišta, pozadi imali svoje aircon komande i TV kao u sedištu aviona, sa sopstvenim programiranjem i DVD/Bluray rack. Od kada više ne idem u ofis ,  vozim Toyota Prius Alpha i kupujem novu, identičnu. Sa jednim rezervoarom od 42 litra, hybrid, pređeš 1,000km. Sada su mi vožnje mahom gradske, tu se vidi koliko struja ušteđuje.

Rice cooker...

 

Ovo je auto

6.5L, V8 Turbo Diesel, 190 HP, 3-speed automatic

 

Afbeelding-36.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Svako prodje tinejdzersku fazu da zeli da bude cool izborom automobila. Nije ni mene mimoisla u malo kasnijim godinama, zbog raspada nase stare drzave, itd.

Imao sam egzotican automobil, jedan od najredjih na ulicama, izgustirao, sto bi nas narod rekao zasviraj i za pojas zadjeni, i odabrao nesto efikasnije, kvalitetnije, mocnije.

Moj sin je kupio neki Pasat, opremljen, Fender audio, unutra izradjen kao da drvo izgleda itd. Ja sam ga pustio neka kupi sta hoce, neka se izduva, sada je njegovo vrijeme.

Posto je sada dogurao do 120.000 km, zvao je VW i zali mi se da su mu rekli da bi trebao da uradi neki redovni servis koji kosta 600 dolara:classic_biggrin: Mislim u sebi, odlicno, nesto ce da nauci.

U stvari super je da nije kupio Audi ili BMW. To ga je odvratio jedan nas automehanicar koji mu je rekao znas sta znaci BMW, Burn My Wallet :lol_2:

 

Istina je da Camry voze masovno Indijci i Pakistanci, jer oni voze taksije koji nabijaju enormnu kilometrazu, pa im treba neko auto da to sve izdrzi. Jedan nas taksista je gurao Camry do 800.000 km. Treba to napraviti da bude tako.

 

Vjerovatno ce moj slijedeci automobili biti Subaru Outback. :s_w:

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Amigo said:

Vjerovatno ce moj slijedeci automobili biti Subaru Outback. :s_w:

Nemoj, poslednji dobar je bio premium 2013, tog ja još uvek koristim za vuču, posle toga su ugurali automatic na US market i bez trani-coolera, ne da se voziti.

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko treba da si bezlicna osoba da vozis jebenu Corollu .... ne Coronu :s_d: ...... i Camry [emoji23] ....... to samo Pakistanci i Indijci voze [emoji23]
 
Mislim yebote, to su likovi koji se oblace u Walmartu !!! Dangerous people! :s_w:
 
Kad predju iz Ambasadora na Toyotu, to ti je kao iz stokeca u Ferdžu.[emoji16]




Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/21/2020 at 12:50 AM, alberto.ascari said:

Kad predju iz Ambasadora na Toyotu, to ti je kao iz stokeca u Ferdžu.emoji16.png

 

 


Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk
 

 

 

Bio tamo u Italiji gde se bogataši skijaju, posle cirkaju, nema problema, nema virusa?

Link to comment
Share on other sites

On 3/20/2020 at 10:04 AM, Amigo said:

 

U stvari super je da nije kupio Audi ili BMW. To ga je odvratio jedan nas automehanicar koji mu je rekao znas sta znaci BMW, Burn My Wallet :lol_2:

 

Zasto? Ja sad uzela BMW, all inclusive lease, nemam nikakvih troskova, i lep auto.

To nema nikakve veze sa "tinejdzerskom fazom", nego volim da vozim to sto vozim, svaki auto sam vozila sa zadovoljstvom. 

Sto ne znaci da ne bih mogla da vozim Camry - samo mi to ono cookie cut 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zasto? Ja sad uzela BMW, all inclusive lease, nemam nikakvih troskova, i lep auto.
To nema nikakve veze sa "tinejdzerskom fazom", nego volim da vozim to sto vozim, svaki auto sam vozila sa zadovoljstvom. 
Sto ne znaci da ne bih mogla da vozim Camry - samo mi to ono cookie cut 
Pa da. Moja ćerka uzela A3, ja sam hteo da joj kupim Volvo, ona je htela Audi. Missim, koji je to auto koji će da te ruinira, osim ako nemaš supersport?

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, alberto.ascari said:

Pa da. Moja ćerka uzela A3, ja sam hteo da joj kupim Volvo, ona je htela Audi. Missim, koji je to auto koji će da te ruinira, osim ako nemaš supersport?

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk
 

Ups :classic_smile: moj je i430, cabriolet .... hard top. Cekam da ovo prodje pa da ga posteno provozam, za sad je imao samo jedan dan na suncu.

Inace i Volvo je prelep, a zamalo sam uzela A3 prosli put, pa zavrsila sa Jaguarom, sa uzivanjem vozila.

Jbga volim lep auto.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ups :classic_smile: moj je i430, cabriolet .... hard top. Cekam da ovo prodje pa da ga posteno provozam, za sad je imao samo jedan dan na suncu.
Inace i Volvo je prelep, a zamalo sam uzela A3 prosli put, pa zavrsila sa Jaguarom, sa uzivanjem vozila.
Jbga volim lep auto.
Ma jasno, supersport je nešto što počinje na 200k ojrića, Ferdža, Lambo, McL, usw, usw. Serija 4 je običan auto, normalan. Veća ložnja u US nego u EU, ali to je ceo evropski premium sector. Ovde voze mečku tajfuni a tamo doktori...

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, alberto.ascari said:

Ma jasno, supersport je nešto što počinje na 200k ojrića, Ferdža, Lambo, McL, usw, usw. Serija 4 je običan auto, normalan. Veća ložnja u US nego u EU, ali to je ceo evropski premium sector. Ovde voze mečku tajfuni a tamo doktori...

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk
 

Tu si u pravu, i nije nesto specijalno skupo. Meni je bio interesantan jer nudi 2 in 1, posto ima hard top, onda mozes da ga uzivas i zimi normalno, umesto cabrioleta sa krpom, gde ces se smrznes.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu si u pravu, i nije nesto specijalno skupo. Meni je bio interesantan jer nudi 2 in 1, posto ima hard top, onda mozes da ga uzivas i zimi normalno, umesto cabrioleta sa krpom, gde ces se smrznes.
Ja ne volim BMW, ali 4 mi se baš svidela. Mene u stvari ceo taj nemački premium sector ostavlja ravnodušnim....

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alberto.ascari said:

Ja ne volim BMW, ali 4 mi se baš svidela. Mene u stvari ceo taj nemački premium sector ostavlja ravnodušnim....

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk
 

I meni nemci nesto nisu bili privlacni, ali niko osim njih nije imao hard top kabriolet sa 4 sedista, pa je izbor spao na njih, i kad sam ga videla - lep auto.

Da je jaguar imao... ali to je ono da je baba imala ....

Link to comment
Share on other sites

I meni nemci nesto nisu bili privlacni, ali niko osim njih nije imao hard top kabriolet sa 4 sedista, pa je izbor spao na njih, i kad sam ga videla - lep auto.
Da je jaguar imao... ali to je ono da je baba imala ....
Mda.. Ja sam u stvari fordadžija, imao sam ih 11 komaTa i još uvek jednog u garaži..[emoji16]. A druga stvar, više od 20 godina vozim službeni, tako da mi je svejedno šta mi daju.. Sad sam naručio 508 liftback, ali PSA zatvorio fabrike, ko zna kad će stići..

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mda.. Ja sam u stvari fordadžija, imao sam ih 11 komaTa i još uvek jednog u garaži..[emoji16]. A druga stvar, više od 20 godina vozim službeni, tako da mi je svejedno šta mi daju.. Sad sam naručio 508 liftback, ali PSA zatvorio fabrike, ko zna kad će stići..

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Ja sam sada, prvi put uzeo nemca RS3, nije mi žao, vrlo je dobar. Sve to hoćeš uradi, jedino mi fali manualni menjač. Ima mučenik i launch control, ali me taj menjač uvek muči.O kabini je k'o svemirski brod, krov se skoro ceo otvara, milina. Samo što u krevet ne dođe po mene. [emoji14]
Održavanje, je uračunato sledećih 4 godina. To koristio, ili ne moraš ga platiše

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Moj burazer se kune u forda evo godinama, dok drugi pricaju kako ne valja....

 

Mene sta muchi kod ovog i430, sve je ko svemirski brod, i idioti nisu mogli da ubace digitalnu bzrinu.  Msm wth? Jedna bedna prezentacija, samo cifra.... a jok imas prosecnu potrosnju, imas prosecnu brzinu (a koj ce mi to djavo?), mozes digitalno da dobijes obrtaje....a jedinu stvar koju ja hocu da vidim, koliko vozim....jok.

Link to comment
Share on other sites

Moj burazer se kune u forda evo godinama, dok drugi pricaju kako ne valja....
 
Mene sta muchi kod ovog i430, sve je ko svemirski brod, i idioti nisu mogli da ubace digitalnu bzrinu.  Msm wth? Jedna bedna prezentacija, samo cifra.... a jok imas prosecnu potrosnju, imas prosecnu brzinu (a koj ce mi to djavo?), mozes digitalno da dobijes obrtaje....a jedinu stvar koju ja hocu da vidim, koliko vozim....jok.
To je u setapu, mora da bude negde.

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...