Jump to content

Recommended Posts

Van Persi ponovo dokazao kakav je smrdljivko.

 

Jedna od najvecih fudbalskih zalosti je sto ga je Venger tetosio i cekao ga pet godina posle svih povreda, da bi na kraju odigrao jednu dobru sezonu i otisao u Junajted da uzme titulu.

 

Sta mu se posle desilo sa odlaskom Fergusona je karma, samo sto je trebalo u nekom Alanijasporu da trune od 25 godine.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Van Persi ponovo dokazao kakav je smrdljivko.

 

Jedna od najvecih fudbalskih zalosti je sto ga je Venger tetosio i cekao ga pet godina posle svih povreda, da bi na kraju odigrao jednu dobru sezonu i otisao u Junajted da uzme titulu.

 

Sta mu se posle desilo sa odlaskom Fergusona je karma, samo sto je trebalo u nekom Alanijasporu da trune od 25 godine.

O cemu ti to pricas?

Link to comment
Share on other sites

Moze da milkuje samo Junajted i Fejnord, trenersko/konsultantska karijera mu je zavrsena maltene pre nego sto je pocela. Smrdljivko je sto se vraca u klub koji je i njega zajebao (ali nema gde drugde, razumljivo), kao ljigavi vucicevi poltroni koji nemaju kud nego da mu lizu dupe jer nemaju drugu opciju.

 

On je prelaskom u Junajted izgubio sve postovanje fudbalskog sveta van Holandije i Mancestera, niko ga nigde ne zove, pao je u anonimnost, hteo da bude trener, dobacio do U-15 tima Fejnorda :roflmao:

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Moze da milkuje samo Junajted i Fejnord, trenersko/konsultantska karijera mu je zavrsena maltene pre nego sto je pocela. Smrdljivko je sto se vraca u klub koji je i njega zajebao (ali nema gde drugde, razumljivo), kao ljigavi vucicevi poltroni koji nemaju kud nego da mu lizu dupe jer nemaju drugu opciju.

 

On je prelaskom u Junajted izgubio sve postovanje fudbalskog sveta van Holandije i Mancestera, niko ga nigde ne zove, pao je u anonimnost, hteo da bude trener, dobacio do U-15 tima Fejnorda :roflmao:

Au krv ti jbm. Rud Van Nistelroy se vratio u Utd kao pomocni trener.

 

RVP je trener Herenvena. 

Link to comment
Share on other sites

 

Oooh, Robin van Persie. Jedan od najboljih napadaca koji su igrali u PL, kakva lijeva noga. Sampion. Uzeo broj 20 i donio titulu br. 20 a slag na tortu je guard of honor igraca Arsenala😀

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Nece biti jos dugo najveci, a ako je Arsenal luzerski klub, to je i Junajted. Arsenal ce titulom vrlo brzo ocistiti taj niz kao sto je Liverpul uradio, a posto sam dobar covek pozelecu vam da dozivite sledecu titulu Junajteda posto to u ovom trenutku izgleda neizvesno.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, McLeod said:

Nece biti jos dugo najveci, a ako je Arsenal luzerski klub, to je i Junajted. Arsenal ce titulom vrlo brzo ocistiti taj niz kao sto je Liverpul uradio, a posto sam dobar covek pozelecu vam da dozivite sledecu titulu Junajteda posto to u ovom trenutku izgleda neizvesno.

 

Molim te da ne porediš Arsenal sa klubom koji ima 20 titula PL i 3 LŠ 😄 

 

Ovaj loš period dugo traje ali je samo to, jedan loš period u bogatoj istoriji velikog kluba. Dok se vi eto možete pohvaliti da ste igrali finale LŠ pre 20ak godina i pre isto toliko godina uzeli PL. A u periodima kad ste ponovo bili blizu titule vi ste večito drugi i to će tako i ostati.

 

U pravu si za LPool, oni su razbili kletvu posle 30 godina, a za vas je pitanje da li ćete.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pre svega, RVP je prezgodan deckonja, vazda bio, tkd mu se oprasta svako nepocinstvo xD
No Full homo!

 

A godine protracene u Arsenalu bez ijednog bitnog trofeja su mu i unistile legat, jer evo, nakon zavrsetka karijere se dosta potcenjivacki gleda na njega kao igraca, tj po meni, zasluzuje mnogo bolju reputaciju za igre koje je pruzao, iako je zbog brojnih povreda lose (fudbalski) ostario.

Samo nznm zasto potezes Meche te price o dislojalnosti. Tako su i Toresa polivali kofom govana koristeci iste argumente kad je presao u Celzi, na koje je on odgovorio pricom da je u zivotu ljubio samo grb Atletika, da u njegovom srcu nema mesta za jos neki klub (tako nesto), te stoga postoji samo jedan klub za koji nikada ne bi zaigrao (Real). Slicnu izjavu je jedared dao i RVP, pricajuci o istom emotivnom odnosu koji ima sa Fejnordom.

Link to comment
Share on other sites

Sve bi to bilo kul da on nije imao poster Arsenala u sobi sa 12 godina a ne Fejnorda. I takodje bi bilo super da je on zaista tracio godine u luzerskom timu. Ne, taj tim je njega tetosio i cekao pored svih povreda i sumnji koji su imali u njega. Nijedan drugi tim to ne bi radio. On je objektivno mogao da bude u nekoj levoj ligi sa 25 godina i danas ga se niko ne bi secao. Posle svih godina on je odigrao sezonu i po i otisao, osvojio titulu, i onda vec sledece godine kad je usao u svoj standardni oscilacija mod bio skrajnut a potom i liferovan u Fenerbahce. Lik je sam sebe polio kofom govana i danas ga niko ne smatra generacijskim igracem, a i ovo sto je uradio duzan je Arsenalu, Arsenal njemu nista ne duguje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo sam gotivio RVP-a, nije mi se dopao prelazak u Junajted jer su bili team to beat a Arsenal je uz Čelsi bio tih 10ak godina glavni konkurent. Ipak, sećam se da je nekada zbog tvrdoglavosti Vengera, nekada zbog škrtosti vlasnika, a nekada silom prilika igrao sa raznim polupancima u timu dok je Fergi stackovao imperiju a Murinjo pokupovao sve što je hteo. Dao je 8 najboljih godina klubu, koji mu je to vratio kapitenskom trakom posle odlaska Fabregasa i tek ponekad dobrim saigračem poput Nasrija ili Vermaelena koji je ipak bio kiksara tada. Možda je sve to moralo tako zbog Emirejtsa ali realno kada se sve podvuče, čini mi se da je blejm ovde 50/50.

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ovo ne znači da odustajemo od de Ligta, najmanje dva štopera moraju doći ovaj prelazni rok.

 

Podržavam dolazak Yora, prošle sezone sam pisao da moramo dovoditi samo igrače mlađe od 26 godina a ne igrače sa najboljim godinama iza sebe kao što bi bio dolazak Kimmicha ili Cancela.

 

Moguće da će i Yoro i Zirkzee biti flopovi, ali mi se sviđa ova nova transfer politika i sigurno da će se i ubosti sa nekim mladim igračem koji će kod nas postati world class i nama dati najbolje godine karijere a ne Realu ili Bayernu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Howie Roseman said:

Nadam se da ovo ne znači da odustajemo od de Ligta, najmanje dva štopera moraju doći ovaj prelazni rok.

Neće odustati.

Blizu su da se dogovore sa Bajernom oko obeštećenja.

Igrač je već dao pristanak i verovatno je dogovorio lične uslove.

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, McLeod said:

Nece biti jos dugo najveci, a ako je Arsenal luzerski klub, to je i Junajted. Arsenal ce titulom vrlo brzo ocistiti taj niz kao sto je Liverpul uradio, a posto sam dobar covek pozelecu vam da dozivite sledecu titulu Junajteda posto to u ovom trenutku izgleda neizvesno.

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Btw. Spucasmo jos malo pa 100 milke a nigde ni traga ni glasa od veznjaka.

Greenwood ode za 30m + 50%
Daj da odu Hanibal, Pellistri, Sancho, Casemiro, Lindelof za jedno 120ak miliona. To je deadwood.
Na to dodaj jos 60,70, dovedi jos 3 igraca i da krpimo sa jos nekom decom.

Svakako barem na 2 pozicije necemo biti dobro pokriveni.

Link to comment
Share on other sites

Spominjao se Ugarte, svakako bi trebao doći još jedan veznjak pored njega. Ja bih rizikovao sa Ruizom, mada i nije preveliki rizik kad ne bi koštao puno a više bi Mainoo igrao od njega. Meni bi sredina koju čine Bruno, Mount, Mainoo, Ruiz, Ugarte i neki klinac iz akademije (Collyer vjerovatno) bila sasvim ok za prvi prijelazni rok pod Ineosom, ne možemo očekivati da se 11 godina nemara i amaterizma poništi za jedno ljeto. 

 

Mora doći još jedan bek umjesto AWB-a, mora doći rezervni golman, mora doći startno desno krilo i bilo bi poželjno da dođe još jedan štoper pored Yora ali teško da će se to sve desiti u jednom roku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BattleBender said:

Btw. Spucasmo jos malo pa 100 milke a nigde ni traga ni glasa od veznjaka.

Greenwood ode za 30m + 50%
Daj da odu Hanibal, Pellistri, Sancho, Casemiro, Lindelof za jedno 120ak miliona. To je deadwood.
Na to dodaj jos 60,70, dovedi jos 3 igraca i da krpimo sa jos nekom decom.

Svakako barem na 2 pozicije necemo biti dobro pokriveni.

WH zagrizao za AWB, oko 15 miliona £.

Hoce i McTominaya ali daju presmijesnu cifru od 17 milioma £. 

 

Uvaliti pod obavezno i Antony kao i Magiire-a, za ovog drugog se moze uzeti 30-40 miliona. Licha, Yoro i dolazi jos jedan CB uz pomoc Evansa i Shawa je sasvim ok za 2 pozicije CB. 

 

Veznjak je pod MUST. Tu se ne smije zaliti para. Sa vrhunskim veznjakom i Mainoo imamo ozb sredinu terena.

Link to comment
Share on other sites

Moj savrseni scenario:

OUT: Maguire, Bayindir, AWB, Eriksen, Mejbri, Antony, Pellistri, Greenwood, Sancho i Casemiro su mi 50/50.

IN: Zirkzee, Yoro, De Ligt, Kadioglu, Ugarte ILI Zubimendi Ako prodamo Kasemira i Ambrabat opcija sa klupe.

Edited by Pero
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...