Jump to content

Bivši Partizanovci u Evropi i NBA


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Gledah ove izjave od Kera sinoć, sa kakvom emocijom i na koji način priča o Dejanu, o tome kako je Šarić supestar u smislu brige koju je pokazao za porodicu Dejanovu, o tome kako su timski gledali Partizan Mega, i nevidjenom oproštaju.

Baš je onako gospodski sve ispratio i svaka mu čast na tome.

  • Like 17
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pisah prethodno o Keru, ali stvarno treba istaći čitavu oraganizaciju i ove igrače, jasno je da je i do Dejana jer je ostavio takav utisak na ljude, ali način na koji su sve ovo odradili je za apsolutno poštovanje.

Nekako očekuješ, s obzirom da su to velike zvijezde i šampioni, da su ipak i veliki egoisti, da na te asistente gledaju kao na ljude koji su to da im služe i to je to, da to nema nekih prevelikih emocija.

I stvarno mislim da su ovi momci iz GS sa razlogom toliko godina bili šampioni, taj neki karakter se vidio i u svemu ovome.

  • Like 17
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovi iz Golden Stejta napravise cirkus. Ako se Jokica pita. Salu na stranu, malo sam ispratio ovih dana americke medije. Pa kad uporedim s nasim, narocito s onom nevidjenom blamazom RTS-a, ispade stvarno da nase uspesne ljude vise cene stranci nego mi. Pigledajte samo sta radi NBA a sta ABA liga. Ok, klubovi, igraci i navijaci jesu, ali organizacije (sportske pa i drzavne) su zakazale.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, SamoFlacko said:

Pisah prethodno o Keru, ali stvarno treba istaći čitavu oraganizaciju i ove igrače, jasno je da je i do Dejana jer je ostavio takav utisak na ljude, ali način na koji su sve ovo odradili je za apsolutno poštovanje.

Nekako očekuješ, s obzirom da su to velike zvijezde i šampioni, da su ipak i veliki egoisti, da na te asistente gledaju kao na ljude koji su to da im služe i to je to, da to nema nekih prevelikih emocija.

I stvarno mislim da su ovi momci iz GS sa razlogom toliko godina bili šampioni, taj neki karakter se vidio i u svemu ovome.

 

sve se slažem & podržavam; dodao bih i da je verovatno način na koji se sve desilo doprineo ovakvom stavu. ako sam dobro razumeo, doživeo je taj masivni srčani udar na zajedničkom ručku sa timom.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barkley#34 said:

Nema tu više blamaže, to im je prirodno stanje.

Jasno je meni da su telekom, ali ovde su morali biti iznad toga.

 

Ponedeljak 7 sati, imaju bukvalno dva live prenosa u tom trenutku i deset kanala na raspolaganju i oni odlucuju da kasne 5 minuta zbog derbija zacelja turske lige.

  • Like 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, SamoFlacko said:

Pisah prethodno o Keru, ali stvarno treba istaći čitavu oraganizaciju i ove igrače, jasno je da je i do Dejana jer je ostavio takav utisak na ljude, ali način na koji su sve ovo odradili je za apsolutno poštovanje.

Nekako očekuješ, s obzirom da su to velike zvijezde i šampioni, da su ipak i veliki egoisti, da na te asistente gledaju kao na ljude koji su to da im služe i to je to, da to nema nekih prevelikih emocija.

I stvarno mislim da su ovi momci iz GS sa razlogom toliko godina bili šampioni, taj neki karakter se vidio i u svemu ovome.

 

Apsolutno. Možemo da ih volimo ili ne kao ekipu (ja sam ovaj drugi slučaj) ali srce šampiona je neupitno, a uz tu dinastiju su izgradili i kulturu koja ih je izdigla na jedan nivo koji je nedostižan za većinu drugih organizacija. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Ne sam Safete said:

Jasno je meni da su telekom, ali ovde su morali biti iznad toga.

 

Ponedeljak 7 sati, imaju bukvalno dva live prenosa u tom trenutku i deset kanala na raspolaganju i oni odlucuju da kasne 5 minuta zbog derbija zacelja turske lige.

Ne mislim na to nego na nesposobnost, gomilu debila koji rade i koji ne mogu da dobace do toga o čemu pričaš.

Edited by Barkley#34
slovo
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Ne sam Safete said:

Jasno je meni da su telekom, ali ovde su morali biti iznad toga.

 

Ponedeljak 7 sati, imaju bukvalno dva live prenosa u tom trenutku i deset kanala na raspolaganju i oni odlucuju da kasne 5 minuta zbog derbija zacelja turske lige.

 

Nemoj me zezati! To nisam ispratio. Goveda! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ne sam Safete said:

Jasno je meni da su telekom, ali ovde su morali biti iznad toga.

 

Ponedeljak 7 sati, imaju bukvalno dva live prenosa u tom trenutku i deset kanala na raspolaganju i oni odlucuju da kasne 5 minuta zbog derbija zacelja turske lige.

 

Možda si gledao hrvatsku Arenu. Na ovu našu prvo je išla emisija ''U obruču'', pri kraju emisije su pustili i snimak Dejanovog gostovanja. Uključili su se na vreme u prenos, pre predstavljanja igrača.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Volter said:

 

Možda si gledao hrvatsku Arenu. Na ovu našu prvo je išla emisija ''U obruču'', pri kraju emisije su pustili i snimak Dejanovog gostovanja. Uključili su se na vreme u prenos, pre predstavljanja igrača.

U BiH je kasnio prenos. Kad je već uveliko počela utakmica, uključili su se na Arena 4 umjesto na Arena 1, kako je bilo u najavi. Kao što reče Safet, teški blam...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...