Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

mnogo mi je drago zbog Bilija, deluje da je jako skroman momak.

 

ako je neko zasluzio da donese titulu, iako izbor nije ni malo lak, to je definitivno on.

 

strasna sezona za nama, sve ono sto prosla nije bila.

 

puno neizvesnih utakmica, ulog okroman, nenormalno ubedljivih pobeda.

 

najkvalitetniji April za Zvezdu.

 

a sad da se pripremamo za EL.

 

cini mi se da nam je ovo 20ta titula, peta u nizu.

 

bravo za sve u klubu, bravo za Zvezdu!

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Filip Čović je šutnuo 13 puta ka košu da bi postigao 8 poena? 

 

Kao plejmejker, upitne efikasnosti i skorerskih mogućnosti, on je odlučio da sam šutne 10 puta za tri, uz uspešnost od 20%, dok su njegovi saigrači, koje treba da razigrava, šutirali za tri 11/24 (skoro pa 50%).

 

Sreća, pa je kraj sezone. Njegova ležernost je sve više dolazila do izražaja, definitivno se više ne oseća ugroženo i počinje da bude odvratni privatnih, kakav je i kroz celokupnu karijeru. Moj tata drži klub, moja je lopta, šutiraću koliko želim, a vi visoki skačite i dodajte.

 

Odvratna pojava, nadam se da poslednji put nosi dres Crvene zvezde. Jedina njegova korist, odnosno prednost je to što je bio jedini plej u timu.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

deda i vepar po 10 suteva za 3. igrali smo bukvalno bez ikakvog plana, ideje, sve 1 na 1, dali jedno 4 trojke u poslednjoj sec, sreca pa se odzo popravio u 4/4 inace katastrofa jedna.

ali treba ih razumeti, umorni su ko psi, vise im je basketa preko glave, pa ovaj pakao u pioniru.

sve u svemu peta uzastopna i lepo je da smpo uzeli. 

 

ja bi sve do jednog zadrzao. i kc-ja. vepar jbg mora da bude tu i bice. 2 vrhunska pleja nam trebaju. takodje cetvorka + djenka i kuzmic i to je to. 

burns ce nadmasiti radonju, ja ne bih imao nista protiv da nas vodi i narednih 10 godina. mislim da cemo napraviti i da dobijamo jos jednog vrhunskog srpskog trenera. vidim ga i kao selektora u buducnosti. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jbt, Edin bukvalno izgleda i zvuči kao da mu je neko umro.

 

Inače, ova liga je bila toliko štetna i negativna u svakom pogledu da je samo ovako mogla da se završi. Ja bih razmislio o tome da Zvezda odluči da se iduće sezone povuče. Ni Igokea ne učestvuje u BiH prvenstvu, pa im to ne utiče na ABA i ostalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zvezda na 4 koraka do titule 😄

Najbolje od ove KLS je što se završila i što smo uzeli titulu.

 

Sve smo videli i ove bedne sudije i bedne organizacije utakmica i pravilnik i grom u halu, i za kraj 4 koraka do titule.

Arealno!

 

Emocije samo kad im DeDa metne trojku, biće to paklen igrač.

 

Da ne ispadne da sam zaboravio Fajea i Berona, od njih smo to već navikli.

Edited by dulematic
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Squabbit said:

pa kad i jesu Billy koraci.. sta sad, ne sudi se tada i kapiram da nisu videli, mnogo je lakse na usporenom, live ja nisam ni primetio

 

niko nije primetio, evo gledam niko ni sa klupe komsija nije trazio korake. vesto ih je prodao jer je poneo loptu pa niko nije ni skontao da je napravio tri koraka. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drakon1 said:

Jedno pitanje: Zar taj pehar i medalje ne treba da preda predsednik KSS-a!? Cirkus ovaj savez sa ovakvim predsednikom...

Cirkus totalni je ova ceremonija. Vlasta Velisavljević uručuje medalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...