Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

4 minutes ago, propolis said:

Imao sam duel sa Safetom u KLS prosle sezone.

Tekma, medju prvima kuci ne znam koji protivnik, i klasika 300 ljudi u hali i pravi nesportsku ličnu kakvih je napravio 50 te sezone u El. Viknem ja, pa covece dokle vise praviš iste lične, hoces li više naučiti? Kad se lik počeo okretati po Pioniru u fazonu ko je rekao da ti hebem majku. 

Tad sam shvatio da je ultra retard, što kaže haos i to mu je kompliment jbt. 

 

Ja u pocetku kontam pises o Safetu forumasu...

Zbog ovoga bi trebalo banovi da se dobijaju...

  • Like 3
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Jao stvarno ban, a što haos kaže da je glup ko kurac to ti ne smeta 😂😂😂😂 to nije vređanje ili je takvo  vređanje prihvatljivo?

 

Nego što se tiče pozicije 1, Qvino Kolom trenutno u Turskoj.

Old school tip pleja, odlican razigravac, korektan suter, ima El iskustvo, podredjuje se ekipi uvek, a ne verujem da nije nešto skup. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, propolis said:

Jao stvarno ban, a što haos kaže da je glup ko kurac to ti ne smeta 😂😂😂😂 to nije vređanje ili je takvo  vređanje prihvatljivo?

 

Nego što se tiče pozicije 1, Qvino Kolom trenutno u Turskoj.

Old school tip pleja, odlican razigravac, korektan suter, ima El iskustvo, podredjuje se ekipi uvek, a ne verujem da nije nešto skup. 

 

Da li je zaista potrebno objasnjavati ti posle ovoliko vremena zasto te dve uvrede nisu iste i sta je pogresno u tome da se covek naziva drugacijim imenom od njegovog s konotacijom da je izdajnik, kao i svaki pripadnik te druge nacije za koju su ta imena karakteristicna? Hajde, lepo edituj to pre nego sto te geknu.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, propolis said:

Jao stvarno ban, a što haos kaže da je glup ko kurac to ti ne smeta 😂😂😂😂 to nije vređanje ili je takvo  vređanje prihvatljivo?

 

Nego što se tiče pozicije 1, Qvino Kolom trenutno u Turskoj.

Old school tip pleja, odlican razigravac, korektan suter, ima El iskustvo, podredjuje se ekipi uvek, a ne verujem da nije nešto skup. 

I sam znas da nije isto...

Post je u stilu sipkasa,"najvernijih" ili deteta od 9 do 11 godina...

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Golijat said:

 

Ja u pocetku kontam pises o Safetu forumasu...

Zbog ovoga bi trebalo banovi da se dobijaju...

Zašto banovi?  Ne sjecam se da te uvrijedilo i da si skočio kao oparen, kad je Milijaš napisao SMRDIJA? 

 

Dušebriznistvo je palo na najniže grane ovih dana.  Ili je na ovom forumu autosovinizam karta za tapsanje po ledja i frajerstvo? (tebi je i to džaba) 

 

Vučić će vladati još dugo dugo, nazalost

 

Ps. Dijete od 9 do 11 godina nema pojma sta personifikuje Safet, a kamoli izdajnicki file koji stoji iza te promjene imena. 

Edited by Lustracija
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lustracija said:

Zašto banovi?  Ne sjecam se da te uvrijedilo kad je Milijaš napisao SMRDIJA?  Dušebriznistvo je palo na najniže grane ovih dana.  Ili je na ovom forumu autosovinizam karta za tapsanje po ledja i frajerstvo. 

 S obzirom da 90%  vrremena na forumu provodim na temi o kosarci,naravno da cu uglavnom da reagujem kada neko napise nesto ovako na temi na kojoj u vecini slucajeva pisem.Ako nisam reagovao na temi o fudbalu na "smrdijas" itd ne znaci da mi ne smeta,logicno. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, propolis said:

Za mene je vređanje isto kakvu god konotaciju ima, ako je za ban, okej. 

 

Jebi ga, nije isto vredjati coveka i citavu naciju, makar i iz nehata. Prosto nemojte to da radite, nema ni potrebe ni smisla. Srpski jezik je toliko bogat licnim uvredama da ih se uvek moze naci solidan broj i neko licno uvrediti bez sovinistickih konotacija. Mislim, kome je do vredjanja.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Golijat said:

 S obzirom da 90%  vrremena na forumu provodim na temi o kosarci,naravno da cu uglavnom da reagujem kada neko napise nesto ovako na temi na kojoj u vecini slucajeva pisem.Ako nisam reagovao na temi o fudbalu na "smrdijas" itd ne znaci da mi ne smeta,logicno. 

Znaci ipak si vidio (čim pominješ smrdijaš)  al nisi reagovao.

Rekoh fino, Vučić će još dugo dugo da vlada. 

Šarapa da ti pozavidi na spinu. 

I daj potapsite ga po ledja (dajte mu pluseve), izgleda žudi za tim. 

AJ uzdravlje

 

Administracijo, zbog ovakvih selektivnih dušebriznistAva i još gorih, dečijih razloga izvlačenja poput ovog golijatovog, sam Vas i opomenuo da bi najstrozije trebalo kažnjavati jer će se situacija oteti kontroli. 

Edited by Lustracija
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Lustracija said:

Znaci ipak si vidio (čim pominješ smrdijaš)  al nisi reagovao.

Rekoh fino, Vučić će još dugo dugo da vlada. 

Šarapa da ti pozavidi na spinu. 

I daj potapsite ga po ledja (dajte mu pluseve), izgleda žudi za tim. 

AJ uzdravlje

 

Jesi li prijavio taj post moderaciji?

Link to comment
Share on other sites

 

 

4 minutes ago, Lustracija said:

Znaci ipak si vidio (čim pominješ smrdijaš)  al nisi reagovao.

Rekoh fino, Vučić će još dugo dugo da vlada. 

Šarapa da ti pozavidi na spinu. 

I daj potapsite ga po ledja (dajte mu pluseve), izgleda žudi za tim. 

AJ uzdravlje

 

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, taliesin said:

 

Jesi li prijavio taj post moderaciji?

Ma kakvo crno prijavljivanje, znas i sam kako prolaze autosovinisti odje.

To mi je i bila početna misao, koja se i potvrdila nakon što je administracija pobrisala sve oko toga... BEZ IKAKVE sankcije, naravno, za onoga koji je uvrijedio cijeli jedan narod. 

 

Vidiš i sam kakve se djecije taktike i razlozi koriste da bi se opravdali sopstveni stavovi(Golijat) pa se tako neki brinu samo za "dnevnu sobu" u kojoj su 90% vremena ali ne i sobu za spavanje, i ako u nju ulaze, pa i tih 10 % vremena.  

 

Još jednom apel administraciji da se u korijenu sasijeku sve greške iz pravilnika a ne da se brže bolje briše, kako ostali ne bi vidjeli i ukapirali da je na ovom forumu moguće pljuvati Srbiju kako ko hoće i kad god želi. Da se Milijaš kaznio banom na vrijeme, i propolis (izvini ako grijesim, zao mi je sto sam te uopšte pomenuo, jer si korektan forumas, i preko toga) bi dobro razmislio dal bi upotrijebio izraz Safet. 

 

Ista pravila za sve. To je osnov. 

Edited by Lustracija
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lustracija said:

Ma kakvo crno prijavljivanje, znas i sam kako prolaze autosovinisti odje.

To mi je i bila početna misao, koja se i potvrdila nakon što je administracija pobrisala sve oko toga... BEZ IKAKVE sankcije, naravno, za onoga koji je uvrijedio cijeli jedan narod. 

 

Vidiš i sam kakve se djecije taktike i razlozi koriste da bi se opravdali sopstveni stavovi(Golijat) pa se tako neki brinu samo za "dnevnu sobu" u kojoj su 90% vremena ali ne i sobu za spavanje, i ako u nju ulaze, pa i tih 10 % vremena.  

 

Još jednom apel administraciji da se u korijenu sasijeku sve greške iz pravilnika a ne da se brže bolje briše, kako ostali ne bi vidjeli i ukapirali da je na ovom forumu moguće pljuvati Srbiju kako ko hoće i kad god želi. Da se Milijaš kaznio banom na vrijeme, i propolis (izvini ako grijesim) bi dobro razmislio dal bi upotrijebio izraz Safet

 

Ne znam kako ti "autosovinisti" prolaze jer tako nesto ne postoji pa ne moze ni da prodje.

 

A ako nisi prijavio post koji ti je zasmetao onda nemoj ni nas ovde da masiras, ni tim glupostima, ni "apelima" moderaciji da uradi nesto s pravilima foruma. Zna se kako se te stavri resavaju i na kojem mestu, ovo nije topik za to. Apeluj gde treba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Taliesin

Autosovinizam=  termin ne postoji. (postoji naravno) 

Ne prolazi= Milijaš i dalje piše.(znači prolazi) 

 

 Znači članovi su ti koji brinu o pravilima foruma a ne administracija koja je širom internet bespuca zadužena bas za takve akcije? 

 

Izvinjavam se onda sto tu logiku još nisam upoznao. Nadam se i da neću, zbog sopstvenog zdravlja 😂

 

A ti jos jednom pročitaj što si napisao, siguran sam da ces drugačije koncipirati rečenice. 

 

Ps. Upravo o ovakvom haosu sam pričao, kad sam se obratio administraciji. Tema u drugom smjeru. 

Edited by Lustracija
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Lustracija said:

Ma kakvo crno prijavljivanje, znas i sam kako prolaze autosovinisti odje.

To mi je i bila početna misao, koja se i potvrdila nakon što je administracija pobrisala sve oko toga... BEZ IKAKVE sankcije, naravno, za onoga koji je uvrijedio cijeli jedan narod. 

 

Vidiš i sam kakve se djecije taktike i razlozi koriste da bi se opravdali sopstveni stavovi(Golijat) pa se tako neki brinu samo za "dnevnu sobu" u kojoj su 90% vremena ali ne i sobu za spavanje, i ako u nju ulaze, pa i tih 10 % vremena.  

 

Još jednom apel administraciji da se u korijenu sasijeku sve greške iz pravilnika a ne da se brže bolje briše, kako ostali ne bi vidjeli i ukapirali da je na ovom forumu moguće pljuvati Srbiju kako ko hoće i kad god želi. Da se Milijaš kaznio banom na vrijeme, i propolis (izvini ako grijesim, zao mi je sto sam te uopšte pomenuo, jer si korektan forumas, i preko toga) bi dobro razmislio dal bi upotrijebio izraz Safet. 

 

Ista pravila za sve. To je osnov. 

 

Ako u toj sobi za spavanje postoje ljudi koji ulaze mnogo cesce nego ja red bi bio da oni vise brinu o toj sobi nego ja.

I nije  to samo moj licni stav,vec stav vecine forumasa ili je barem bio na starom forumu a kontam da je i sada s obzirom da je veliki broj forumasa doslo sa starog foruma.

A ti sledeci put prijavi "smrdijas" i slicno na fudbalskoj temi,ja cu na kosarkaskoj i svima lepo. :) 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Lustracija said:

Autosovinizam=  termin ne postoji. (postoji naravno

Automatski sovinizam. 

Kad neko prica o nekoj drugoj naciji, pa tu osobu jako zasvrbi da iskaze svoju mrznju i automatski se prosere.

Edited by ZoltanWantsToDie
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lustracija said:

Taliesin

Autosovinizam=  termin ne postoji. (postoji naravno) 

 

Ne postoji u strucnoj literaturi gde je jedino relevantan. To je semanticki besmislena i logicki neodrziva kovanica koju je smislio jedan priglupi srpski novinar pre 13 godina i koriste je ljudi koji nemaju pojma o standardnom vokabularu filozofije politike, sociologije, socijalne psihologije i njima srodnim naukama i naucnim disciplinama koje tretiraju tu oblast. Taj termin postoji kolliko i ovaj koji cu sada da napisem - nvfhdsovlvcdguccnj. Eto, napisano je i postoji, ima isto toliko validno znacenje koliko ima i rec autosovinizam.

 

Drugo, ovaj deo koji nisam citirao zbog preglednosti. Da, clanovi foruma su ti koji brinu o pravilima foruma, bilo da su obicni clanovi ili da su na moderatorskim funkcijama (administratori nemaju veze s tim, oni sluze za druge stvari koje se ticu odrzavanja foruma, tehnickih pitanja i slicno, ni tu razliku u pojmovima ne razumes). Isto kao sto u bilo kojem drustvu stanovnici tog drustva brinu i treba da brinu o svom ponasanju nevezano za to da li ih ocekuje neka sankcija ili ne i da li im neki policajac dise za vratom ili ne. To se zove socijalno ponasanje ili socijalna disciplina.

 

Dakle, ne smaraj vise sa stvarima o kojima toliko ne znas da nisi rascistio ni osnovnu terminologiju, bar ne na ovom topiku. Postoji gore topik na temu primedbi na rad moderacije pa preseli ova svoja amaterska pisanija i vodi svoje privatne ratove tamo gde im je i mesto.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Taliesin? 

 

 Momče, mislim da posle rečenice 

"zašto TE DVE UVREDE nisu iste", koje si uputio propolisu, ne bi trebalo da siris svoje znanje dalje. Vjerovatno ni sam ne kapiras zašto niti šta si napisao, al izvinjavam se ako imamo čak i gradaciju koje se uvrede sankcionisu a koje ne. 

Možda to ima u stručnoj literaturi? 😂

 

Pošto vidim da si prelistao svu svetsku stručnu literaturu, volio bih da mi pojasnis Laibnic-ovu kovanicu šovinizma njemackog naroda prema njemačkom narodu, nakon tridesetogodisnjeg rata?

(istina nije ga nazvao auto, nego deuchechauvinismus, ali to je i pomenuo taj priglupi srpski novinar, nije ga on izmislio, ako ćemo već u sitna creva ). 

 

Ne bih da ti stajem na putu ovom tvom Google copy paste "znanju" o kojem "masiraš"  u postu iznad ali naravno da u strucnoj literaturi postoji termin za one koji pljuju po sopstvenoj državi, daleko prije Lajbnica. Ali otom potom, ako se kad pojavis na mom predavanju (česta su, pa i u tvom gradu, ako si beogradski)obećavam pomoći ću ti oko literature na, stranim jezicima... Koristilo bi ti, da odmaknes od stručne literature na srpskom jeziku, jer je očigledno da ostalo nisi dotakao.

Zivio

 

Edited by Lustracija
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...