Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

А зашто се ћути о овом неформалном састанку аба лигаша на који нисмо позвани само ми и фмп у организацији футуре?

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, taliesin said:

 

Plus sto tih 50 hiljadarki moze da ode dole ako se potpise na celu sezonu. Vredi pregovarati s njim, opasna je to zverka i mnogo bi nam dobro dosao. Problem s takvim igracima (Kerol, Anderson i slicni), pisao sam vec o tome, koji mogu da se sushe na klupi pa da ravno niotkuda udju na teren i zatrpaju te ocas posla je u tome sto su safe bet za bogate klubove koji mogu sebi da priuste luksuz da imaju game changer-a na klupi, za ne daj Boze. Uz sve probleme koje ima s tom bolescu on je vec pokazao u ovoj finalnoj seriji da je jos uvek itekako sposoban da svakoj odbrani iz drugog plana spakuje nekoliko suteva u seriji i bojim se da to nismo samo mi videli.

KCR je došao kod nas videvši šansu da se vrati u EL, posle problema sa rukom nastalog pogrešnim lečenjem. Nije bilo vremena da se za njega pravi napadačka akcija u završnici ABA lige. Pokazao je kako je koristan u odbrani. U napadu će biti još bolji, ako ostane kod nas. Izuzetno mu je bilo drago kada mu je skandirano na treningu pred finalni meč ABA lige. Bio je iznenađen jer je dobio podršku nakon loše odigranog četvrtog meča. Verujem da bi on ostao, a da je odluka kod Tomića.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, propolis said:

Filipu tata kupio termin u eminentnoj emisiji " U obruču" 

Ako je tako, daj da vidimo koliko je termin, pa da skupimo novce i posaljemo D&D tandem ili Odzo/Faje tandem😄😅 

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Nema. 

Jer techsport, butasport i ostali novootvoreni portali nemaju ni jedan drugi cilj osim klika,a kamoli pouzdanu informaciju. 

Kao da je teško provaliti da će nasa uprava prvo "napasti"  Kuzmica. 

Ako i ne pogode, izvadit će se lansiranjem novog "saznanja" kako je Teodosic potpisao i tako u krug.

I loš marketing je dobar marketing

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

I ja sam misljenja da je Simonovic odigrao svoje najbolje sezone. Mada se uklapa u profil 4/3 igraca. Ne deluje mi previse realno da cemo zadrzati Stratosa, ima on godina, ovo je zeznuta povreda, pritom nije ni jeftin. Ne bih se uopste iznenadio da pojurimo Simona, mozda opet prijatno iznenadi, a svakako bi ovaj put imao ograniceniju ulogu. 

 

Kuzmic u svako doba dana i noci. Pefi isto. Obojica su slobodni igraci na leto i sjajan je momenat da ih obojicu uzmemo. 

 

Markovic, Davidovac, Covic

Beron, Rivers

Lazic, Dobric

Simanic, Faje, Simonovic

Kuzmic, Ojo

 

uz Nenadica, Radanova i Ristica. Sasvim dobra ekipa. 

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

I ja sam misljenja da je Simonovic odigrao svoje najbolje sezone i da nista ne bi dobili njegovim povratkom. Mada se uklapa u profil 4/3 igraca. Ne deluje mi previse realno da cemo zadrzati Stratosa, ima on godina, ovo je zeznuta povreda, pritom nije ni jeftin. Ne bih se uopste iznenadio da pojurimo Simona, mozda opet prijatno iznenadi, a svakako bi ovaj put imao ograniceniju ulogu. 

 

Kuzmic u svako doba dana i noci. Pefi isto. Obojica su slobodni igraci na leto i sjajan je momenat da ih obojicu uzmemo. 

 

Markovic, Davidovac, Covic

Beron, Rivers

Lazic, Dobric

Simanic, Faje, Simonovic

Kuzmic, Ojo

 

uz Nenadica, Radanova i Ristica. Sasvim dobra ekipa. 

 

Ovo je na papiru lepo videti ali bi na terenu bilo bolno koliko bi kamenjarenje bilo. Tj. ne bi sa pozicije 2 jer bi se Bili i KC smenjivali ali sa pozicije 1, letele bi cigle samo tako. Pa onda pozicija 3, skroz nesiguran sut Dobrića (uz Lazin koga više nema). I pozicija 4 gde možemo očekivati dobar šut ali je nepoznanica kako će Faje i Simana izgledati u EL.

 

Možemo mi da pričamo o sistemu o čuvenoj odbrani i svemu što je postojalo kod Radonje ali rezultatski Radonja je najbolju sezonu imao kada smo imali šuterske rapsodije sa Kvinsijem, Simonom, Kinzijem i Gudurom. Kada smo Realu, Bajernu, Himkiju i ostalima trpali po 90-100 koševa. 

 

Moguće da stoji ono da odbrana donosi trofeje ali mi nećemo ići po trofeje u EL sa 35 utakmica nego po što više pobead pa nam treba ekipa sa stabilnim šutem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...