Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Radanov bi mogao da bude apgrejdovana verzija Davidovca, sekundarni kreator sa trojke sa odlicnim pregledom igre, solidnim ball-handlingom i, na zalost, sporadicnim sutem, ali nista sto samopouzdanje ne moze da popravi. Moramo tog klinca zadrzati i izvuci mu usi ako nece da trenira, mnogo volim igrace takvog profila.

Edited by taliesin
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Drugari, te price "znam kakva je sve sranja pravio Cirbes ali bolje da vam ne pricam" su iste kao price kvazi insajdera koje pljujemo ovde ...

Znamo svi da pije, izlazi, ima ludu ribu :D ... Evo jedna eksluziva iz proslog mandata .... Cherry Kiss mu je radila dominaciju,sta god to znacilo :D

Edited by estranged
  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam se radovao kad se vratio Ristic, sad uopste vise ne znam sta da mislim o njemu. Pici neku svoju kosarku, samo gleda kako da zavrsi oko obrca, timska igra nista, odbrana duplo nista.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, estranged said:

Drugari, te price "znam kakva je sve sranja pravio Cirbes ali bolje da vam ne pricam" su iste kao price kvazi insajdera koje pljujemo ovde ...

Znamo svi da pije, izlazi, ima ludu ribu 😄 ... Evo jedna eksluziva iz proslog mandata .... Cherry Kiss mu je radila dominaciju,sta god to znacilo 😄

 

giphy.gif

Edited by khabib
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Laki21 said:

 

A što se opet eliminiše minutima i sticanjem rutine...

Cinjnica...

S tim da u 2.pol gde smo ofanzivno kriminalni, bez konkretne akcije i tranzicije, on nije dobio minut. Jbg, to jeste bzvz.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, estranged said:

Drugari, te price "znam kakva je sve sranja pravio Cirbes ali bolje da vam ne pricam" su iste kao price kvazi insajdera koje pljujemo ovde ...

Znamo svi da pije, izlazi, ima ludu ribu 😄 ... Evo jedna eksluziva iz proslog mandata .... Cherry Kiss mu je radila dominaciju,sta god to znacilo 😄

 

Tko je dama?

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, estranged said:

Drugari, te price "znam kakva je sve sranja pravio Cirbes ali bolje da vam ne pricam" su iste kao price kvazi insajdera koje pljujemo ovde ...

Znamo svi da pije, izlazi, ima ludu ribu :D ... Evo jedna eksluziva iz proslog mandata .... Cherry Kiss mu je radila dominaciju,sta god to znacilo :D

 

ok, sada znamo od koje tekucine je ovako zardjao

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Laki21 said:

 

Tko je dama?

 

Zena koja posteno, znojem tela svog, zaradjuje za 'lebac. Daleko iznad nivoa "starleta" a.k.a. prostitutki koje se kriju iza zanimanja pevacica/igracica/selebriti itd. No, da ne offtopicarim, da me Brnaba ne posalje u 'apsanu 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dilejni baš dobar, sve radi na terenu. Ja bih ga uzeo u Zvezdu već sledeće sezone, makar na poziciju Kešelja.

Nije mi jasno zašto Ragland i dalje sedi u Pioniru. Ok, kapiram da taksimetar i dalje kuca, ali zar nije bolje da se napravi neki dil- on nama oprosti jednu platu i ide kući. Ili ubuduće potpisati strance samo do kraja aba lige. Ili barem one strance koji neće igrati kls potpisati samo do kraja aba lige

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...