Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Dobro je da ovo nije preko 10. Bas dugo nismo odigrali gore poluvreme, odbrana nepostojeca, u napadu kao da igraci zaborave da postoji mogucnost da spuste loptu dole ili da odigraju neku akciju.

 

Partizan ubacuje belu tehniku, al jbg, imaju samopouzdanja kad vide da ne mozemo nista da odbranimo. 

 

Mozemo da ih stignemo, al mora da se stisne u odbrani, nece oni ovako sutirati celu tekmu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

e jebem ti vepru izadjose dve trojke.. rez odlican s obzirom da su oni bili na 36 poena negde na 6 min do kraja poluvremena.. dobric promasio par otvorenih suteva, mo se raspao posle tri licne..

jbg oni imaju 3 pleja mi imamo filipa.. 

trebaju nam bili i kc, kao i kobra da se probude.. 

prva licna odza i treca fajea sramota..

Link to comment
Share on other sites

Imali smo sreće da ne gubimo 20+. Ušlo nam je par šuteva, krmačica, dobro par i nije ali da je i to ušlo bila bi baš kenjaža. Plus su oni napravili gomilu gluposti na kraju poluvremena. Valjda ćemo pametnije malo u drugom. 

 

Evo opet nas usra trojka sa zvukom sirene 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta da mislim o ovim igračima poput Fayea koji su all hustle i kad im ne ide. Kao da im taj hustle onda ide u kontra smer, bukvalno prave svinjarije dok se ne priberu (ako se priberu).

Sa druge strane, ako do kraja serije vidim Ristića na parketu, biće to milion godina prerano.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...