Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

55 minutes ago, taliesin said:

Sto Medo rece, ono kako su on i Lazic ponisitili pik dva najbolja evropska igraca u tom trenutku je vintage odbrana koja ce se pamtiti vise cak i od nekih titula. 

 

Savršenstvo...apsolutno čista odbrana, bez faula, bez bodičekova, bez odbrane rukama...kako se Kuz vratio sa Bogdana na Udoa :krstipd4:

 

Animated GIF

 

 

  • Like 17
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Haggard said:

 

Pitanje je sta je Pefiju bitnije- da bude prvi plej i da se vrati kuci, ili za 200-300 hiljada veci ugovor nego sto mi mozemo da mu platimo. Uopste ne sumnjam da ce imati dobrih ponuda. Kuz je verovatno realniji imajuci u vidu da je preskocio dve sezone.

 

Pefi je, za razliku od popularnog misljenja, u svojim najboljim godinama kostao oko 650.000 po sezoni, sada verovatno kosta dosta manje. Trebalo bi stvarno da mu ponudimo nista pa da dobije 200-300 hiljada vise od nase ponude na nekom drugom mestu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, taliesin said:

 

Pefi je, za razliku od popularnog misljenja, u svojim najboljim godinama kostao oko 650.000 po sezoni, sada verovatno kosta dosta manje. Trebalo bi stvarno da mu ponudimo nista pa da dobije 200-300 hiljada vise od nase ponude na nekom drugom mestu.

 

Zapravo u Himkiju je imao preko milion po sezoni, nemas puno igraca cak ni u Evroligi koji su imali takav ugovor.

Link to comment
Share on other sites

Zlostavljaće Kuz opet po Evropi Bože zdravlja...većina paramatra je već tu, posebno za momentum i kompatibilnost pod košem:

Odžo da savija konstrukcije...Kuz da ih sadi po reketu ko mlad luka.

 

Pefi je pretanak u statistici u zadnje dve sezone - 5-6 poena i 3-4 asista...ako je i naš ali mnogo je pola miliona za takav CV.

Daleko je on od prvog pleja u EL jer nama treba organizator igre... dodavač...takođe može lako da ispadne iz rotacije u tim godinama.

...iskreno se nadam da će mu Himki produžiti ugovor.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

Uh, ovo mi zvuči baš previše ...

 

Imao je toliko. Pa cak je i Djenka dobio milion i osamsto hiljada za dve godine, a Pefi je jos jace ime, pa ova njegova cifra ne cudi previse. Kapiram da ce biti onih koji ce mu nuditi tipa 500- 600k sledece sezone, pa da bi nas razmatrao morali bi da uletimo bar sa 400.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Haggard said:

 

Zapravo u Himkiju je imao preko milion po sezoni, nemas puno igraca cak ni u Evroligi koji su imali takav ugovor.

 

Ma, ti ugovori po Rusiji su ponekad cak do 50% fiktivni, ne dobijaju igraci na ruke toliko.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Wingwalker said:

 

Pefi je pretanak u statistici u zadnje dve sezone - 5-6 poena i 3-4 asista...ako je i naš ali mnogo je pola miliona za takav CV.

Daleko je on od prvog pleja u EL jer nama treba organizator igre... dodavač...takođe može lako da ispadne iz rotacije u tim godinama.

...iskreno se nadam da će mu Himki produžiti ugovor.

 

Bas mislim da je ovo pogresno razmisljanje. On je vrhunski plej u kontroli lopte, postavljanju napada, ima i sasvim dobru asistenciju. Generalno, nema jedan na jedan igru i skok sut pa je skroman u poentiranju, pa se u situaciji kada igra sa jakim individualcima pasivizira u napadu. Nesto kao Dzenkins. Ali da postoji potreba mogao bi lako tu statistiku dici za duplo. Najbolji je pokazatelj ono EP pod Dudom kada je imao cca 15 u prosjeku. Tako da je on mnogooooo bolji od nekih Amera mid timova iz Turske, ne dao bog nekog NCAA rjesenja.

 

Najveci problem je sto je i on klimav sa povredama, vec duze ne igra u ritmu kojim bi ga mi gazili, ali jbg. sa necim mora da se zivi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pefi je imao ravno milion po sezoni u Zenitu, a blizu te cifre u Himkiju, a i pre toga vrlo lukrativne ugovore u Valensiji i Unikahi. Moj rođeni brat je odličan prijatelj sa njim, ne može proverenije. 

 

Ja ostajem pri tome da nisam za njega i da nam treba ofanzivno potentniji plejmejker.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Pefi je imao ravno milion po sezoni u Zenitu, a blizu te cifre u Himkiju, a i pre toga vrlo lukrativne ugovore u Valensiji i Unikahi. Moj rođeni brat je odličan prijatelj sa njim, ne može proverenije. 

 

Ja ostajem pri tome da nisam za njega i da nam treba ofanzivno potentniji plejmejker.

Изгледа да су те Пефи и буразер малтретирали као малог па ниси  за Пефија 😁 

П.с шалим се брате ништа лично

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Ja ostajem pri tome da nisam za njega i da nam treba ofanzivno potentniji plejmejker.

 

i po tvojoj priči a i po onome što sam čuo sa još jedne strane, od čoveka koji nije u kontaktu sa njim ali poznaje porodicu, imam utisak da pefija zaista ne zanima povratak u aba ligu tj na ove prostore u košarkaškom smislu

 

a svakako može da zaradi bolje pare kojekude, tako da ne vidim prostor za ozbiljniju priču na temu

 

 

što se kuzmanovića i pokretljivosti tiče, nadam se da nije puno izgubio na istoj onom povredom.

opet, imam neki utisak da će tomić tražiti i na centru i na pleju ofanzivno kvalitetne  igrače a ni pefi ni kuzmić to nisu

Link to comment
Share on other sites

@Chaos Is Me

 

Sad ozbiljno. Cijenim da te Pefijeve igracke karakteristike i kolicina novca koju treba dati u kombinaciji odbijaju od njega. Evo neka je taj zamisljeni novac (mada svakako mislim da mi u bilo kojoj soluciji ne bi mogli ici preko 500k) na raspolaganju, reci mi kojeg bi ti igraca iz Evrope doveo, nebitno je li dostupan ili ne, da nam bude prvi plej.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, pepe sancez said:

Nije ga maltretirao ga ne dok je bio mali, nego je Pefi kao mali njega starijeg mlatio 😉

Надам се да Хаос неће да нам замери  ове провокације 😁

Link to comment
Share on other sites

Što reče Abraham, treba probati, ponuditi ...

Quote

 

Virtus Bologna contacted Milos Teodosic and his agent to let them know the interest of the club for the Serbian point guard, a source told Sportando.

The two sides will talk again in the upcoming months when Virtus Bologna, whose coach is Sasha Djordjevic, head coach also for Serbia’s National Team, will try to make its best to sign Teodosic.

Teodosic is free agent after he has been waived by the Los Angeles Clippers and is focused on the FIBA Basketball World Cup when he will try to defend the silver medal won in 2014 in Spain.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Haha, nismo se nikad upoznali lično, a verovatno bi me omlatio. 🙂 Bez zezanja, mislim da je on već veterančina (koja vuče i neke hronične povrede, pri tome), ima segmente igre koji su idealni za nas ali i neke koji bi nas užasno ofanzivno limitirali. Ne stoji poređenje sa Đenkom koju je neko napravio, Đenka je bio odličan 1 na 1 napadač dok se nije specijalizovao za pitbul role.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kankkunen said:

@pepe

Aj koga bi ti doveo, baš me zanima ... :classic_smile:

 

Uh, bas tesko pitanje. Prvi plej je za mene velika odgovornost, a da nadjes pleja koji je dobar individualno i spreman da gilja za tim, da nema ispade van terena maltene je nemoguce. Zato sam i prozvao Haosa da vidim koga bi on ako mu se Markovic ne svidja.

 

U sustini, mnogo mi se do eliminacija dopadalo kako je Henri iz Uniksa igrao. Pred kraj mi je malo pao u ocima, ali recimo da on ima skoro sve potrebne elemente. Vjerovatno ima jos u Italiji i nekim mid klubovima Amera koji imaju potrebne asete, ali su macke u dzaku kao i nas Regland. Od evropskih igraca da je par godina mladji trcao bih za Zizisom i tako nekim igracemu kombinaciji sa dobrim Amerom kao Boatrajt, Enis i sl. A takvih evropskih igraca sada ima jos manje, tj. nema ih.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Haha, nismo se nikad upoznali lično, a verovatno bi me omlatio. 🙂 Bez zezanja, mislim da je on već veterančina (koja vuče i neke hronične povrede, pri tome), ima segmente igre koji su idealni za nas ali i neke koji bi nas užasno ofanzivno limitirali. Ne stoji poređenje sa Đenkom koju je neko napravio, Đenka je bio odličan 1 na 1 napadač dok se nije specijalizovao za pitbul role.

Мсм да су и он и Јовић некако стаклени што би рекли тако да не би било паметно остати без 1-ог плеја  у јеку сезоне и поновити грешку као ове године. Сећам се да се оне сезоне кад смо одлучивали о топ 8. Јовић се повредио у кључним моментима, и ако се из ове перспективе чини да је та утакмица са дарушафаком  одлучивала  мсм да је Звезда  имала све у својим рукама против Ефеса у пиониру када смо изгубили па после смо имали у против Барселоне у гостима која је била у очајном стању  и лагано нас добила. Ја сам некако за Џејсона Гренџера не знам што. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pepe sancez said:

Uh, bas tesko pitanje. Prvi plej je za mene velika odgovornost, a da nadjes pleja koji je dobar individualno i spreman da gilja za tim, da nema ispade van terena maltene je nemoguce. Zato sam i prozvao Haosa da vidim koga bi on ako mu se Markovic ne svidja.

 

U sustini, mnogo mi se do eliminacija dopadalo kako je Henri iz Uniksa igrao. Pred kraj mi je malo pao u ocima, ali recimo da on ima skoro sve potrebne elemente. Vjerovatno ima jos u Italiji i nekim mid klubovima Amera koji imaju potrebne asete, ali su macke u dzaku kao i nas Regland. Od evropskih igraca da je par godina mladji trcao bih za Zizisom i tako nekim igracemu kombinaciji sa dobrim Amerom kao Boatrajt, Enis i sl. A takvih evropskih igraca sada ima jos manje, tj. nema ih.

Ma zahebano skroz ... :classic_biggrin:

Henri jeste jako zanimljiv, mada previše opuštencije u njegovoj igri, al zna znanje :classic_smile:

Tofaš ima dobar skauting, tu je sad Garrett, dobar igrač, al se nezgodno povredio (ahilova tetiva)

Tanak izbor, al baš ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...