Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

2 minutes ago, mr clutch said:

Mislim da su mu Rakic i pogotovo Ankalaev najnezgodniji matchupi.

I ja, sada ozbiljno bez kvazi patriotizma, mislim da bi 2 lagano dobili Pereiru i Izija.
Prosli bi kao Santos, samo neka on dobije Jana i u top je 5, pobeda ga deli od titule ako ne zatvore diviziju zbog ova dva smrdimudica.
Doduse Ankalaev je glup tako da bi moguce stojao kao Strikland protiv Pereire i poljubio patos.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pa nzm da li je Ceh bolji od Rakica, cak mi je Rakic takticki bolji. Ko zna u kakvom je fizickom stanju Raketa posle ponovne povrede ACL-a, a ako je na onom prethodnom nivou dobija.

 

Jiri je i pobede u ufcu ostvario posle trilera, a bas je hitable i defanzivno los i tu vidim sansu Rakica, cak mi je i bolji vresler 

Link to comment
Share on other sites

Znajući Rakića, nemam sumnje da će biti savršeno fizički spreman i po meni je blagi fvorit.

Samo mislim da, ako ga pobedi, to će biti nekom dosadnom sudijskom odlukom i UFC neće baš juriti da mu da meč za pojas.

Naravno, bilo kakva pobeda je izvanredan uspeh i svim srcem ću navijati za njega.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mr clutch said:

Pa nzm da li je Ceh bolji od Rakica, cak mi je Rakic takticki bolji. Ko zna u kakvom je fizickom stanju Raketa posle ponovne povrede ACL-a, a ako je na onom prethodnom nivou dobija.

 

Jiri je i pobede u ufcu ostvario posle trilera, a bas je hitable i defanzivno los i tu vidim sansu Rakica, cak mi je i bolji vresler 

mislim da ce da ga Wrestluj fuckuje Rakic.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nema komentara za Strickland - DDP od juce? Po meni fenomenalna borba. Strickland ga je unakazio u prvoj sa direktima, DDP je pokusavao svasta ali nije prolazilo. Onda adjustment u sledecoj, poceo je sa high kickom i par krosea je otvorilo Striklandu arkadu. Mislim da je i tu razlog sto je i i zgubio na kraju: nije uspeo da predje u napad sve do pete runde (koliko toliko). DDP jeste dobio vise batina, ali je i pokazao vise (par obaranja, high kicks, spin elbow), a glavna stvar da je pobedio u kardiu, sto sam mislio da je nemoguce da se desi Stricklandu. 

E sad sta dalje... rematch ce se desiti, ali ne znamo kada, ako Izi ne moze za 300, onda moguce i tada. Mada ja bih najradile da vidim Khamzata protiv bilo koga sto mislim da nece da moze, bar je do jeseni

Link to comment
Share on other sites

Strašan meč. Jedan od najboljih koji sam gledao otkad pratim UFC.

Ludog Tarzana obožavam i navijao sam za njega. Po mom mišljenju je dobio prvu, drugu i petu rundu, a i čini mi se da sam u prenosu video onaj sudar glavama koji mu je naneo najveću povredu na meču i probleme sa vidom. Ipak Drikusu ruka nije podignuta nezasluženo. Moglo je da ode na obe strane.

Revanš bi bio najpoštenije rešenje.

 

Što se Hamzata tiče, čovek samo laprda i proziva sve i svakoga, a bori se jednom godišnje i do sad se ni jednom nije suočio sa pravim top 10 srednjašem. Prvo neka on izdominira nekog Costu, Vitakera, Vetorija... ako može, pa onda nek se priča o napadu na pojas. Ovako je neozbiljno. 

Link to comment
Share on other sites

Ma neozbiljno je sa Khamzatom, slazem se... mislim da kao borac ima talenat za prvih 4. Ali njemu ocigledno nesto fali, pocev od onog blamiranja sa kilazom do tog biranja protivnika - a nije se jos uvek dokazao dovoljno. Drugo mislim da je Ramazan u aprilu ove godine, necemo se nagledati Cecena tada. 

Realno je Izi - ako bude spreman, ali rematch Strikland - DDP za 3 meseca je prerano. 

 

Inace ovo je bilo blize sahu nego borbi, toliko je mec bio takticki zahtevan. I ja sam navijao za Striklanda, ali DDP je pokazao vise: prilagodio se i bio je konstantno u ofanzivi. Video si kako je u prvoj rundi mahao desnom rukom i svaki put popije par direkta kad digne glavu. E onda je prestao, poceo da miksuje udarce i u trecoj i cetvrtoj su mu prolazile kombinacije. Svakako sam se smorio kad je DDP dobio 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pogledas lice Striklanda i Dikrasa...Strikland je dobio 3 runde lagano, procenti pogodjenih udaraca vise na strani Striklanda plus je bacio vise udaraca, ovaj manje, a manje i pogodio...vise significiant udaraca na strani Striklanda, Dikras nekoliko nedorecenih rusenja bez ikakve stete nanete Striklandu... Nzm prvi put vidim da je neko toliko prebijen i daju mu tituli, on je morao da pojede Striklanda, sramna odluka

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...