Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

2 hours ago, realno *w said:

 

Ne znam koliko puta smo pročitali ovo, ali džabe, vole ljudi teorije zavere. A meni su baš omiljene te gde jedna ekipa pusti drugu, ali tako da namerno promaši trojku za titulu, da bude uverljivije... :classic_unsure:

propaganda nepostojanja zavere !

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Poodle Care said:

spacer.png

 

Bio sam u Zvezdi pre desetak godina... i unistio sam sve sto sam mogao.

Al' sve vreme mi neki osecaj kao da sam nesto propustio.

I poceo opet da dolazim, sedim sa Nebojsom, pricamo, pitam jel ista ostalo... ne mozemo da se setimo ni on ni ja.

I sine mi, pre mesec dana - Pionir, krv ti jebem!

I evo, sacu da dokrajcim i to, da mi ne stoji nad glavom.

  • Like 6
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, goofy said:

 

u narednih 10-ak dana ce se znati

sanse su nam recimo 10%

 

10 hours ago, Poodle Care said:

 
u narednih 10-ak dana ce se znati
sanse su nam recimo 10%

U to ime da napravimo top 10 najvećih pobeda u najjačem evropskom takmičenju.

Može i miks najbitnijh i omiljenih nezavisno od važnosti.

giphy.gif

 

op, moja greska isekao ti quote deo posta 🙂
pardoniram...

Edited by Squabbit
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Eh, kao da je Trinki naivan momcic od 18 godina a ne priznati strucnjak u svom poslu sa pozamasnim iskustvom, pa da ne zna sta moze gde da ocekuje.

 

Bice vrlo zanimljivo videti kakav ce tim Partizan da oformi za sledecu sezonu (prvu gde je Andrea od pocetka) i kakva ce ga igra krasiti.

 

Ja sam sa velikim gustom pratio Bamberg pod Trinkijevim kormilom onomad, i strogo radi uzivanja u kosarci, voleo bih da se nesto slicno ponovi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Horium said:

Eh, kao da je Trinki naivan momcic od 18 godina a ne priznati strucnjak u svom poslu sa pozamasnim iskustvom, pa da ne zna sta moze gde da ocekuje.

 

Bice vrlo zanimljivo videti kakav ce tim Partizan da oformi za sledecu sezonu (prvu gde je Andrea od pocetka) i kakva ce ga igra krasiti.

 

Ja sam sa velikim gustom pratio Bamberg pod Trinkijevim kormilom onomad, i strogo radi uzivanja u kosarci, voleo bih da se nesto slicno ponovi.

 

2016/17 je imao stvarno odlican tim i odlicno su igrali gomilu utakmica izgubili na jednu loptu. sledece sezone po meni je promasio sa svim pojacanjima sto ga je i kostalo posla kasnije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, The Walking Dravot said:

 

Bio sam u Zvezdi pre desetak godina... i unistio sam sve sto sam mogao.

Al' sve vreme mi neki osecaj kao da sam nesto propustio.

I poceo opet da dolazim, sedim sa Nebojsom, pricamo, pitam jel ista ostalo... ne mozemo da se setimo ni on ni ja.

I sine mi, pre mesec dana - Pionir, krv ti jebem!

I evo, sacu da dokrajcim i to, da mi ne stoji nad glavom.

Eh kad se samo setim koliko je Duja izmazan govnima nakon cuvene izjave o Vesicu...

Link to comment
Share on other sites

Gospodin Istina:

"vladantegeltija

Pozivnica za Evroligu se deli u četvrtak, posle borda.
Sve što čitate prethodnih nedelja i meseci su obična nagađanja i spekulacije, kako kod nas, tako u Evropi. Od Partizana, preko Ritasa do Zenita danas, kao i šansama. Đordi 27.juna odlučuje pred bordom."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...