Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

2 minutes ago, taliesin said:

 

Ovo mi je sinoc palo na pamet. Osecam da bismo svi videli kao na dlanu kako se unutar cvrste i dobre organizacije od kojih uprave imaju strah moze odigrati derbi za pamcenje.

Da ima volje moglo bi se napraviti mnogo vise od dva obicna/neobicna meca.

Link to comment
Share on other sites

U nacelu se slazem da su titule uglavnom osvajale ekipe gde se bolje radilo. Izuzetak su mozda odredjene Jugoplastikine titule zbog vanrednog lopovluka Matijevica, mada se kod njih odlicno radilo i mozda bi ih poosvajali i bez te pomoci.

 

Period neregularnosti takmicenja tokom Novog srpskog poretka ne menja cinjenicu da se u Zvezdi poslednjih godina kvalitetnije radilo, uz sitan detalj da je za to bilo potrebno vezati ruke i noge konkurenciji. Kada jednog dana ponovo budu postojali elementarni uslovi za takmicenje mozemo se osvrnuti i na rad u drugim sredinama.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, pepe sancez said:

Da ima volje moglo bi se napraviti mnogo vise od dva obicna/neobicna meca.

 

Mogla bi da se napravi super priča oko tog bg derbija u Evroligi, možda bi čak i Đordi došao i bio ponosan.

Još kad to ne bi bio derbi začelja...

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

@Isiah

kako sad, brate, i ruke i noge?

Zar se nismo slozili da su vezivane po jedna ruka i noga (po pravilu desna), a kad se odlucuje u finalu maaalsimalno jos jedna noga. Znaci u najgorem slucaju je ostajala leva ruka slobodna te dolazimo do zakljucka da preterujes i karikiras. 

 

I majku mu, zar Novo srbijansko doba ne pocinje ulask u novi vek?

Link to comment
Share on other sites

Iznenadjujes me Hamiltone.

 

Prvo su bandazirane ruke i noge, plus povez preko ociju.

 

Onda se povremeno ukaze kao da se mozda odvezu noge ili jedna ruka, ali to je samo vest madjionicarski trik.

 

Ima ovde dovoljno dusebriznika zaduzenih za propagandu nepostojanja zavere, dalje stavove mozes da usaglasis sa njima. Mozda u metrou kad krenete kuci s' posla.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović izjavio je da će do kraja juna biti poznato da li će crno-beli dobiti specijalnu pozivnicu za Evroligu.

 

u narednih 10-ak dana ce se znati

sanse su nam recimo 10%

Link to comment
Share on other sites

Predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović izjavio je da će do kraja juna biti poznato da li će crno-beli dobiti specijalnu pozivnicu za Evroligu.
 
u narednih 10-ak dana ce se znati
sanse su nam recimo 10%
U to ime da napravimo top 10 najvećih pobeda u najjačem evropskom takmičenju.

Može i miks najbitnijh i omiljenih nezavisno od važnosti.
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, taliesin said:

jednom je Partizan na prilicno misteriozan nacin dobio BFC Beocin u finalu.


Kao vodeći BFColog u svetu košarkaških medija mogu samo da kažem da tu ništa nije bilo misteriozno. U trećem meču su se cementari usrali, u četvrtom je Kuzma doživeo tešku povredu, a BFC je dočekao kraj u petorci koja nikad nije bila zajedno na parketu i Smiljanić je imao šut za titulu. U petoj u Pioniru pred 600 hiljada ljudi nisu imali gram šanse.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mairosu said:


Kao vodeći BFColog u svetu košarkaških medija mogu samo da kažem da tu ništa nije bilo misteriozno. U trećem meču su se cementari usrali, u četvrtom je Kuzma doživeo tešku povredu, a BFC je dočekao kraj u petorci koja nikad nije bila zajedno na parketu i Smiljanić je imao šut za titulu. U petoj u Pioniru pred 600 hiljada ljudi nisu imali gram šanse.

Bio na toj petoj utakmici u Pioniru.

Odgovorno tvrdim da gori uslovi za igru nisu nikada bili...1000 stepeni, pola metra iznad table pa do krova dim i magla, kako od baklji i cigareta, tako i neverovatne vrucine. Beton je bio znojav u Pioniru. Uslovi iz ovogodisnje finalne serije su bili “idealni” u odnosu na ono.

Link to comment
Share on other sites

Ima snimak sa tog meča koji je snimao pomoćni trener BFC-a gerilskom metodom, ima na YT. Ja mislim da sam samo na onom Zvezdinom mitskom rukometu protiv Teke ili koga već video više ljudi nabijeno na tribine Pionira.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Mairosu said:


Kao vodeći BFColog u svetu košarkaških medija mogu samo da kažem da tu ništa nije bilo misteriozno. U trećem meču su se cementari usrali, u četvrtom je Kuzma doživeo tešku povredu, a BFC je dočekao kraj u petorci koja nikad nije bila zajedno na parketu i Smiljanić je imao šut za titulu. U petoj u Pioniru pred 600 hiljada ljudi nisu imali gram šanse.

 

Ne znam koliko puta smo pročitali ovo, ali džabe, vole ljudi teorije zavere. A meni su baš omiljene te gde jedna ekipa pusti drugu, ali tako da namerno promaši trojku za titulu, da bude uverljivije... :classic_unsure:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Klipan said:

Bio na toj petoj utakmici u Pioniru.

Odgovorno tvrdim da gori uslovi za igru nisu nikada bili...1000 stepeni, pola metra iznad table pa do krova dim i magla, kako od baklji i cigareta, tako i neverovatne vrucine. Beton je bio znojav u Pioniru. Uslovi iz ovogodisnje finalne serije su bili “idealni” u odnosu na ono.

Bojan Kusmuk likes this.

Edited by simply minds
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

 

Ne znam koliko puta smo pročitali ovo, ali džabe, vole ljudi teorije zavere. A meni su baš omiljene te gde jedna ekipa pusti drugu, ali tako da namerno promaši trojku za titulu, da bude uverljivije... :classic_unsure:


Ovde je dodatni začin to što je Muta prešao to leto u Partizan. 
 

giphy.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mairosu said:

Ovde je dodatni začin to što je Muta prešao to leto u Partizan
 

Isti covek koji je deceniju kasnije pustio Zvezdu tako sto je namestio da Daca Mijatovic omasi trojku za ulazak u EL.

 

Slucajnost?!?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...