Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Koliko je trajalo da izgovorim "da li je moguce da smo toliko glupi" toliko je trajala ljutnja zbog poraza, posle je doslo olaksanje sto je ova sezona i zvanicno gotova. Ne znaci da ce sledeca biti bolja ali bar imam 3 meseca odmora. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Poodle Care said:

Ljudi moji, kakva krađa, ja ono nisam video u životu.

 

Trojica sudija, sredina terena, 1 na 1 i ladno lik 4 koraka i pravi se blesav kao sve ok.

 

Pa kako ih nije sramota da ne vide?

 

Više je Bili napravio koraka nego što se vaših igrača, trenera i navijača u hali pobunilo :kece:

  • Like 9
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Na kraju krajeva šta će im snimak? Ja kao laik vidim korake iz aviona, trojica sudija sa višegodišnjim iskustvom, od kojih je jedan u jednom periodu bio najbolji evropski sudija, NE VIDE?!

Ne može se ovo oprati svom kišom koja je pala danas.

 

Napisah iznad, ali mi je obrisan post ili nije ni uspeo da se učita - mislim da u ovakvim situacijama ne može da se gleda snimak. Tj, ne koristi se snimak da se utvrdi da li su bili koraci. Na kraju krajeva, ni ne treba za to da se koristi - ovo su sudije morale da vide bez bilo kakvog snimka, uostalom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Skočila  je cela klupa.

Nemaju šta da gledaju ovi na terenu, svako ima svoj zadatak.

 

Ma cela serija, ABA, KLS, začinjena krovom i ovim košem... kao snimci iz Zanzibara.

 

Da pitaš onu bitangu Beloševića gde je gledao, čije kretnje.

Ni bloka, ni gužve, lik uzima loptu na trojci sa dve ruke i polaže sa korakom od 1, 6.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, zoe Bg said:

Koliko je trajalo da izgovorim "da li je moguce da smo toliko glupi" toliko je trajala ljutnja zbog poraza, posle je doslo olaksanje sto je ova sezona i zvanicno gotova. Ne znaci da ce sledeca biti bolja ali bar imam 3 meseca odmora. 

 

 

come to nyk bro gal

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Žalba zbog vremena.

Ostalo je dovoljno za šut.

Sve bolje do boljeg.

 

 

inače, gospodin:

 

Quote

Trinkijeri: Bili su koraci. Bila bi peta utakmica, majstorica. Mislim da moji igrači i naši navijači su zaslužili tu majstoricu, ali je neće biti.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, 34Barkley said:

Ok drugari, nije baš u redu da prosipate duhovitosti u ovom trenutku na ovoj temi.

 

U pravu si skroz, obrisah post i izvinjenje sa moje strane.

Edited by medobrundo
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Isiah said:

Deluje mi da je Andrea ciao. A dugo se i zadrzao :lol:

 

Ako ne budete igrali EL, ni ne vidim svrhu / poentu (iz njegovog ugla prvenstveno) potencijalnog ostanka na klupi?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

 

Ako ne budete igrali EL, ni ne vidim svrhu / poentu (iz njegovog ugla prvenstveno) potencijalnog ostanka na klupi?

 

nije on došao da ostane samo ako se uzme aba. to ne liči ni na manje ozbiljne klubove (na stranu politika, ja naivno možda mislim da se tamo pitaju loncar pa i kecman posredno + da se čuje relevantan savet. trinkijeri takođe ima taj princip da dokaže sebi ++ mislim da veruje u magiju kluba više nego mnogi fanovi 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...