Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Upropastila ih je klupa Bucksa, bukvalno sve pogodise Hill i Konaton. 

 

Pri tom kad god napad zasteka tu je Grk da povuce ulazima/slobodnim. 

 

Bas su zajebani kada igraju u svom ritumu, takodje ova rotacija sa Miroticem u startnoj postavi je odlican potez. Mnogo je potcenjen defanzivno Mirota ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Нема ми неког плана у игри Бостона, распада се одбрана, припаљују се шутеви хаотично. 

 

Не видим ни неки печат Бреда, нека модификација. Чим је шут стао, распало се све. Поготово ми је одвратно како се успаничила екипа чим је двоцифрен дефицит постао.

 

Говор тијела је тако сраман, не верује нико да се до преокрета може доћи. Разочарање тешко

Edited by Big Ticket
Link to comment
Share on other sites

Kyrie je očajan, dosta privatizuje napad i uzima preteške šuteve. Hayward u dubokom kanalu. Defanziva uopšte nije ona prepoznatljiva bostonska. S druge strane, meni ovaj Milvoki uopšte ne djeluje kao šampionski materijal, sve je to OK dok rezervne opcije pogađaju spolja, kada to ne ide igra gubi tečnost, a Janisova silovanja nijesu tako korisna. Moguće da se varam, oni se ipak dižu kroz ovu seriju, trener im nije naivan. Možda čak uzmu Istok, iako ja i dalje u to ne vjerujem. 

Link to comment
Share on other sites

Rastavio ih Milvoki fino. Hill i Konaton brutalne partije, Middleton solidan uz standardnovo Djanisovo izivljavanje. Jedino su tu Bledso i Lopez u padu, ali vratice se Brogi, a tu je i Mirota. Izuzetno ukomponovana ekipa oko Frika, nema istinskog all-stara osim njega (Middleton kao, ali definitivno je granicni, nije to to bas) i sve su sasvim dobri starteri i igraci zadatka + klupa. Fin mec je odigrao i Boston, svi starteri solidno dvocifreni, pogledajte samo Morisovu efikasnost -> 6/8 iz igre, 4/5 trojke. Milvoki je prosto jaci za MVP-a.

 

    Btw, vruca atmosfera u Portlandu. 

Link to comment
Share on other sites

koliko je ocaj Denver strasno, kako su poceli i ako nastave ovako ( a verovatno hoce ) zavrsice sa 1:4 ili 2:4 u seriji...ne vidim kako mogu da dobiju portland ako nastave da igraju ovako

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Kantera opet ne vrte u pik, napravice od tog prevaranta ozbiljnog igraca

Pokusavam da skapiram da li ja nesto ovde ne vidim i ne razumem ili lagano uopste ne igraju pik protiv njega.

 

Napada ga Jokic na postu, kakva glupost gospode.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...