Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

15 minutes ago, delgado said:

 

 Sasvim solidno za sada, bice fina prica. Sta ima, brate moj ??

 

  Bravo za Portland. Ocekivao sam brejk.

Mora biti, imao je cijelu sezonu plus sad ovaj period PO da to uradi kako treba. Bar da znam da je bio kvalitetan tank mode.

 

Sta ima kod tebe? 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, stefan81888 said:

 

Sta ce ti Kris kad ti stize KD?

 

pg: dsj /ntilikina 

sg: middleton /dotson /trier 

sf: durant /knox 

pf: zion /melo /vonleh 

😄DAJ /mitch rob 

 

dodaj još korneta, kadeem allena i nekog ok veterana

 

toeto 

 

Edit radije bih nerlens noela umesto DAJa, onda je mitch lob prvi centar 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice dalje buducnosti Denvera za njih je bolje da izgube ovu seriju. Sa ovakvim bekovima nikada nece postati ozbiljan kontender. Morace sto pre da dovedu nekog superstara na poziciju 1/2 ili ce za par sezona Jokic zatraziti trejd i vracaju se na lutrijsku ekipu.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, unagi said:

Sto se tice dalje buducnosti Denvera za njih je bolje da izgube ovu seriju. Sa ovakvim bekovima nikada nece postati ozbiljan kontender. Morace sto pre da dovedu nekog superstara na poziciju 1/2 ili ce za par sezona Jokic zatraziti trejd i vracaju se na lutrijsku ekipu.

 

zasto bi ikada trazio trade?

dao je i Denver Jokicu, nema puno ekipa u kojima bi se ovako razvio, dobio ovaj stepen slobode

 41 pik sa takvim salom da bude focal point of offense i dodje do ovakvih brojki, takvo poverenje ne bi dobio ni od Miska da je trener umesto Maloumna

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Citao sam ovaj topik na forumu b92 s vremena na vreme, evo citam i sada ovaj novi. Dosta toga se promenilo u nba, igra, timovi, ali mogu reci samo jednu stvar, bila predsezona, regularna sezona, plejof, uini jos uvek sastavlja potencijalni roster niksa i ne nazire se kraj tome. Puna podrska, nadam se bar da ce Midltona potpisati 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Savršeno udvajanje Jokića je i rezultiralo krajnjim rezultatom. 

 

Vrijedi istaći odličnu partiju Kantera, a zapitam se šta bi tek bilo da je i Nurk tu? 

 

Nevezano za navedeni meč - interesantan je podatak da su Rocketsi jedina ekipa bez match-wina u ovoj seriji.

Edited by T-MAC
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, velocity said:

Citao sam ovaj topik na forumu b92 s vremena na vreme, evo citam i sada ovaj novi. Dosta toga se promenilo u nba, igra, timovi, ali mogu reci samo jednu stvar, bila predsezona, regularna sezona, plejof, uini jos uvek sastavlja potencijalni roster niksa i ne nazire se kraj tome. Puna podrska, nadam se bar da ce Midltona potpisati 

Zasto si prestao da strimujes? Bili su ti ok strimovi.

  • Like 4
  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SunZero said:

 

zasto bi ikada trazio trade?

dao je i Denver Jokicu, nema puno ekipa u kojima bi se ovako razvio, dobio ovaj stepen slobode

 41 pik sa takvim salom da bude focal point of offense i dodje do ovakvih brojki, takvo poverenje ne bi dobio ni od Miska da je trener umesto Maloumna

 

Pusti te sentimentalne price, pruzili mu sansu ovo, ono, toga nema u Americi.Ne mora da trazi trade oticice im kao free agent. Nema ozbiljne kosarke bez ozbiljnih igraca na bekovskim pozicijama. Marej a pogotovo Haris nisu igraci koji treba da nose sa njim ovu fransizu do vrha.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...