Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

6 hours ago, delgado said:

 

 Sta pricas jbt, pa tad su Njetsi dobili Pirsinga i Garneta pred kraj karijere, a Obrva je moje godiste i u naponu je snage, Kemba je takodje na vrhuncu ili ko god dodje od max igraca ???

 

4 hours ago, riviera said:

tesko, dejvis je u naponu snage.

 

pricam o tome da je vrlo moguce da lakersi failuju u naredne dve sezone a da pelicansi na kraju profitiraju mnogo vise od silnih pikova prve runde.

 

sve ce zavisiti i od toga da li ce ball i ingram zeleti ostati u new orleansu nakon sto im ugovor istekne. 

na papiru imaju solidnu ekipu. moore i hill imaju jos ugovore za narednu sezonu (9 i 13 miliona), randle verovatno lovi jaci ugovor, paytonu i stanley johnsonu istice, a okafora ce verovatno zadrzati jos jednu sezonu za minimalac. hart ima brutalan ugovor jos dve sezone. imace jos prostora da dovedu neke igrace, kao i mle.

 

inace prica se i da ce trejdovati ovogodisnji 4. pick sto su sada dobili od lakersa. moraju nekako upakovati tu i hilla za nekog proverenog startera. 

Link to comment
Share on other sites

Sto bi davali tog cetvrtog pika, ekipa ionako ne ide na najvece domete sledece sezone. Cilj je razvoj Zajona i LAL omladine sa cetvrtim pikom. Pre bi trebalo da daju odlican ugovor Rendlu, nego sto bi bacali dzaba pik. 

 

Posto krecu ispocetka, mozemo ocekivati i trejd Dzrua. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, gggggggg said:

 

 

pricam o tome da je vrlo moguce da lakersi failuju u naredne dve sezone a da pelicansi na kraju profitiraju mnogo vise od silnih pikova prve runde.

 

sve ce zavisiti i od toga da li ce ball i ingram zeleti ostati u new orleansu nakon sto im ugovor istekne. 

na papiru imaju solidnu ekipu. moore i hill imaju jos ugovore za narednu sezonu (9 i 13 miliona), randle verovatno lovi jaci ugovor, paytonu i stanley johnsonu istice, a okafora ce verovatno zadrzati jos jednu sezonu za minimalac. hart ima brutalan ugovor jos dve sezone. imace jos prostora da dovedu neke igrace, kao i mle.

 

inace prica se i da ce trejdovati ovogodisnji 4. pick sto su sada dobili od lakersa. moraju nekako upakovati tu i hilla za nekog proverenog startera. 

Aj mi objasni kako to da je vrlo moguce da failuju? Kontas povrede ili sta? 

Pelikani nemaju silne pikove vec imaju 3 pika prve runde. #4 pik ove sezone, onda 2021 i 2024 a da se 2023 i 2025 mijenjaju ako to NO bude odgovaralo.

Da li ti realno ocekujes da taj pik 2021 i 2024 bude u top 5 ili ajde top 10? Pazi, 2024 godine ce AD imati 31 godinu, Lebron ce uveliko biti u penziji i vrvt ce neko jos biti tad uz AD.

 

Zasto bi NO isao ka tome da bude osrednji tim sad, ucesnik PO bez nekih sansi za neko finale zapada a kamoli veliko finale kad mogu da budu sjajan tim kroz par godina?

Znaci trejd Jrue tokom sezone, razvijanje Ziona i ovih klinaca pa da vidimo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

ako je williamson tako dobar koliko se prica (siguran sam da nije) onda nema sta da razvijaju, vec da napadaju playoff. ballu i ingramu ugovori isticu nakon sledece sezone, tako da ni tu nema mesta nekom razvoju, nego instant rezultati su potrebniji. imo

 

ne znam sta planiraju da williamson igra, cenim pf kad vec nisu hteli kuzmu, sto znaci da bi im bio potreban neki solidan centar.

 

npr da je valancinuas opt-inovao u memphisu, mogli su trejdovati ovaj 4. pik za njega zajedno sa hillom. 

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Aj mi objasni kako to da je vrlo moguce da failuju? Kontas povrede ili sta? 

Pelikani nemaju silne pikove vec imaju 3 pika prve runde. #4 pik ove sezone, onda 2021 i 2024 a da se 2023 i 2025 mijenjaju ako to NO bude odgovaralo.

Da li ti realno ocekujes da taj pik 2021 i 2024 bude u top 5 ili ajde top 10? Pazi, 2024 godine ce AD imati 31 godinu, Lebron ce uveliko biti u penziji i vrvt ce neko jos biti tad uz AD.

 

Zasto bi NO isao ka tome da bude osrednji tim sad, ucesnik PO bez nekih sansi za neko finale zapada a kamoli veliko finale kad mogu da budu sjajan tim kroz par godina?

Znaci trejd Jrue tokom sezone, razvijanje Ziona i ovih klinaca pa da vidimo.

 

 

 

znaci ti si vec upisao titule kao sigurne u narednim sezonama.

 

naravno da ti pickovi mogu biti u top5 ili top10, ne znam zasto ne bi.

 

odlicna ideja, trejdovati najboljeg igraca, razvijati 'klince' i onda oni napuste ekipu nakon dve 25-57 sezone a nakon toga i williamson zatrazi trejd jer ne vidi buducnost sa ovom fransizom bez vizije.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

 

znaci ti si vec upisao titule kao sigurne u narednim sezonama.

 

naravno da ti pickovi mogu biti u top5 ili top10, ne znam zasto ne bi.

 

odlicna ideja, trejdovati najboljeg igraca, razvijati 'klince' i onda oni napuste ekipu nakon dve 25-57 sezone a nakon toga i williamson zatrazi trejd jer ne vidi buducnost sa ovom fransizom bez vizije.

Aj se skoncentrisi, nemoj da lutas.

 

Opet te pitam, kako je to vrlo moguce da ce da failuju?

 

Dok su tu Lebron i AD, Lejkersi ce biti u prici oko titule a titula im nije zagarantovana nit sam napisao da jeste a uopste mi nije fail za njih da tipa budu u finalu zapada i izgube. Fail za tim koji ina njih 2 bi bio da ne izbore plejof.

 

E sad ti meni reci da li je realno da tim sa Lebronom, AD i ajde recimo Kembom ne bude u plejofu narednih par godina?

 

Onda mi reci da li je realno da Lejkersi ne dovedu nekog posle odlaska Lebrona kao pomoc AD? AD ce vrlo moguce tada biti faca lige ili makar top 5 igrac jer ce biti u svom prajmu. 

 

Eto tih masu pikova se pretvore u 2 pika izmedju 20-30 mjesta 2021 i 2024 i eto glavobolje za Lejkerse jer su za jebenog AD dali 3 pika prve runde. Samo sto mi suza ne krenu

Link to comment
Share on other sites

Po meni odlican posao Pelicansa, gledajuci trziste i sta su mogli da izvuku.Imaju LAL omladinu da razvijaju, plus Zion i 4 pik ovogodisnjeg drafta.Tu su i buduci pikovi, koji ce verovatno biti visoki narednih sezona, ali mogu posluziti za neke eventualne trejdove.
Trebali bi ponuditi ugovor Rendlu, i u perspektivi bi mogli izrasti u ozbiljnu fransizu ako se poklope kockice

 

P.S sta se desava sa Ingramovom povredom?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam meni na ovakom draftu taj 4. pik deluje primamljivo samo do trenutka kada treba da izaberes nekog od ovih indijanaca kao sto je Culver.

 

Ne sumnjam da ce se tu naci neki jack pot u rasponu od 4-10 iako sve deluje skromno do zalosno ali mozda nekad stvarno nije lose prepustiti drugom taj rizik i usicenje i uzeti nesto solidno za uzvrat.

 

Najveca mi je glupost ovo predlaganje da se trejduje Holiday, zasto bi se oslobadjali jednog odlicnog igraca u prajmu? Ako se ispostavi da je Zion toliko dobar kolika su ocekivanja oni bi vec ove godine mogli da budu blizu PO. U suprotnom uvek mogu da ga pretvore u nesto korisno oko deadline-a nema razloga da zure kao da bi taj prostor iskoristili za nesto pametnije...

 

Link to comment
Share on other sites

Mozda ali samo mozda Jrue kao jednom momcicu od 29 ljeta je preko k... da u tim godinama igra za fransizu koja razvija igrace? Imao je to u Fili, imao je to u NO. Igrao u timu sa AD, Kazinsom, Rondom i dobar PO i onda da se vraca opet na pocetak.

 

Mozda mu je dunulo da hoce i on da se bori za titulu, ima ugovor do 2022 na 25-26 miliona$ pa ono mozda mu je bitno da u svom prajmu igra za neki tim koji ima sampionske ambicije a ne ambicije razvijanja Ziona, Ingrama i tako to. A opet kontam da mu ni NO ne bi pravio probleme ako zatrazi da ode, da bi mu izasli u susret pritom prikupljajuci neke mlade igrace i pikove

Link to comment
Share on other sites

Kao što su neki rekli win-win trejd za obe strane, s tim što Lakersi idu instant all-in, a Pelicansi imaju masu čipova za budućnost ali i sasvim solidnu ekipicu u sadašnjosti. Čisto sumnjam da će neko od ovih top FA put Lakersa, a izuzev Lebrona i AD ostatak ekipe će biti čemeran. Griffin je dobro izjebao Pelinku neuzimanjem Kuzme koji je bezvezan igrač, umesto toga ima limitiranog ali ipak 2way igrača Harta na smešno niskom ugovoru. Pelicansi će mi biti vrlo interesantna ekipa za gledanje, plus mogu nešto od ovih silnih pikova da unovče za nešto konkretno. Ne treba odugovlačiti sa unovčenjem pikova, evo Boston je najbolji primer za to. Ok, Haywardova povreda ih je unakazila dugoročno al šta oni sad imaju od svega, mogu da ga duvaju, kad ode Kyrie neće imati nijednog top 30 igrača u ligi. Ja bih na njihovom mestu pod hitno lovio Kembu npr. U NBA se brzo menja kontekst ali stabilnost uvek dobro dođe. Knicksi kao i uvek ostaše kao usrani, svima se ponešto dobro desi al njima mučenicima nikako. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 said:

Aj se skoncentrisi, nemoj da lutas.

 

Opet te pitam, kako je to vrlo moguce da ce da failuju?

 

Dok su tu Lebron i AD, Lejkersi ce biti u prici oko titule a titula im nije zagarantovana nit sam napisao da jeste a uopste mi nije fail za njih da tipa budu u finalu zapada i izgube. Fail za tim koji ina njih 2 bi bio da ne izbore plejof.

 

E sad ti meni reci da li je realno da tim sa Lebronom, AD i ajde recimo Kembom ne bude u plejofu narednih par godina?

 

Onda mi reci da li je realno da Lejkersi ne dovedu nekog posle odlaska Lebrona kao pomoc AD? AD ce vrlo moguce tada biti faca lige ili makar top 5 igrac jer ce biti u svom prajmu. 

 

Eto tih masu pikova se pretvore u 2 pika izmedju 20-30 mjesta 2021 i 2024 i eto glavobolje za Lejkerse jer su za jebenog AD dali 3 pika prve runde. Samo sto mi suza ne krenu

 

koliko si ti samo tupav jebo te bog

 

7 dana za vredjanje sagovornika u diskusiji

Edited by dulematic
Objava bana
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kao što su neki rekli win-win trejd za obe strane, s tim što Lakersi idu instant all-in, a Pelicansi imaju masu čipova za budućnost ali i sasvim solidnu ekipicu u sadašnjosti. Čisto sumnjam da će neko od ovih top FA put Lakersa, a izuzev Lebrona i AD ostatak ekipe će biti čemeran. Griffin je dobro izjebao Pelinku neuzimanjem Kuzme koji je bezvezan igrač, umesto toga ima limitiranog ali ipak 2way igrača Harta na smešno niskom ugovoru. Pelicansi će mi biti vrlo interesantna ekipa za gledanje, plus mogu nešto od ovih silnih pikova da unovče za nešto konkretno. Ne treba odugovlačiti sa unovčenjem pikova, evo Boston je najbolji primer za to. Ok, Haywardova povreda ih je unakazila dugoročno al šta oni sad imaju od svega, mogu da ga duvaju, kad ode Kyrie neće imati nijednog top 30 igrača u ligi. Ja bih na njihovom mestu pod hitno lovio Kembu npr. U NBA se brzo menja kontekst ali stabilnost uvek dobro dođe. Knicksi kao i uvek ostaše kao usrani, svima se ponešto dobro desi al njima mučenicima nikako. 

 

ima i kuzma odlican ugovor. mada se ni meni on ne svidja kao igrac.

rekao bih da je horford sigurno medju top30 igraca u ligi. naravno, ako ostane u bostonu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Mozda ali samo mozda Jrue kao jednom momcicu od 29 ljeta je preko k... da u tim godinama igra za fransizu koja razvija igrace? Imao je to u Fili, imao je to u NO. Igrao u timu sa AD, Kazinsom, Rondom i dobar PO i onda da se vraca opet na pocetak.

 

Mozda mu je dunulo da hoce i on da se bori za titulu, ima ugovor do 2022 na 25-26 miliona$ pa ono mozda mu je bitno da u svom prajmu igra za neki tim koji ima sampionske ambicije a ne ambicije razvijanja Ziona, Ingrama i tako to. A opet kontam da mu ni NO ne bi pravio probleme ako zatrazi da ode, da bi mu izasli u susret pritom prikupljajuci neke mlade igrace i pikove

 

Sumnjam da bilo koji tim u ligi moze da se bori za titulu sa tolikim njegovim ugovorom.

 

Kosarkaski situacija u Nju Orealnsu uopste nije losa, na zdravim su nogama. Ponavljam ako je Zion toliko dobar oni su par poteza od toga da budu kontenderi bez nekog preteranog razvijnja Balla i Ingrama...

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Sumnjam da bilo koji tim u ligi moze da se bori za titulu sa tolikim njegovim ugovorom.

 

Kosarkaski situacija u Nju Orealnsu uopste nije losa, na zdravim su nogama. Ponavljam ako je Zion toliko dobar oni su par poteza od toga da budu kontenderi bez nekog preteranog razvijnja Balla i Ingrama...

 

 

Ako budu zdravi mogli bi se sibaju za 8-9-10 mesto.

Mogu da igraju svemirsku odbranu ono world class samo zbog kvaliteta svakog igraca da cuva svog. Spejsing je definitivno upitan zbog Jrue, Zoa, Ingrama i Ziona.
Da sam neko mudo u Pelikanima pa da izvuces nekog superstar closera za Ingrama i 4 pik i juris na PO.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, MrTwister said:

Da je srece utopiti Ingrama i neki od tih pikova za nekog Beala ili Capellu, ne treba im svakako ako oce da se takmice takav igrac, to je za ove sto jos uvijek vjeruju da je on Kevin Durant 2.0.

 

Kakav KD 2.0, on da ispadne Kd 0.5 pa je opet super. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Kakav KD 2.0, on da ispadne Kd 0.5 pa je opet super. 

Ne vidim sto je problem neki od ovih pikova probati utopiti za nekog iole korisnijeg igraca i iskoristiti ove sto i dalje misle da je njegova vrijednost veca. Nadji igrace koji se uklapaju sa Zionom i Jrueom i vozi. Lonzo i Jrue ce svakako biti defanzivno beton, dovedes nekog Capellu da kupi te skokove i igra odbranu, nekoliko sutera oko njih, za nevolju i Ronda vratiti tamo dje mu je prosli put bila jedna od boljih sezona. Imas vec neku defanzivnu osnovu i identitet ekipe, a Gentry zna napad i moze napraviti dobru napadacku ekipu ako bude bilo tu stofa od ostatka ekipe. Pelicans i Minny su doveli dobre ljude za FO, pa ima razloga za optimizam za buducnost da ce izabrati dobro.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...