Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

8 minutes ago, pepe sancez said:

Sa stanovista Pelikansa problem je sto rentas Gordona samo jednu godinu. Kapela je u danasnjim tendencijama dzaba na ovom ugovoru. 

 

 

i jeste i nije. 

gordon omogućava i da jrue ne popizdi, tj omogućava borbu za plej of odmah. uvek možeš da mu ponudiš nov ugovor ali i da nađeš nekog drugog, poznatog ili nepoznatog.

verovatno neće biti kalibar gordona ali nije bezizlazna situacija (i to "one tamo" sezone)

 

s'druge strane imaš capelu 4 (četiri) godine, bolju polovinu igračkog prajma na, kao što kažeš, dobrom ugovoru.

pri tome je capela iskusan igrač u svakom smislu.

 

edit nikako ne zaboraviti mogućnost nekog/nekih pikova za xy godina. u ovom novom sistemu lutrije ne mora hjuston biti dno ekipa da bi izvukao od njih dobar pik (ako nije heavy-protected)

 

što ti sve omogućava da neometano razvijaš jednog igrača (ziona), koji je, kažu ljudi, generational talenat - a ne 2-3 kao što bi bilo u sličaju ball/ingram ili tatum/brown + zion

 

 

što više razmišljam o ovome sve mi više ima smisla

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Mozda sam u cijeloj proci oko Lejkersa malo biased. Ali zaista mislim da ce klubovi/vlasnici ostalih timova odraditi da se trejd AD tamo ne desi, da se pokaze igracima gdje im je mjesto. 

 

Ne vidim da je ovo sto je Lebron sa AD radio puno drugacije od price na nasem nivou Lendejl kod Sarasa. 

 

Zato mislim da ce nadoci prica da AD ofe za neki fer trejd, tj. za sadasnji vrijednost, bez obzira sto buducnost sa Lal trejdom moze da bude svjetlija. A to se nikada ne zna. Ko bi rekao da ce trejd Po za Marka da se ispostavi fer.

Link to comment
Share on other sites

Što više razmišljam o trejdu, više mi se čini da će Pelikani poći putem koji će ih činiti, bar na papiru, plejof ekipom. 

Sa druge strane, ne mogu shvatiti da u zamjenu za top 10 igrača ne dobiješ bar graničnog all star igrača ili nekoga ko će to možda postati. Zato mi nije baš realan taj trejd sa Raketama. 

Link to comment
Share on other sites

ne verujem da ce iko da preplacuje dejvisai nudi nesto bolje od lejkersa. lejkersi nude ovoliko jer izgleda imaju potvrdu od dejvisa da zeli da dodje i ostane. tih nekoliko klubova koji su u prici se mozda otvore za jaci paket (lejkersi, klosari iz bostona, sirotinja iz njujorka) dok ostali nece nuditi ni priblizno jer verujem da GMovi nisu blesavi da rentiraju dejvisa zarad sadasnjosti i buducnosti fransiza.

 

izmedju ostalih zbivova suska se da lebron hoce da ide nezadovoljnan stanju u lekersima. ako je to cena za kavija staviti mu odmah masnicu.

idi lebrone ko te jebe moze el ej i bez tebe  💪🏽

 

Edited by HAMMER
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ja ga ne bih davao ali kad imas Lebrona onda nemas vremena za cekanje.

 

Ja sam radiji da se trejduje Lebron a da klinci ostanu pa da se razvijaju.

Ovako smo u nekom medjuprostoru, ni tamo ni vamo...

 

@HAMMER bravo za post, ako je cijena za Kawhija trejd Lebrona, pakuj.

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 said:

Ingram Boze zdravlja je buduci allstar, u to nemam sumnje... 

Imace 22 godine kad krene sezona i opet kazem, sve price iz SAD idu u smjeru da sve ide odlicno i da ce nastaviti da se bavi kosarkom bez problema.

 

 

 

Vjerujem u to, kao i da Lonzo ima potencijal za odbrambenu petorku lige. Mislim da bi obojici značilo da se sklone od toksičnosti LA-a. Čak mislim da bi se Kuzma ispostavio kao najgori dio trejda.

Link to comment
Share on other sites

Just now, OnionKnight said:

 

Vjerujem u to, kao i da Lonzo ima potencijal za odbrambenu petorku lige. Mislim da bi obojici značilo da se sklone od toksičnosti LA-a. Čak mislim da bi se Kuzma ispostavio kao najgori dio trejda.

Moguce, posebno ovo oko Lonza. Jbg sad je bas u spotlight-u.

 

Zanima me i rad Lonza sa Kiddom

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, OnionKnight said:

 

Sa druge strane, ne mogu shvatiti da u zamjenu za top 10 igrača ne dobiješ bar graničnog all star igrača ili nekoga ko će to možda postati. Zato mi nije baš realan taj trejd sa Raketama. 

 

capela i jeste nekakav borderline allstar, makar je na obodu tog borderlinea :lol_2:

ne bih se baš fokusirao na njegove tekme iz ovogodišnjeg plej ofa jer smo videli da on to može bolje. a očigledno je i da u rocketsima ne štima baš sve na međuljudskom planu, tako da eto.

 

po meni je gordon + 4 godina capele + neki future pikovi (blabla ponavljam se) = nešto što vredi razmotriti.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

capela i jeste nekakav borderline allstar, makar je na obodu tog borderlinea :lol_2:

ne bih se baš fokusirao na njegove tekme iz ovogodišnjeg plej ofa jer smo videli da on to može bolje. a očigledno je i da u rocketsima ne štima baš sve na međuljudskom planu, tako da eto.

 

po meni je gordon + 4 godina capele + neki future pikovi (blabla ponavljam se) = nešto što vredi razmotriti.

 

Naravno vrijedi razmotriti, pogotovo ako se mogu riješiti Hilla uz to. Ti pikovi bi, pod uslovom da su što dalje u budućnosti, moglu imati solidnu vrijednost.

Link to comment
Share on other sites

Roketsi tim trejdom ne resavaju problem Krisa Pola i njegovu veliku platu. Doci ce u situaciju sledeceg leta da nece moci da ponude Dejvisu max ugovor i da ga zadrze. Harden i Pol za sezonu 2020-21 ce zajedno primiti 82 miliona. 

Hjuston ako zeli da obavlja neki trejd, mora se resiti Krisa Pola, sve drugo svrhe nema, ne isplati im se da daju Kapelu na dobrom ugovoru a da ne ide i CP3. Da sam ja GM Jute ili Portlanda, ja bih dao Mekoluma i Gobera, zatim upario sa Micelom-Lilardom. Juta takodje ima zelju da trejduje Rubija, oni ciljaju na Konlija, kao sto su vec i pokusavali u februaru. Konli-Micel-Ingls-Fejvors-Dejvis je vrlo ozbiljan sastav. 

Gober i Mekolum su puno bolji od Gordona i Kapele. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Roketsi tim trejdom ne resavaju problem Krisa Pola i njegovu veliku platu. Doci ce u situaciju sledeceg leta da nece moci da ponude Dejvisu max ugovor i da ga zadrze. Harden i Pol za sezonu 2020-21 ce zajedno primiti 82 miliona. 

 

 

paul-harden-davis plus tucker na čelu pomoćnog osoblja je nova prilika za titulu ako imaš maštovitog trenera. slažem se da je jednokratna prilika ali teško je očekivati da se paul može trejdovati negde u ovom trenutku pošto ima još tri sezone ugovora. bolje je krenuti all in sa cp3em pa dokle izdrži

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Drakaris said:

Roketsi tim trejdom ne resavaju problem Krisa Pola i njegovu veliku platu. Doci ce u situaciju sledeceg leta da nece moci da ponude Dejvisu max ugovor i da ga zadrze. Harden i Pol za sezonu 2020-21 ce zajedno primiti 82 miliona. 

Hjuston ako zeli da obavlja neki trejd, mora se resiti Krisa Pola, sve drugo svrhe nema, ne isplati im se da daju Kapelu na dobrom ugovoru a da ne ide i CP3. Da sam ja GM Jute ili Portlanda, ja bih dao Mekoluma i Gobera, zatim upario sa Micelom-Lilardom. Juta takodje ima zelju da trejduje Rubija, oni ciljaju na Konlija, kao sto su vec i pokusavali u februaru. Konli-Micel-Ingls-Fejvors-Dejvis je vrlo ozbiljan sastav. 

Gober i Mekolum su puno bolji od Gordona i Kapele. 

Kako da se rese Kris Pola, ajde, posto vec imas ideju da to treba da se uradi, obrazlozi kako bi to uradili?

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Grofe, Rubio je FA a Konli prima masu love jos naredne 2 sezone

Nije to nesto mnogo velika plata, jos je u dobrim igrackim godinama. Taman kada njemu istice ugovor, produzavaju Micela. Jos bolje za Rubija, on je sad minus igrac, sumnjam da ce vise ikada pruzati partije na nivou prosle sezone. 

 

3 minutes ago, uini said:

 

paul-harden-davis plus tucker na čelu pomoćnog osoblja je nova prilika za titulu ako imaš maštovitog trenera. slažem se da je jednokratna prilika ali teško je očekivati da se paul može trejdovati negde u ovom trenutku pošto ima još tri sezone ugovora. bolje je krenuti all in sa cp3em pa dokle izdrži

Jedino da ga uvaljaju negde sledece leto, igrac sa jos dve sezone ugovora, moci ce da se radi sa tankerskim ekipama. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

paul-harden-davis plus tucker na čelu pomoćnog osoblja je nova prilika za titulu ako imaš maštovitog trenera. slažem se da je jednokratna prilika ali teško je očekivati da se paul može trejdovati negde u ovom trenutku pošto ima još tri sezone ugovora. bolje je krenuti all in sa cp3em pa dokle izdrži

Dobro mladje nego Barkli-Pipen-Hakim-Dreksler 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Kako da se rese Kris Pola, ajde, posto vec imas ideju da to treba da se uradi, obrazlozi kako bi to uradili?

 

 

poenta je da hjuston nema prostora da biduje za dejvisa a ne sta uraditi sa polom. uradili su se oni dobro sa polom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Drakaris said:

 

Jedino da ga uvaljaju negde sledece leto, igrac sa jos dve sezone ugovora, moci ce da se radi sa tankerskim ekipama. 

 

neće ni tankerske ekipe da uzimaju ugovor na dve sezone. nema više garancija da ćeš biti prvi ili čak u top 3 pa nema ni potrebe da se dugoročno zakopavaš ugovorom. jedna sezona je no brainer. dve sezone nije lako naći nekoga.

 

edit @HAMMER 

celu prethodnu stranu pričamo o opciji koja postoji za hjuston i trejd davisa  : i

 

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Nije to poenta, posto covek predlaze da treba da se rese Kris Pola, pa eto, hocu da saznam kako.

Napisao sam, ako Hjuston zeli da radi neki trejd, moraju da se rese CP3, na koji nacin ce da rese je nebjtno. Sustina je da bi davanjem Kapele i Gordona sebe dodatno unistili, a Dejvisu ne bi mogli dati novi ugovor. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...