Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

3 hours ago, dekkard said:
10 hours ago, Malkolm Brogdon said:
Drake je globalni ambasador Raptorsa, tim ga placa, tako da nije obican navijac.

Znači, navijač je dok ga plaćaju. Koliko bedan treba da budeš da plaćaš nekog da sedi u prvom redu kako bi ga predstavili kao navijača??

Pa nije samo navijac, nego ambasador. 

 

Kolko god da on tebe ili mene ne moze dodatno da privuce da gledamo Raptorse, postoje ljudi koje moze. Plus sto se on tu reklamira. Obe strane profitiraju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa nije samo navijac, nego ambasador. 
 
Kolko god da on tebe ili mene ne moze dodatno da privuce da gledamo Raptorse, postoje ljudi koje moze. Plus sto se on tu reklamira. Obe strane profitiraju.
Sve je to suprotno osnovnom poimanju sporta i njegovo nepoštovanje, jer bi trebalo da uključuješ emocije kada se odlučuješ za koga navijati.
Je l' se plaća Jacku Nicholsonu ili Spike Lee-ju da dolaze na utakmice, ili bi oni pristali da za novac podržavaju nekog drugog osim Lakersa i Knicksa? Odvratno.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dekkard said:

Sve je to suprotno osnovnom poimanju sporta i njegovo nepoštovanje, jer bi trebalo da uključuješ emocije kada se odlučuješ za koga navijati.
Je l' se plaća Jacku Nicholsonu ili Spike Lee-ju da dolaze na utakmice, ili bi oni pristali da za novac podržavaju nekog drugog osim Lakersa i Knicksa? Odvratno.

Pa to sto mu placaju ne iskljucuje da on navija za njih. Niti su poceli da mu placaju pa je krenuo da navija, vise je bilo obrnuto.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nije ga bilo ranije na utakmicama, iako je desetak godina javna ličnost, a sva je prilika ako u sledećim sezonama Raptorsi potonu ispod ovog nivoa da će nestati u vidu gasovitog proizvoda varenja. Toliko o njegovom "navijanju". Jadan je i klub koji se odluči na ovakvu vrstu promocije a i ona javna ličnost koja pristane na to.36cf05eb66ad80c51d08c11a5405159c.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Drakaris said:

spacer.png

 

Ja ne razumem, odakle jednom gledaocu pravo da ovako ulazi na teren i raspravlja se sa igracima. Izgleda da je LeBron veliki navijac Liverpula.

  Reveal hidden contents

Regularna sezona vs Plej of

spacer.pngspacer.png

 

 

divi timbea navija za dubse 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, dekkard said:
5 hours ago, ZoltanWantsToDie said:
Czv/Par bedan?

Koga su od javnih ličnosti Partizan i Zvezda plaćali da gleda njihove utakmice i na taj način ih promoviše?

Pa sad, ovi likovi sa sipke su poznati u odredjenim krugovima.:smiley33: 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

@ZoltanWantsToDie kaka je situacija u Fili? Jel ce ostavljat Batlera? Koliko imaju prostora onda jos, Tobija ne mogu ako Batlera potpisu? Bobi?

Uh! Naravno da ce ponuditi maks obojici. Mogu obojicu, ali bice problema da se sastavi malo klupa. No, to nije strasno. Haris je spreman da placa dodatni porez. 

Sto se Bobana tice, ne znam. Mogu oni mle da mu daju, ali mislim da ce to spucati na nekog korisnijeg igraca. On se vec dokazao da moze da igra u odredjenim situacijama, te mislim da ce mu neko drugi ponuditi bolji ugovor. Voleo bih da ga ostavimo na Amirovo mesto.

Dosta njih ce naplatiti partije iz File, poput Skota i Enisa, pa ce tu morati da se traze druge opcije (jedino ako Skota ne lozi da bude megaatrakcija, kakva je sad u Fili).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...