Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Odvratna ekipa Milvoki. Njima i tetkice pripaljuju za 3.

 

A kad ne idu trojke tu je ovaj silovatelj da cim predje pola ga stave na bacanja.

 

Hoce li ih 20 imati u proseku po mecu?

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Guru said:

 

Ne, to Sinerdzi isto računa u izolaciju, samo posle ako hoćeš da gledaš tipove izolacija ide pod "From P&R Defensive Switch".

 

Naravno da vrhunski napadač može da doprinosi više od two-way igrača, al' ako je neko na elitnom nivou na obe strane terena to mu svakako daje prednost u odnosu na nekoga ko je samo na jednoj... A takve zverke su izuzuetno retke i Kawhi je upravo jedna od njih. 

Racunaju ako se osetno nadribla unazad i napravi pauza. Kao sto se iso ne racuna ako napravis korak u prvoj sekundi nakon prijema lopte, nekad i duze (do 2 sec) bez obzira sto je defanzivac u dobrom polozaju. To je cesce spot up. Pa su izolacije unutar 17 feet jednom u hiljadu godina izolacije, vec uglavnom obican post za zidanjem ili post -face up (iako je sustinski to iso play type).

Za pnr racunaju sve i svasta, dok je rollovanje centra posle hand off-a i pas pleja njemu cut play type. Gde se svaka validnost kosarkaskog sinerdzija rusi.

Takoreci Zeljko Obradovic, mag pnra, nije odigrao nijednom pnr sa PAO-om, dok je imao Batistu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, greenenvy said:

A jebite se. 16 bacanja polovinom trece. Ako on bude MVP ja ne pratim NBA vise.

Bukvalno je sve bilo faul, Ojeleye ne ume da ne spusti ruke dole.

 

To sto samo napada reket je druga prica, ali ne mogu da mu ne daju faul kad ga biju non stop. Ne svidja se ni meni ovakva igra, ali je legit, jbg.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...