Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

3 minutes ago, Miki28 said:

A koga da dovedu vcrs? Koja su to manja imena?

Lejkersi imaju 2 opcije: 1) superstar i minimalci 2) 2/3 "manja imena" da imaju siri roster. Brook Lopezi, Lambovi ovog sveta.
Za opciju broj jedan imaju jos 3 igraca, gde je najrealnije ime DLoa,  a i za ovu drugu opciju se svakog minuta smanjuje pool igraca pa su tu jos Beverli, Moris, Kazins, Danny Green itd

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Lejkersi imaju 2 opcije: 1) superstar i minimalci 2) 2/3 "manja imena" da imaju siri roster. Brook Lopezi, Lambovi ovog sveta.
Za opciju broj jedan imaju jos 3 igraca, gde je najrealnije ime DLoa,  a i za ovu drugu opciju se svakog minuta smanjuje pool igraca pa su tu jos Beverli, Moris, Kazins, Danny Green itd

 

Imas priliku da dovedes najboljeg igraca lige i ti bi to da sjebes da bi potpisao Lemba i Lopeza prije sastanka sa tim igracem?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Drakaris said:

Veceras necu moci da spavam. 

 

Denver star Jamal Murray's agent, Mike George of One Legacy Sports, and the Nuggets have started discussions on a contract extension, league sources tell @TheAthleticNBA @Stadium.

 

Kad niko ne želi da dođe u Denver moramo zadržati one šta su tu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, OnionKnight said:

Mislim da je ovaj potez File posljedica onog trejda za Tobija koji se nije pokazao baš wow, raspao se u plejofu. Uz to, otišao je JJ, odlazi i Butler pa su morali da naprave nešto i opravdaju poteze.

Bas deluje kao sunk cost.

 

Mada kapiram da nisu imali mnogo izbora, slicno kao Bucksi. U svakom slucaju, oba ugovora su opasan overpay.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...