Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Woj je odmah posle trejda objavio ovo:

 

Kasnije je objavio i kako su zainteresovani da trejduju ove ostale kako bi cap otisao na 32 miliona. 

 

Meni je nerealno kakva je zaverologija razvijena na realgm oko njega sad, samo zato sto su Lejkersi u pitanju. Doslo je dotle da su ubedjeni da je u nekom dilu sa Balmerom da pise sranja o Lejkersima a da hajpuje Kliperse. Arealno.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Woj je odmah posle trejda objavio ovo:

 

Kasnije je objavio i kako su zainteresovani da trejduju ove ostale kako bi cap otisao na 32 miliona. 

 

Meni je nerealno kakva je zaverologija razvijena na realgm oko njega sad, samo zato sto su Lejkersi u pitanju. Doslo je dotle da su ubedjeni da je u nekom dilu sa Balmerom da pise sranja o Lejkersima a da hajpuje Kliperse. Arealno.

I onda kroz par dana cepa pricu 19 miliona $ zbog Bullocka. Nerealno.

 

Jel Klipani imaju prostora za 2 max ugovora ili moraju nesto da urade da bi dosli do tog? Nesto nisam previse vidjao te price oko toga ali bitno da Lejkersi ne mogu da imaju za 1 max ugovor. 

Znam sta Klipani moraju da urade da bi dosli do tog prostora ali se ne pise o tome previse

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Foks-Hild-Barns-Begli-Horford

Klupa: Ferel, Bogdan, Bjelica, Dzajls. 

Ne bi bila losa ekipa 😄

 

Ali brt, sto ce Juta biti sledece sezone jaka ako dodje Bojan, blizu su dogovora. Kakvu ekipu imaju... Dodati Konlija i Bogdanovica na vec jaku ekipu... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako vec Durent i Kavaj zele da igraju zajedno, onda je najlogicnije da Durent potpise sada za Nikse, oni tankuju jos jednu sezonu zbog boljeg pika, a Kavaj pojuri jos jednu titulu u Torontu i onda se sledece godine pridruzuje Niksima. 

Link to comment
Share on other sites

Neću da se ložim..

 

 

 
There are some league executives that believe the "mystery team" for Al Horford is...the Boston Celtics. But keeping Horford's rights would require a number of complicated maneuvers, including a double sign-and-trade involving Kemba Walker and Terry Rozier. It wouldn't be easy
 
 
Edit:  
 
 
hT0wI2fs_x96.jpg
Sources: Boston's showing interest in a 3-team sign-and-trade w/ Kyrie Irving (Nets), Kemba Walker (Celtics) and Terry Rozier (Hornets). Boston wants to create a full MLE and would likely need to surrender at least a first-round pick to Nets. So far, talks are exploratory.
Edited by stefan81888
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dee jay said:

34mx64.jpg

34mx3n.jpg

 

Niti jedan nick nisam izmislio. Fakat je da se neki retko koriste, takoreci unofficial nadimci su u pitanju (recimo Leprechaun za Tylera Johnsona ili Big Puma za Aytona), ali se na njih da naleteti po vaskolikim forumima i komjunitijima sirom www-a.

 

Za neke mi nije jasno otkud cudjenje. Brogdonov nadimak jos sa Virginie (ako ne i od ranije) je Humble Moses. Tako isto svi znaju da je Panda's Friend Ron Artest. Nekako su mi ti nadimci vise oni nego sama njihova imena i prezimena.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SteveFrancis#3 said:

 

Niti jedan nick nisam izmislio. Fakat je da se neki retko koriste, takoreci unofficial nadimci su u pitanju (recimo Leprechaun za Tylera Johnsona ili Big Puma za Aytona), ali se na njih da naleteti po vaskolikim forumima i komjunitijima sirom www-a.

 

Za neke mi nije jasno otkud cudjenje. Brogdonov nadimak jos sa Virginie (ako ne i od ranije) je Humble Moses. Tako isto svi znaju da je Panda's Friend Ron Artest. Nekako su mi ti nadimci vise oni nego sama njihova imena i prezimena.

 

ma znam da ih ne izmisljas, salim se. samo cepaj, ja poslednjih godina jedva i imena znam, a kamoli nadimke, tako da me cesto bacis u rebus 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...