Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

2 hours ago, LordOfTerror said:

Kakva je glupost ovo sa Smailagicem kao razvijas ga u rezervnom timu i nemas nikakv primat prilikom izbora i onda mora ovako da se krpis ko slepac i gledas da li neko hoce da ga pokupi ispred tebe. Verovatno su se uplasili od pijanog Divca on cim vidi da je neko na ''ic'' ne prasta.

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, AgroUrban said:
 
 
 
7 minutes ago, AgroUrban said:

Koja je fora sa Pelikanima i trejdovanjem 4. Pika?

 

I naravno, nas GM Vlada je imao 3 pika druge runde i nije izabrao ni jednog centra?

Pa  sve su bila krila i bekovi oko 4 mesta.
A ovako su uzeli ovog C sto treba i posle jos 2 rotaciona igraca.
Lonzo-Jrue-Ingram-Zion-Hayes
Alexandre-Jackson-Hart-KW-Okafor 
Je ok mlada rotacija, definitivno se na zapadu navija za njih.

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, AgroUrban said:

Koja je fora sa Pelikanima i trejdovanjem 4. Pika?

 

I naravno, nas GM Vlada je imao 3 pika druge runde i nije izabrao ni jednog centra?

Ako se iko nabirao centara onda je to Diki 😄

Mozda niko nije ni vrijedio

Link to comment
Share on other sites

Odmah da se ogradim da nijesam pratio ove igrače tako studiozno kao 90% vas ovde, ali od ovih top 3, da imam prvi pik verovatno bi mi se najviše svideo Baret - so čestitke Uiniju.

 

Gledam na Sacramento community skupljaju pare da ubiju Divca i njegove cigarete, koje im aparentli više smetaju od perceived nepotism. Pominju i Dukana od prošle godine, ne znam šta je to?

Link to comment
Share on other sites

Marinkovic nigde nece dobiti bolju sansu, nego u Kingsima, a i da ne uspe, Divca niko nece kriviti zbog 60. pika. 

 

Videcemo i Smailagica, ako uspe konacno Srbija ima dobrog krilnog centra.  U Kotezu se igra najbolji basket 🙂

 

Bol se uklapa u Denver, dobar suter i defanzivna rupetina. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, freethrow said:

Odmah da se ogradim da nijesam pratio ove igrače tako studiozno kao 90% vas ovde, ali od ovih top 3, da imam prvi pik verovatno bi mi se najviše svideo Baret - so čestitke Uiniju.

 

 

ni ja ne pratim ništa dok ne stignu do letnje lige  : Đ

meni je frka od ziona bila, mada mi je jasno da može biti spejsđem.

 

sad samo da mi ne trejduju frenkija, potpišu duranta i ne potpišu tako nekog randlea na duže od godinice. uzmu expiring ugovore za pikove i ne zaleću se na neke likove (tobajasi i ostalo)

 

DSJ - ntilikina-kadeem allen

trier

rj barrett-dotson

knox-kli sa tetovažom prezimena

(we need to talk about sign kevin)

?-mitch lob-kornet

 

možda je fizdale konačno nabavio neku knjigu sa akcijama preko amazona  : i

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Ode Bejns, bas korektan pleja. Srecno u nastavku karijere. Oslobadja se mesto za Time Lorda.

 

Bobby Marks‏Verified account @BobbyMarks42

FollowFollow @BobbyMarks42

 

Boston is now sitting at $25.8M in room (factoring in the Terry Rozier hold) after trade with Phoenix. Could increase to $34M without Rozier.

 

Ima mesta za dobrog igraca, ako neko od vecih imene uopste zeli kod nas. Nemam pojma ko su momci koje smo draftovali.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pepe sancez said:

Cekajte, Divac je birao tri beka sutera cija glavna odlika je sut, a u ekipi ima Badija i Bogdana. Bravo.

 

 

Jedino ako vec ima neki dogovor sa nekim jacim centrom, pa nije hteo da juri neka drva u drugoj roondi. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, stefan81888 said:

Pribojavam se da ne pljusnemo neki dug ugovor sa mnogo, mnogo para Vučeviću.

 

Ne boj se, zna se da je Vlada najbolji poslodavac Srba, i u Srbiji i u USA, on ce Voochu da odresi kesu, jos kad bi i Bobija mogao da dovede, ih...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Atlanta je opet najbolje odradila draft. Barem se meni najvise dopada kako biraju igrace.

 

 

 

vidim da svi lupaju A & A+ hawksima

 

ok, reddish sa 10e (?) pozicije sigurno nema taj pritisak kao da je otišao u top5, pa je u tom duhu i ocena. opet, imam utisak da ga je neko drugi birao par pozicija pre hawksa da bi bilo drugačijih mišljenja.

 

inače, jel' taj 3&D hunter toliko dobar odnosno sigurica sa difensom i šutem da niko ne dovodi u pitanje izbor? pri tome je još i mator, sa'će penzija po merilima koja trenutno vladaju.

 

pitam, neupućen sam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vucko bi doneo stabilnost Bostonu. 

 

Bolje i on da dodje, nego da Kelti ne izbore PO. Sledece sezone istok nikad jaci, a Bostonu otidose dva najbolja igraca, pritom i Bejnsa dali. 

Uopste nisam optimistican u vezi Bostona. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

 

vidim da svi lupaju A & A+ hawksima

 

ok, reddish sa 10e (?) pozicije sigurno nema taj pritisak kao da je otišao u top5, pa je u tom duhu i ocena. opet, imam utisak da ga je neko drugi birao par pozicija pre hawksa da bi bilo drugačijih mišljenja.

 

inače, jel' taj 3&D hunter toliko dobar odnosno sigurica sa difensom i šutem da niko ne dovodi u pitanje izbor? pri tome je još i mator, sa'će penzija po merilima koja trenutno vladaju.

 

pitam, neupućen sam

Jeste, odlican je Hunter. Sposoban je da brani vise pozicija, a u napadu ce ubaciti spot-up suteve sa finim %. Fizicki je skroz spreman za NBA kosarku.

 

Redish je igrao lose na Djuku, ali ga vrijedi uzeti sa ove pozicije. Ne treba zaboraviti da je on bio top3 pick jedno vrijeme. On je isto u teoriji jos jedan dobar 3D igrac. 

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...