Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Koji ce nam Simmpons, KCP je idealan saigrac za LeBrona, Klay za sirotilju.

 

  Btw, sad sam video da se Tony penzionisao, jedan od retkih koje sam postovao u Spursima (u pocetku zbog Eve Longoria) , kasnije zato sto je dao ogroman doprinos dinastiji Spursa. Mogao je da se penzionise kao Spur, ali dobro, evidentno je da su rasturili kompletnu staru garnituru sto penzijama sto odlascima. Navijao zam za FRA '13 da osvoje zbog njega.

 

  Dvojica od boljih igraca u istoriji lige, a da su godina proizvodnje '82

 

   Image may contain: 3 people, people playing sports and crowd

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

najbolji bi bio trejd James za Jamesa glava za glavu, Lepron dobije win now ekipu sa CP 3-jem i napadne jos jedan prsten, Brada u LAL koji ipak za sleper youngstera i 4.pika dobije Unibrowa a ja u sezoni 19/20 mogu da navijam i za Lakerse i za Rokitse i za Rapse ako ostane Kandza

Link to comment
Share on other sites

Svi znamo da LBJ sigurno nece biti trejdovan i da ce provesti svoje poslednje 3 sezone profi-kosarke u LA.

 

  

Durant (calf) plans to play in Monday's Game 5 against Toronto, Adrian Wojnarowski of ESPN reports.

 

   Planira, ali jos nista nije 100% sigurno i potvrdjeno.

 

   Btw, na mestu Lakersa bih gadjao maxom Vucevica, Tobajasa, Middletona, a za neki solidan ugovor Markusa Morisa. Sve su to igraci sa solidnim vestinama i sut za 3 im je vazno oruzje, a to je bitno kada igrate sa KingOfLA.

Link to comment
Share on other sites

I nece da moze ovaj smallball, vrlo mudro koriste gasola u napadu. Iznudio vec 4 faula. Morace da igra i klupa, tesko gsw sa ovakvom odbranom, ali nije do njih samo tor je sjajan

 

 

Je l jos nekome ne radi rfrsh na tapatalk, pa mora da se izlazi na teme da bi se refresh trenutna tema

 

 

Sent from my Alcatel db using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...