Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

U drugoj utakmici ocekujem znacajno drugaciji GSW. Reptili su ih sjajno uhvatili na prepad i "ubili" ih njihovim oruzjem. Sada ce Voriorsi biti dosta spremniji i vise ih mislim nista ne moze iznenadit. Kavaja su sveli na neke teske ulaze i suteve , sto im je apsolutno bio primarni cilj. Iako je bio los u sutu iz igre , pametno je ipak odigrao. Kazem za Lenarda. Nije puno srljao , pronalazio je saigrace na otvorenim sutevima i nije bespotrebno solirao i forsirao sto je po meni i presudilo na stranu Toronta uz naravno odlicne Siakama i Gasola. Da je Lenard kojim slucajem pod svaku cenu forsirao druga prica bi se pricala sada. Ovo je Voriorsima opomena i to velika , jer posle duzeg vremena imaju ozbiljnog konkurenta koji je u stanju da im zaustavi tranziciju i protok lopte. Grin jeste postigao tripl dabl , ali je odigrao u principu jako losu odbranu za njegov standard i lose se kretao. Ocekujem da Voriorsi ubrzaju proces oporavka Durenta , jer su shvatili da ce bez njega jako tesko doci do nove titule. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

 

nije problem u frank ntilikini, već o paternu u kojem nakon sezone ili dve neko procenjuje kakav će igrač biti neko ko ima 18 ili 19 godina

 

ne znam koliko puta to treba da napišem  ( :

Za Viginsa si posle 3 tekme mogao da vidis da nece biti igrac, kao sto za Aleksandera iz klipersa odmah vidis da ce biti. Ne neki super star, ali odlican nba i po igrac.

Link to comment
Share on other sites

Imas IL.O kakvom kukanju pricas ne znam,i jinxovanju takodje,ako napisem da je Toronto bolji tim i lepo to obrazlozim ne znaci ovo gore.To sto navijam za Stepha i GSW u ovoj seriji,ne znaci subjektivnost kod pisanja.

Edited by Bobby Axelrod
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Malkolm Brogdon said:
Quote

Kyle Lowry has drawn 18 charges in the playoffs. The Kings and Blazers drew 17 and 18 total in the entire regular season.

 

Kyle ce do kraja PO-a polomiti kicmu zbog silnih charge-ova

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, SunZero said:

ma nece KD ni igrati vise za GSW, on je glavom vec kod Natekline

Ma jok ovo je kao Gameofthrones velika bitka. Skoro sve je gotovo nema spasa i booom iskace durant na 3/0 za nas i okrece na 3/4. Hipsteru u baru skacu prilikom bodeza Duranta ostatak sveta razocaran.....

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Lenard i Durent se dogovorili, sve reseno za Nikse, jos otisli u kafanu da "overe". Dogovor je bio da Kevin pusti Kavaju titulu u zamenu da Lenard dodje u Njojork. I nameste oni malo i za publiku kao neizvesnost hoce li igrati KD i bude 3:3 u finalu, sazna Kevin da Lenard dogovara neke mutne radnje i da planira da ga ispali i ode kod Dzejmsa. Sedma tekma napeto, nikad neizvesnije nije bilo, 98:97 za Toronto, 11 sekundi do kraja i lopta za GS. Kavaj direktno cuva Durenta i pita, "Secas li se sta si mi obecao"? Durent odgovori, "Ti si moja kraljica". 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, LordOfTerror said:

Naravno da mozes. 

 

Ko te zanima? :classic_biggrin:

 

ball, tatum, josh jackson, fox, isaac, markkanen, ntilikina, DSJ, zach collins, monk, kennard, donovan mitchell, adebayo, john collins, harry giles, jarrett allen

+

ayton, begley III, luka, JJJ, trae, mo bamba, WCJ, sexton, knox, mikal bridges, SGA, miles bridges, MPJ, zhaire smith, lonnie walker, huerter, mitch rob.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...