Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

19 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Neverovatan je Ker, pustio je ovog antikosarkasa i sad ce Blazersi da sutnu 15 bacanja u prvoj.

 

Sta je sledece, dovuci nekog iz g-league da startuje.

Mozda je namerno lose startovao, da bi posle bolje rotirao.

Link to comment
Share on other sites

Seth je kao oni likovi koje puste na basket iz postovanja prema starijem burazeru ali im to ne bude dovoljno pa pocnu da se unose ljudima u facu jer znaju da ih niko nece poklopiti po nosu dok bas ne preteraju...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Da su ovakvim intenzitetom odigrali poluvreme protiv Hjustona tacno bi gubili preko 30 razlike.

 

Curry odmara 6 minuta 2/4 kao da je u pitanju mec regularne sezone posle all stara puaze i to protiv zalaufanog tankera kod kuce. 12 igraca ulazilo u igru u prvom poluvremenu :lol_2:

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 5/17/2019 at 8:54 PM, Radalek said:

 

 

 Nema veze, dovodimo Kandzu ili Obrvu/Batlera i dajemo 4th pik, Ingrama, Balla, Kuzmu, Harta, i jos neke pikove ako imamo za Beala. Takva igracina vredi tih para, stalno potcenjen u nebitnom Vasingtonu sa Wallom, Dvajtom... Prodisao bi uz LBJ a lakerima treba ozbiljan trpac , ranga kleja i cj-a. Rondo, Stivenson treba da lete u neku Kinu, ubaciti u rotaciju Moa Vagnera, Bongu i ostale kamenjare. KCP i McGee za neke midlevele. Igraju ljudi bas finu kosarku i idu uz LBJ. KCP kao skorer sa klupe, Javale  kao anchor man. Scenario 1 :

 

  IRving/Caruso

  Beal/KCP

  LeBron/Bonga

  Musky/Melo

 McGee,backup veteran 

 

  Scenario 2 :   Rondo (vetmin) - caruso ; KCP/Lance (vetmin) / Lenard-LeBron-McGee

 

On 5/18/2019 at 3:56 AM, LordOfTerror said:

Ali meni je najjace da se ljudi sada iscudjavaju kao sta je sa Gasolom?!

 

Kao da niko nije odgledao ni 1 mec regularne sezone u raspalim Grizlijima gde nekon odsustva Conleya kao prva opcija nije mogao da porodi 15 poena.

  

Kukao sam na starom forumu kako mi nije jasno da posaljes celu klupu+ Valanciunasa koji je verovatno i bolji igrac overall za ovu vrecu sala koja se gasi.

  

 

 

 Slagali smo se i pominjali to obojica

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...