Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

@LordOfTerror  iskonstruisao neku pricu u glavi i iz toga izveo da je Durant govno

 

istina je da mozda i nije bio potreban Golden Stejtu i da je narusio prvobitni koncept, ali da li je bilo realno da najbolji igrac na svetu dodje kod Stefa i Kleja da igra bez lopte i da kupi otpatke?

 

unapred se radujem uspesnom recruitmentu pa da sa tim novim (Niksima) pocne da trpa u usta GS fenovima, i otvorenim i prikrivenim,

 

midrange trol rusi dinastiju, moze li posten covek vise da pozeli, usput bi oprao i najvecu mrlju  u karijeri, to sto je dosao u GS in a first place

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, SunZero said:

 

nasuprot vladajucem hejtu meni je Stephen A mnogo gotivniji + bolje razume basket od Skipa skuvanog oposuma i LeBronove overgrown bicharke Shannona

 

Ja vama skidam kapu kad mozete da slusate te baljezgarije i obrtanje istih floskula na 487 nacina iznova i iznova.. takodje i njihove "prepirke"

 

WWE u svetu novinarstva, mislim novinarstva

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, SunZero said:

@LordOfTerror  iskonstruisao neku pricu u glavi i iz toga izveo da je Durant govno

 

istina je da mozda i nije bio potreban Golden Stejtu i da je narusio prvobitni koncept, ali da li je bilo realno da najbolji igrac na svetu dodje kod Stefa i Kleja da igra bez lopte i da kupi otpatke?

 

unapred se radujem uspesnom recruitmentu pa da sa tim novim (Niksima) pocne da trpa u usta GS fenovima, i otvorenim i prikrivenim,

 

midrange trol rusi dinastiju, moze li posten covek vise da pozeli, usput bi oprao i najvecu mrlju  u karijeri, to sto je dosao u GS in a first place

 

 

Jos isli timski da mu lizu dupe posle 73 pobede... Green na parkingu posle 7 prvo  serija plakanja  pa facetime  Kd da nas brani od zlog Lebrona

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako KD predje u NIkse , imacu maximalan rispekt prema njemu kao liku. Znao je da ne moze da ih dobije sam, ali vec sa DAvisom, Irvingom.. Skinuo je teret osvajanja titula... 2 mvp finala... Dosta su Niksi sluzili za sprdnju, neka ih se liga malo plasi.

 

  Irving/Frenchie

  Trier/Mudiay

  Durant/Lance Thomas

  Davis/[veteran]

  Mitch Robb

 

  kontam da su DSJ, Knox i DaJ trejd cipovi za obrvu uz visokog pika, sto je sasvim dovoljno. Irving/Durant/Davis je napadacki toliko mocna osnova da ce tu Vinijev pulen Frenci zajedno sa Mith Lobom samo krpiti odbranu i izrokace se neki veterani poput Mela, Metjuza, Jr Smitha da pokrpe i to je ekipa da se kolje sa Djanisom.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SunZero said:

@LordOfTerror  iskonstruisao neku pricu u glavi i iz toga izveo da je Durant govno

 

istina je da mozda i nije bio potreban Golden Stejtu i da je narusio prvobitni koncept, ali da li je bilo realno da najbolji igrac na svetu dodje kod Stefa i Kleja da igra bez lopte i da kupi otpatke?

 

unapred se radujem uspesnom recruitmentu pa da sa tim novim (Niksima) pocne da trpa u usta GS fenovima, i otvorenim i prikrivenim,

 

midrange trol rusi dinastiju, moze li posten covek vise da pozeli, usput bi oprao i najvecu mrlju  u karijeri, to sto je dosao u GS in a first place

 

 

 

Sad se pojavio trac da je vec u kontaku sa raznim igracima, ko zna koliko burner accountsa je pokrenuo ovog puta.

 

Iz tvoje price kao da je Durant osvojio titulu bez njih pa dosao  da pomogne.

 

Ne brini primicemo i Hardena ali je on izgleda duboko grlo :classic_biggrin:

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Sad se pojavio trac da je vec u kontaku sa raznim igracima, ko zna koliko burner accountsa je pokrenuo ovog puta.

 

Iz tvoje price kao da je Durant osvojio titulu bez njih pa dosao  da pomogne.

 

Ne brini primicemo i Hardena ali je on izgleda duboko grlo :classic_biggrin:

 

 

 

 

 

doneo vam 2 prstena a samo placete kako vam sjebava flow, bitno je da se zvakacu izmisli povreda kad god trokira u playoff

 

sta ja imam sa Hardenom, ovo mi je samo playoff avatar, navijam za NY citav zivot

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

E pa za razliku od tebe Lord je "prirodni GSWer" , jos pre eksplozije Karija covek je deklarisani Warrior fan.

 

  Kao sto sam i ja prirodni Laker, njuska kao ja jednostavno pripada u LA getu ili Comptonu. I Will Smith je haslovao po Filadelfiji (IC Olvejz sani) i ziveo u BelAiru. 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Squabbit said:

 

Ja vama skidam kapu kad mozete da slusate te baljezgarije i obrtanje istih floskula na 487 nacina iznova i iznova.. takodje i njihove "prepirke"

 

WWE u svetu novinarstva, mislim novinarstva

 

jbg, uzima me kultura americke povrsnosti pod svoje a nekad sam bio dobar pravoslavni srbin i slusao samo nacitane tv reprezentere Tegija, Milojka, Andjusa

 

danju zivim u srbiji a nocu gledam nba, narucujem burgere, slikavam pizzu i zajebavam car dilere telefonom

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...