Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

2 minutes ago, uini said:

 

u teoriji se slažem, bilo je i nekih tekstova na tu temu, nije potpuno ludo gledanje na temu.

 

ipak, ako raptorsi prođu 76erse, živ nisam da vidim leonard-giannis duel. uzimalo bi to puno energije leonardu ali u teoriji može tako da ga lockdownuje da bude gejmover u 5-6 ali na drugu stranu od onoga što brogdon nudi. ke vidime.

Rapsi igraju seriju sa 6 igraca, morace da ih stigne umor u nekom trenutku. S druge strane, Bucksi lagano imaju 9-10 igraca koji mogu da igraju 15+ minuta u plejofu i nijedan od njih nije liability. 

 

Takodje, Bucksi igraju bolju i smisleniju kosarku na obe strane terena. 

 

Pobice se Toronto tu sigurno, ali cenim da ce Bucksi uzeti u 5. Naravno, prvo je potrebno da Rapsi prodju ovu rundu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Rapsi igraju seriju sa 6 igraca, morace da ih stigne umor u nekom trenutku

 

koliko sam uspeo da vidim na brzaka, igraju sa 7 do 9 igrača u poslednje tri tekme.

verovatno su malo više opterećeni nego ostale ekipe minus dubsi ali je leonard prilično svež a ni marc gasol nije nešto raubovan van svojih limita, tako da mislim da to nije neki adut za milvoki

 

edit ako  je horford ono uradio đani u tekmi br 1, leonard može u teoriji da ga dematerijalizuje

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

koliko sam uspeo da vidim na brzaka, igraju sa 7 do 9 igrača u poslednje tri tekme.

verovatno su malo više opterećeni nego ostale ekipe minus dubsi ali je leonard prilično svež a ni marc gasol nije nešto raubovan van svojih limita, tako da mislim da to nije neki adut za milvoki

Ma igraju FVV i Norm Powell, potpuno beskorisni igraci, svaki njihov minut na terenu je uzasan za Rapse. Samo startna postava + Ibaka mogu da doprinesu nesto, s tim sto i Ibaka igra prilicno krs kosarku trenutno.

 

Janis definitivno ima prednost u odnosu na ostale zvezde sto se odmora tice, jer je odigrao znatno manje minuta u PO od ostalih.

 

Cak i da umor izbacimo kao faktor, ponovo su Bucksi solidni favoriti i dosta bolja ekipa.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Rapsi igraju seriju sa 6 igraca, morace da ih stigne umor u nekom trenutku. S druge strane, Bucksi lagano imaju 9-10 igraca koji mogu da igraju 15+ minuta u plejofu i nijedan od njih nije liability. 

 

Takodje, Bucksi igraju bolju i smisleniju kosarku na obe strane terena. 

 

Pobice se Toronto tu sigurno, ali cenim da ce Bucksi uzeti u 5. Naravno, prvo je potrebno da Rapsi prodju ovu rundu.

 

Rapsi trenutno igraju sa 6-7 igraca sto ne znaci da Ibaka i FVV nece da se razigraju protiv lesine Hilla i tuzne Sove.

 

Secam se tantalovih muka Greena u seriji protiv OKC i onda dodju Cavsi u finalu i on najbolji igrac, sve zavisi od match upa. Ako Kawhi zaustavi Djanija ne bih se zacudio da preko noci Hill,Konagton i Iljasova postanu ne igrivi....

Link to comment
Share on other sites

Do serije sa Bostonom i Hill je prelezao jedno 50 parastosa pa nikom nista...

 

Ako za VV i nisam siguran Ibaka ce imati gozbu sa onom tragedijom pod kosem Milvokija, gde ce u obrani moci da se odmara na 7 metara od kosa ko god da je u igri...

 

 

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

brogdon i hill će deliti minute koje otprilike hill fura do sada. s'obzirom da hill trenutno suri, pitanje je da li je brogdon značajan upgrade, osim što je još jedna opcija ako hillu ne ide kao protiv celticsa 

Brogdon je ogroman upgrade ako bude igrao kao sto je igrao u RS, postao je bas ozbiljan igrac. On ce da pojede minute koje je igrao Sterling Brown, a i verovatno ce biti malo drugacije rotacije sa Bledsom.

Link to comment
Share on other sites

sramotno losa serija irvinga medjutim nije da se ni ostatak ekipe pojavio na poslu sem horforda i mozda delimicno brauna. prevelika ocekivanja i nerealno visoki ciljevi u odnosu na kako ce se na kraju ipak pokazati i ne toliko kvalitetan sastav su kumovala skromnom rezultatu ove sezone. sada se moraju odluciti vredi li opet pokusati sa kajrijem ali sa renoviranim sastavom u kome bi glavnu ulogu imao dejvis ili plansko podmladjivanje u kome bi mladi tejtum i braun bili vodje tima. rozir se pokazao nedorastao za ulogu rezeviste a horfoda ne bi trebalo zadrzavati po svaku cenu ako krenu sa rekonstrukcijom i skromnijim ambicijama. takav igrac bi onda bio vise koristan  nekom pretendentu na trofej cak i u ovim godinama.

Edited by riviera
a
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dekkard said:

Dubsi osvajaju prsten i ove sezone. Kyrie bi mogao kod Nuggetsa, to bi bio odličan fit.

 

Sta bi Kyrie doneo Denveru a sto oni vec nemaju? Murray je ako nista dosta mladji pa moze da unapredi odbranu

 

Ono sto sam ja gledao od Mil-Bos, Boston je sam sebe pobedio... onoliko silovanje surta za 3 i nemanje plana je neuporedivo sa onim sto su igrali prosle i pretprosle godine. A Irving igra ono sto je igrao pre nego se LBJ vratio u Klivlend. Sam protiv svih pa kako mu koji dan dodje.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dekkard said:

Dubsi osvajaju prsten i ove sezone. Kyrie bi mogao kod Nuggetsa, to bi bio odličan fit.

 

Kakav crni dobar fit, ne moze biti dalje od toga. Uostalom, i da jeste zasto bi sklanjali Murraya sa pozicije na kojoj ga uigravaju sa Jokicem 2 sezone?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Doneo bi taj hustle momenat koji Nuggetsima fali svuda, pogotovo na spoljnim pozicijama. Nadam se da se slažemo da je Kyrie overall kvalitetniji igrač od Murraya, koga bih ostavio u timu ali bih mu smanjio minutažu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Malkolm Brogdon said:

FVV nema dobar matchup, jednostavno je previse krs igrac da bi bio bilo kakav faktor u PO. Bledso, Hil i Brogdon ce da ga pojedu na obe strane terena.

Cekaj bre, zar ti nisi na ex forumu padao u trans posle nekih dobrih utakmica FVV-a, a sada toliko tvojih negativnih postova o njemu i konstatacije da je krs igrac? 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, MrTripleDouble said:

Cekaj bre, zar ti nisi na ex forumu padao u trans posle nekih dobrih utakmica FVV-a, a sada toliko tvojih negativnih postova o njemu i konstatacije da je krs igrac? 

Dap, ali deluje da, come playoffs time, nedostatak visine utice na to da ne moze da se podigne na sut, a van toga je potpuno beskoristan i ne ume da predvodi ofanzivu tima u minutima kad je Lowry na klupi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...